#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Јас па на една прееска и реков now go to the kitchen please, извинете вака ама посилно беше од мене, на волеј ми се намести.
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.306
Поени од реакции
15.538
Кај најде колоквиумска сега да биде...

Чекам тема за #влијателните
 

Darklady

Модераторка
Член од
29 октомври 2011
Мислења
5.604
Поени од реакции
35.053
Ако умрев вчера немаше да знам како функционира чудото наречено твитер, а денес пратам 900 луѓе, и ме пратат 120, па уште и совети најдов да делам:facepalm:го прегорев лимитот пребрзо, ама за следниот пат ќе си знам,:D

Навистина ми е драго што видов дека конечно Македонецот може да се сплоти и да не е ВРМО или СДСМ, да не е верник или атеист, туку да биде МАКЕДОНЕЦ
Дечки, секоја чест :cuc:
 
Член од
26 август 2009
Мислења
1.880
Поени од реакции
2.258
:cuc:
Ако не е Кајгана ќе испадне дека ќутиме ко пички и им дозволуваме на инцесоидните да не газат. Нашите медиуми се за жив срам, нека се потчукнат во глава што прикажуваат на нивните глупи телевизии. Не гледам телевизија веќе две години и не се кајам. За жал немав време овојпат ама нареден пат за сигурно и јас ќе сум на Твитер.
Патем, на мрчаторите, проблем е што им се гледа име и презиме како и нивната фаца. Памтете па вратете во случај да зависат од вас во иднина, па нека тролаат тогаш да ги видам, мизерија.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Е, гледам на Пирс Морган му пишувате да ве ретвитне, значи ако пишувате до странски новинари, гледајте твитот да ви е нормална реченица, без додатни точки и запирки, нешто во стил на членот shutrak. Јас не би ретвитнала таков твит а камоли таква фаца.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom