#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

N

Nessa Alcarin

Гостин
зошто неможам да оставам коментари на јутуб со содржината? Ми јавува ерор
 

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
аман бе кој толку се навредуба од мојте твитови пак сум суспендирана заради тоа :mad:
Абе рафално пукај , не автоматски :D Пушти 5-6 твита , одмори .. и така у круг ;)
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Мрза ми е да смислувам твитови,па сеа за сеа праам копи пејст од темава :rolleyes:
 
Член од
24 февруари 2012
Мислења
1.556
Поени од реакции
2.355
Абе рафално пукај , не автоматски :D Пушти 5-6 твита , одмори .. и така у круг ;)
абе така правев ми стигна во маил дека со навредлива содржина ми се твитовите
 

Altair

Шмеќер
Член од
30 јуни 2008
Мислења
306
Поени од реакции
192
добро а дали коа ги тагнуваме CNN ,BBC и слични јаки фаци има шанси да прочитаат или слабо ?
Не се разбирам од твитеров многу , али ако не им пишуваме на нив ондак само меѓу себе ја шириме пораката или грешка сум ?
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.381
Поени од реакции
2.522
денеска послаб одзив или мене ми се чини?
 
Член од
7 мај 2012
Мислења
87
Поени од реакции
114
Класична пропаганда која отворено и јавно се води против Македонија. Секој збор му кошта $.
Вреди да се плати за тоа, само што поразително е дека треба да се Лобира и да се плати за вистината, но ете... такви се "правилата".
Ме обзема бесмисла... Зошто е сето ова потребно?! Што им е на овие луѓе?! Зарем ме ја сфаќаат смислата на личниот живот во овој тесен простор и во ова кратко време дадено секому?! Па дури и да е нивната причина верска, што не си веруваат во својата идеја за Бог, што не си се молат на својот религиозен јазик?! Што им пречат другите?! Ако се големи верници... што не ги остават "неверниците" да живеат во својата "заблуда"?! Каква вера е таа нивната?! Каков светоглед е тој нивниот?! Какво самочувство имаат?! Не можам да ги разберам никако!!!!
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
добро а дали коа ги тагнуваме CNN ,BBC и слични јаки фаци има шанси да прочитаат или слабо ?
Не се разбирам од твитеров многу , али ако не им пишуваме на нив ондак само меѓу себе ја шириме пораката или грешка сум ?
ВАКА!

За да имаме поголем успех, до #spreadthetruth, ставајте хаштаг #cnn #bbc #guardian затоа што имам видено луѓе во странство кога сакаат да прочитаат некоја вест на Твитер од овие медиуми најчесто во срч го пишуваат хаштагов и читаат се. Исто и новинарите од овие медиуми кога објавуваат вест ставаат хаштаг од медиумот за да се знае веста дека излегла од кај нив. Пробајте!
 

Darklady

Модераторка
Член од
29 октомври 2011
Мислења
5.621
Поени од реакции
35.127
денеска послаб одзив или мене ми се чини?
Во 15 минути ќе пратат и ретвит 130 твитови и ете ја суспензијата:facepalm: а тоа не ни оди НИКАКО во прилог
Праќајте твитови со мала пауза и не кликајте ретвит на секој твит што ќе се појави:D
 
Член од
25 септември 2011
Мислења
6.448
Поени од реакции
18.282
Ме осакати нетов вечерва ова е ненормално :facepalm:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom