Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.885
Поени од реакции
8.746
честито победа ме импресионирате во последно време
па по долги години се надевам оваа вие ќе бидете шампиони во Англија:smir:
 

don PASCAL

Tne last Don Protected By the Mafia..
Член од
2 октомври 2007
Мислења
647
Поени од реакции
19
ногу сме јаки :toe::toe:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Фала на услуга Ливерпулци.
Се надам дека и ние ќе ви завршиме работа во некоја друга прилика.:smir:
Да да другар.Чекаме навас на Олд Трафорд да ги издупите а нас на Енфилд да ни попуштите.Не дека нема да ве победиме ама да не се мачиме ногу...:smir:
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Да да другар.Чекаме навас на Олд Трафорд да ги издупите а нас на Енфилд да ни попуштите.Не дека нема да ве победиме ама да не се мачиме ногу...:smir:
Незнам, баш и со Ливерпул и со Манчестер играме во гости.
За победување незнам, ако продолжите во исто темпо тешко ќе ни биде али што останува уште да се надаме, од Арсенал секогаш очекувам позитивно.
Што и како ќе испадне ситуацијава, битно сакам крајно коло да ги скинеме на Манчестер и вас да ви направиме услуга за да ја земете титулата(ако е можно да дојде до тоа).
Па сеа со господ напред. :smir:

пс. Пријавете го овој Дено за бан, доста ве труеше овдека.
 
Член од
18 март 2009
Мислења
1.120
Поени од реакции
343
Па кај се најде сега овај викенд паузата, имаат време манчестер да се средат.Сега дури беше еуфоријава да му го закачевме и да не можеа да се освестат, ама ајде тоа е. Само да нема повреди.
 
Член од
22 април 2005
Мислења
2.492
Поени од реакции
1.120
Од кога следите фудбал никогаш не сте биле посреќни, сега знаете како се осеќаме ние навивачите веќе 20 години.Е ова е борба за титула и уживајте во неа, викаат првото искуство е најважно. Иако ви бегаме 4 бода. :):)
ок, јас немам заборавено дека пола сезона, скоро до пред месец ипол бевме први на табела, затоа не гледам причина зошто сега би бил порадосен?

а со тоа 20 години го отупевте. светот не почнал од пред 20 години. и кој ви е тоа временски период последните 20 години? па ако е така реал нема да биде најдобар тим во лига на шампиони, ќе биде 10ти.

да се вратам на утакмицава, не сум баш сигурен во ова што го велам, ама ако добро имам израчунато гол разликата сега е 1+ за нас. лесно ќе се провери, ова ми е од сеќавање
што и не е така лошо ако се земе во предвид дека пред 3 кола беше околу -10

5-0. последни три утакмици 13 дадени, 2 примени. импресивно. нема застанување. веќе се е можно. има уште доста. психолошката предност е на наша страна. поздрав до сите со црвена крв
 
Член од
30 октомври 2008
Мислења
1.046
Поени од реакции
35
bravo liverpulci..YNWA.........mora prvi da bidite na kraj MORAA
 

LiverpoolFC

Captain Fantastic!
Член од
10 ноември 2007
Мислења
864
Поени од реакции
15
Во однос на Челзи сме +1, а на Ман Утд +2. Мислам така беше
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
Од кога следите фудбал никогаш не сте биле посреќни, сега знаете како се осеќаме ние навивачите веќе 20 години.Е ова е борба за титула и уживајте во неа, викаат првото искуство е најважно. Иако ви бегаме 4 бода. :):)
Опа, чекај прво да победите во тој заостанат натпревар па после речи 4 бода. Дан испадне како Фулам па да се чудиме сите :)
 
G

Gray Foxx

Гостин
ок, јас немам заборавено дека пола сезона, скоро до пред месец ипол бевме први на табела, затоа не гледам причина зошто сега би бил порадосен?

а со тоа 20 години го отупевте. светот не почнал од пред 20 години. и кој ви е тоа временски период последните 20 години? па ако е така реал нема да биде најдобар тим во лига на шампиони, ќе биде 10ти.

да се вратам на утакмицава, не сум баш сигурен во ова што го велам, ама ако добро имам израчунато гол разликата сега е 1+ за нас. лесно ќе се провери, ова ми е од сеќавање
што и не е така лошо ако се земе во предвид дека пред 3 кола беше околу -10

5-0. последни три утакмици 13 дадени, 2 примени. импресивно. нема застанување. веќе се е можно. има уште доста. психолошката предност е на наша страна. поздрав до сите со црвена крв
Не се надевај на гол разликата до тоа нема да дојде.
Иначе кога беше Ливерпул прв имаше уште 5 месеци до крајот, сега има уште два. Така да ЗНАМ дека си моментално посреќен од тогаш.
А за тоа дека го тупиме со 20 години и сл срања, вие го тупите дека сте најтрофеен клуб. Али не за долго.
 

Macedonia>>Europe

Faster Than Light
Член од
6 јуни 2007
Мислења
2.582
Поени од реакции
836
Хаха колку сте смешни во прво лице кога зборите божем лично вас ќе ви доделат титула. Јас сум симпатизер на Ливерпул и пред се на англискиот фудбал и стварно уживам во последно време во игрите на Ливерпул, едноставно газат се пред себе. Знаев дека имаат ваков потенцијал и ме чудеше до сега што беа просечни во игрите во англиската лига иако одсекогаш газеле во лигата на шампионите. Исто така очекував повеќе од Астон Вила и се надевам дека нема да ги деморализира овој пораз.
 
В

Вори

Гостин
Едно прашање до фановите на Ливерпул?Мислите дека ке освоите ПЛ годинава?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom