Фан Клуб: Реал Мадрид

OziLLLL

MADRIDISTA
Член од
8 октомври 2008
Мислења
3.334
Поени од реакции
1.892
Него ни доаѓаат швабите :) Мислам дека ќе стартува со ист, само што место озил Кака и место бенз Хиго ќе ги игра или ? :)
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.407
Поени од реакции
58.347
Кога го пишав постов пред 8 месеци, го пишав само за да се самоцитирам денес (нешто со егото е...) ама сте ме зезнале, сте отвориле нова тема :)

Честито победа, титула, и ви посакувам трофеј во ЛШ оваа година.
 

Зрното

Еден е Зизу.
Член од
17 септември 2007
Мислења
1.526
Поени од реакции
634
Арбелоа.... мислам дека утакмица на кариерата му беше...
Премногу брзо го форсира Ди Мариа... премногу изгубен после повредата...
Кака во златна форма го остава на клупа, че жали Моу за тоа. т.е Мислам че го продава влето.
Перфектна дефанзива... Перфектен психолог Гранеро ... Честита нека е титулата. Сега ми е мило шо че се крени титулата со победа над најдобриот тим на светот.
 
Член од
23 октомври 2007
Мислења
1.034
Поени од реакции
1.022
Чаби Алонсо со влечка на годината :pos:
Поселски влечки од овие, се само оние кафеавине :icon_mrgr:

Nema vrska. Toa ti e bate klasika. Po jaka i udobna vlecka ja od taa nemam najdeno po beliot svet. Muabetov ti e isto kako, koga lani Redondo na revijalnata vo Madrid (Protiv Bayern) izleze so Copa Mundial , pa da kazes deka toa e najseljacka kopacka :)
Vakvi produkti, zaedno so Adidas Special ti e brat evergreen!

The S-Man, a ti obavezno da se izvinis tuka za ona tvoe zadovolstvo od "0-2, do 0-3 poraz" :)

Za natprevarov, ama bas kako sto go zamisluvav. Samo sto rezultatot go promasiv. 1-1 mi e e vo glava vekje desetina dena.
Duri bev spremen i golema para da bapnam. Seta srekja, ne se pobudaliv, parite ke si gi izgubev.

Zelbata i dobrata psiho-fizicka podgotvenost go dobija ovoj naprevar. Nesto sto ni falese do sega. I nemoj da pagjate na fora kako toa "Barsa nemala svoj den".
Real deneska ne i dozvoli na Barsa da ima svoj den!
Ili, nekogas igras kolku(i kako) protivnikot ke ti dozvoli da igras.
A od druga strana Barsa i nema druga, rezervna varijanta, ako ne im ide so prvata. Takticko-strateshki se mnogu limitirani.
Za razlika od Real, koj, ke vidite vo kakvo razlicno izdanie ke izleze veke vo Sreda.
 
Член од
26 август 2009
Мислења
1.880
Поени од реакции
2.258
Него ни доаѓаат швабите :) Мислам дека ќе стартува со ист, само што место озил Кака и место бенз Хиго ќе ги игра или ? :)
Педерите го одмораа скоро цел прв состав денеска, така да ќе биде жустро. Е сеа треба Марсело да излезе мислам место Коентрао, друго не би требало да мења. Ако играат како денеска треба да ги ск'цаме.
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.293
Поени од реакции
29.327
Дечки абе дај споделете некое видео од Мур на крајот на утакмицава, не можам да најдам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom