#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

Член од
11 ноември 2009
Мислења
2.809
Поени од реакции
2.631
You are over the daily limit for sending Tweets. Please wait a few hours and try again. :place:
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Диогарди ми е одамна јасен -- лобира жестоко и ги брани своите. Око не му трепнува да истрча со ноторни лаги. Тоа се вика политичко лобирање. Бидејќи Владава на РМ е недугава и не успеа да организира политичко лоби (кое се плаќа, како и сите други пи-ар услуги) сега овие деца на Кајгана ќе кршат тастатура.

Класична пропаганда која отворено и јавно се води против Македонија. Секој збор му кошта $.
 

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
A terrifying disease had come upon the sky of Macedonia.It's called radical Islam.The cure?Your voice! Join us !!#spreadthetruth

Muslim brothers , radical Islam is infecting the minds of young muslims and using them as weapons in war,stand up and say NO!Help us ! #spreadthetruth

Remember 9/11?The same terrorist are taking root and recruiting young muslims in Southern Europe. Don't let 9/11 repeat again!!Help us #spreadthetruth

Black flag of Jihad carried by protesters on the streets in Skopje #spreadthetruth

Мрзе ме други да смислувам :) Твитајте , овие ќе ги ставам и на групата на ФБ
 

MasteR_#0

Addict
Член од
16 мај 2010
Мислења
3.154
Поени од реакции
879
Епа толку од мене, стигнав лимит :(
 
Член од
4 мај 2009
Мислења
2.476
Поени од реакции
5.544
Кратко и јебитачно треба дечки. Бујрум копи/пејст

Islamic radicals demand release of mass murderers in Macedonia

Macedonia:thousands of Muslim extremists demand release of suspected mass murderers

Macedonia: thousands of Jihadi rioters forcing release of suspected mass murderers

Islamic fanatics in Macedonia obstruct justice demanding release of suspected murderers

Macedonia under attack: thousands of Jihadi rioters shout “Death to Christians!”

Violent Islamic fanatics demand release of mass murderers in Macedonia
 
Член од
24 февруари 2012
Мислења
1.556
Поени од реакции
2.355
аман бе кој толку се навредуба од мојте твитови пак сум суспендирана заради тоа :mad:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom