#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.496
Член од
15 април 2012
Мислења
341
Поени од реакции
642
Ej ne se zamaraj, polna e so nebulozi i ovaa
Иако девојчето е изгубено во простор, барем кажа свое мислење, како што доликува на секој после 15 години.
Кажа НЕШТО (иако беше тешка глупост, но сепак..)
Останативе малоумнци не можат едно мислење да состават, а даваат забелешки за акцијата. Ова е..ова е..ова еЧудесен, чудесен свеееет
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Не сум во тек (пак),што 18 часот,каде што ќе има ?
 

MasteR_#0

Addict
Член од
16 мај 2010
Мислења
3.154
Поени од реакции
878
Не сум во тек (пак),што 18 часот,каде што ќе има ?
Истото што го правевме вчера во 22 часот, масовно твитање/ретвирање на твитови со хаштаг #spreadthetruth. Само пазете што ритвитувате!
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Ќе се твита за настанот со хаштаг на крајот од твитот #SpreadTheTruth .. или само retweet прај на другите..
Ааа јас мислев некој контра протест за будење на македончето (сеуште не сме сите македонци како што ни доликува) :)
 
Член од
16 април 2010
Мислења
2.557
Поени од реакции
1.502
Добра поента.
Само кај нас во Македонија, откако утепаа Македонци, има дел од Македонците кои се бунат на акција за ширење на вистината..ц ц. ц.
Највероватно соросоиди
 
Член од
20 декември 2008
Мислења
593
Поени од реакции
1.192
Иако девојчето е изгубено во простор, барем кажа свое мислење, како што доликува на секој после 15 години.
Кажа НЕШТО (иако беше тешка глупост, но сепак..)
Останативе малоумнци не можат едно мислење да состават, а даваат забелешки за акцијата. Ова е..ова е..ова еЧудесен, чудесен свеееет
Многу јасно, конкретно и најубаво и ја долови суштината на сето ова што го правиме. Стварно не ми е јасно што треба да им се случи на луѓево да сфатат дека овој проблем е реалност, и дека може многу лесно да им го сруши и нивниот педерско розев свет во кој очигледно живеат!
 
Член од
29 март 2012
Мислења
1.370
Поени од реакции
1.234
Еј се расправав со една вчера за ова, ми вика да не сакате војна кога ќе гинат сите тука? :facepalm: И пишав само оди прашај ги родителите на децата што сакаат моментално, мислев дека ќе помисли на нејзините деца со тоа што го пишав ама џабе.

Нивните деца и неодат по Арачиново,Чаир нивните нежни ножиња се само за по улиците на Прага,Брисел и сл.
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.697
Барем да се има селектирани добри твитови кои ќе се повторуваат, вака секој различно, секој на свој начин, збунувачки е за некој кој не знае што се случува.
оу не, не многу исти твитови да има, вчера дури не обвинија дека у темава имало шема за твитање по која морало сите да твиитаат, па плус тоа што многу биле нови акаунти им гарантирало дека ние сме пратени од партија да го срушиме соживотот... :pos:

Мислам конспирасис еврвер...:свиркам:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom