#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

Член од
22 февруари 2012
Мислења
134
Поени од реакции
130
Antonio Miloshoski @AMiloshoski
Исламизмот во Германија: салафисти, заведување, интернет пропагандата и преобратените (Der Spiegel, на германски):


Чувај боже,неможам да поверувам дека некој информира за радикалниот исламизам во Германија а ни збор за во Македонија........и тоа поранешен министер за надворешни..
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.737
Поени од реакции
18.482
Дајте некој твит од влијателен извор!?
 

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
Ај и ја да се придружам .. оправдано ме немаше , државен испит јгб :coffee:
 
M

Moon Child

Гостин
Луѓе јас се ретвитам, има фајде од тоа, така? Неможам да смислувам на англиски, и онака не ме бидува(n)
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Луѓе јас се ретвитам, има фајде од тоа, така? Неможам да смислувам на англиски, и онака не ме бидува(n)
Има фајде,што повеќе ретвитови,толку погоре на листа иде #spreadthetruth...ако грешам нека ме поправи некој :)
 

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
Always before taking shit, I look at this ugly face. Fu*kin' Jihadist! May God burn in Hell!!1 :mad: #spreadthetruth

o_O Малце екстремно или ?
 

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
Не да е екстремно. :D
гледам некој го постирал .. Бог да горе :D затоа ви викам ако не иде англискио , не пишувајте :D не сум у тек овие 2 ден а, има тема со твитови на англиски ?
 
T

templar55

Гостин
Antonio Miloshoski @AMiloshoski
Исламизмот во Германија: салафисти, заведување, интернет пропагандата и преобратените (Der Spiegel, на германски):


Чувај боже,неможам да поверувам дека некој информира за радикалниот исламизам во Германија а ни збор за во Македонија........и тоа поранешен министер за надворешни..
Во комшискиот двор пожар а он се сити, а него куќата до темел му изгорела. Будала, место да збори за исламистите овдека он збори у Германија. Ко демек да е потомец на Бизмарк.
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.233
Не друже,ова е група од ДПМНЕ и една од главните по Фејсбукот која ги ширеше фотографиите од ДПМНЕовскиот марш.
Знаеме, кој си и што си, постар член си, мајку му стара. Последна опомена за спамирање за партиски работи, ок?
 

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.145
Поени од реакции
18.173

Darklady

Модераторка
Член од
29 октомври 2011
Мислења
5.621
Поени од реакции
35.125
Добро бе, пишува некој или јас не гледам:coffee:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom