#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

Член од
14 април 2012
Мислења
365
Поени од реакции
112
Најмногу ме нервира фактот, што на вакви протести изглегуваат деца - буквално деца од 15,16 години наполнати глави, екстремистички настроени во стилот, кога ќе пуштиш куче од ланец...и ќе ја усерат цела работа! Ме нервира што во таквите протести не учествуваат граѓани од постарите генерации! Се ми се чини подобро им се исплаќа да ја гледаат Шеќерезада одколку да излезат за доброто на Македонија!
Никој не знае, дури ни ти, што е добро за Македонија.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Ае да му мавнеме сите репорт...гарант сеа не чита на форумов...шпион :гомце:
Ма Карлович тука е меѓу нас, типот 200 јузера има, ќе се јави кај и да е, се опседнал на Твитерот негов со мене :pos: comedy central е типот.
 

Darklady

Модераторка
Член од
29 октомври 2011
Мислења
5.621
Поени од реакции
35.125
Кое педерче, еј... дошол и немал г*з да се претставил, бе... ц ц ц кое смрдливо можуле!
Тој е убер мега #влијателен, затоа несакал да се претставува на обичните смртници:D
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Ма Карлович тука е меѓу нас, типот 200 јузера има, ќе се јави кај и да е, се опседнал на Твитерот негов со мене :pos: comedy central е типот.
А да биде најинтересно, сепак има постови за #spreadthetruth и тоа доста ок.
 
Член од
4 мај 2012
Мислења
130
Поени од реакции
112
e tolku narode moram da odam ,a sekako i dvete pticki mi crknaa :))))) pozz i twitajte :)
 

'A'

Член од
5 мај 2012
Мислења
33
Поени од реакции
39
Ти ништо лошо не си направила и не правиш моментално.
Ни еден од овие постови на твитер и ФБ, НЕ ПОТТИКНУВА, национална омраза и нетрпеливост. Најголемиот дел од постовите се умерени и реални. Има и од наша страна вжештени глави ама сега за сега се малку. Секаде убаво е напишано јасно и гласно дека не сме против муслиманите и албанците генерално, туку дека сме само против радикалните елементи кои го поткопуваат мирот и соживотот во државава. Значи во основа, групата ти е за мир и соживот, толеранција и разбирање. А таа што се јавила, ако не рабира објасни и. Ако ти е страв на тебе да и обајсниш, мислам дека не тебе ти пуштив во ПП мое име и презиме, дај и го ја ќе и објаснам. Од затвор си далеку со светлосни години не се секирај. (y)
И јас и го објаснував истиот муабет на мајками , ќе и го кажев и на неа, да зборев јас со неа , ама не зборев .. Тоа беше само предупредување да не се поттикнуваат протести :):свиркам:
 
Член од
22 февруари 2012
Мислења
134
Поени од реакции
130
Удрете малку по Германски весници,пошто во Саботата имаше демонстрации во Германија од страна на Радикални исламисти каде еден е нападната полицијата и еден од екстремистите е приведен за обид на убиство..


@Focusonline
 
Член од
17 јули 2010
Мислења
1.422
Поени од реакции
2.203
ПОМОШ! Отворам на Кајгана и други страници се нормално функционира! А отворам Твитер да пуштам твит или ретвит, ми вика the script is busy or not responding! А милион пати избришав колачиња, историја и се и пак не функционира!
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.998
Поени од реакции
5.626
Ма Карлович тука е меѓу нас, типот 200 јузера има, ќе се јави кај и да е, се опседнал на Твитерот негов со мене :pos: comedy central е типот.
Еве го на Facebook... http://www.facebook.com/zlatko.taleski.7
Бар сликите се од тој профил, ама сомнителен ми е ликов :pos:
Изгледа и Facebook акаунти има за распродажба.
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.666
Поени од реакции
21.099
лош твит .. не спомнувајте националност !!!!
@AP Albanian islamic radicals waving black jihad flag and shaunting "Death to Christians" in Skopje,Macedonia Help us #Spreadthetruth
 

Kajgana Shop

На врв Bottom