#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

Alekr

Kajgana's Heroj Ulice
Член од
28 ноември 2010
Мислења
2.728
Поени од реакции
1.913
Видеото што сите треба да го гледате !!!!

СЕКОЈА ЧЕСТ !!! :D :love:
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
Леле, кој е овој, не е нормален :pos:
@jovanatozija Дај ми број, заинтересиран сум за оралка, а другар ми Џеват комплет би те ковал. #kajgana
Тоа сакав да прашам. Кој е @macedon_kid да се јави на рецепција овде. :D
 
Член од
25 јануари 2012
Мислења
130
Поени од реакции
68
Ilumious; Crazy in Love;
Банирајте го татаров од темава, да не ја загадува и да не ме влече за јазик без потреба.
Ако сметаш да влезеш во политиката, треба да научиш да се контролираш повеке. Ладнокрвноста се вика. ;)

Премногу емотивна си за такво одговорно соочување.

Со здраве. :)
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.726
Поени од реакции
18.473
Не е добра идејата, многу од нас имаме муслимани добри другарчиња, они секако не го подржуваат радикализмот, но мислам дека не е скроз фер кон нив. Јас мислам дека твитер е океј. Ќе средам 10тина реченици после, ќе додадам линкови и слики, да биде по продуктивно.
Види мајката? а дали е "скроз фер" модератор на форумов кој има исто така другари модератори/ки ХРИСТИЈАНИ, и кој викаше дека е против убиците ако искочат дека се албанци, и иако потоа излегоа дека се Албанци, он застана во нивна одбрана, погази све што кажал, и отиде на "протест" дали он се секираше за другарите Христијани, дали е он скроз фер? :pos:

Не било фер за другарите муслимани?? немој да ме јебеш бре!! ако веќе стварно мислиш дека не е фер, тоа значи дека и они се дел од нив! (иначе не би се навредиле) и не заслужуваат да ти бидат пријатели!
 
Член од
15 април 2012
Мислења
341
Поени од реакции
642
УСПЕШНОСТА НА АКЦИЈАВА СЕ МЕРИ СО БРОЈОТ НА КОНТРАШИТЕ
Добра поента.
Само кај нас во Македонија, откако утепаа Македонци, има дел од Македонците кои се бунат на акција за ширење на вистината..ц ц. ц.
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Ok people.....who is Јабокце :)
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
14.025
Поени од реакции
36.799
Чекај мене само едно нешто не ми е јасно..како може некој да е против ова што се случува тука?
Како може да не си против радикалниот ислам и тероризмот?

Зарем овие куртони не мислат дека нивните деца,внуци или браќа,сестри,мајку,татковци може да ги снајде истото што и тие 4 деца и 1 постар човек?

Нели мислат дека и нивно дете може да биде искасапено/дигнато у воздух/изрешетано седејќи во парк на клупи или на излет со другарчињата?

Зошто имаат потреба да хејтаат на нешто што луѓе од тука се нафатија да го направат за доброто на сите?


Секоја чест хејтери,влијателни и остали куртони,некој ден ако ви се случи нешто слично на ова немојте да го кренете гласот и да се курчите,сетете се на ова и обесете се на најблиското дрво.



п.с Ако немате дрво,контактирајте ме,иам ебено јака вишна,10 души оддеднаш може да се обесите.
 
Член од
5 септември 2007
Мислења
3.848
Поени од реакции
960
Кучињата лаат, караванот си врви. Честитки и голема благодарност за оние кои пишуваа, преведуваа, лекторираа, праќаа емаилови до домашни и светски медиуми итн. Не дозволувајте некој да го обезвреднува вашиот труд. Широката јавност има право да ја знае вистината, пред таа да биде изманипулирана, изрежирана и извртена до степен да теорристите бидат прогласени за народно-ослободителни херои, па и споменици да им градиме утре. Скраја да е! #spreadthetruth!
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.496
Еден сељак па се жали сум го одследила зошто бил у право со тоа што мислел дека ова што го направиме е глупост, а тој ме одследи прв :eek: Леле какви луѓе очајни за внимание имало.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.496
Чекај мене само едно нешто не ми е јасно..како може некој да е против ова што се случува тука?
Како може да не си против радикалниот ислам и тероризмот?

Зарем овие куртони не мислат дека нивните деца,внуци или браќа,сестри,мајку,татковци може да ги снајде истото што и тие 4 деца и 1 постар човек?

Нели мислат дека и нивно дете може да биде искасапено/дигнато у воздух/изрешетано седејќи во парк на клупи или на излет со другарчињата?

Зошто имаат потреба да хејтаат на нешто што луѓе од тука се нафатија да го направат за доброто на сите?


Секоја чест хејтери,влијателни и остали куртони,некој ден ако ви се случи нешто слично на ова немојте да го кренете гласот и да се курчите,сетете се на ова и обесете се на најблиското дрво.



п.с Ако немате дрво,контактирајте ме,иам ебено јака вишна,10 души оддеднаш може да се обесите.
Еј се расправав со една вчера за ова, ми вика да не сакате војна кога ќе гинат сите тука? :facepalm: И пишав само оди прашај ги родителите на децата што сакаат моментално, мислев дека ќе помисли на нејзините деца со тоа што го пишав ама џабе.
 
Член од
15 април 2012
Мислења
341
Поени од реакции
642
Еј се расправав со една вчера за ова, ми вика да не сакате војна кога ќе гинат сите тука? :facepalm: И пишав само оди прашај ги родителите на децата што сакаат моментално, мислев дека ќе помисли на нејзините деца со тоа што го пишав ама џабе.
Глупави се на ИСТ начин, прочитај го мојот став тука http://www.twitlonger.com/show/h9u0uc
Барем да беа глупи на оригинални начини, ќе беше поинтересно..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom