(Стара) Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.

INVINCIBLE

MUFC
Член од
9 декември 2007
Мислења
3.458
Поени од реакции
423
A be tesko niv. Ako nie pocneme ne cineme, ako onie pocnat prvi pak nie ne cineme! Bolna rabota.
Sega fantom(copy paste)x odma kontra klipce na nivnata stranica stavi.
Za se treba nie da gi poducuvame! Saka da dokaze deka pesko cole e pojak od sminkerot vo odbrana:pos2:!
Pa normalno koga e odbranben! Fuck off!
Го погоди клипот што го стави ти.
 
F

fantomX

Гостин
Давор, ај бегај....
За Кенгур: ех, камо да го имав...
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Фантомикс, жити мене повлечи се до сабајле. Ак ме сакаш.
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Se pravdaat deka cole togas bil vo arsenal i bil slab a sega so parite na Romanco pojak stanal. Mu kupi Rome skil, brzina, dribling!
A RONALDO togas bese najjak pa zatoa taka go pomina.

Ocekuvam i FantomX da odebi od temava koga ke go procita ova!
 

Terry

KRVTA MI E PLAVA..CHELSEA
Член од
16 мај 2008
Мислења
214
Поени од реакции
1



Е овде нема менување траки...и пак виртуелна реалност.И овде гледањето е бесплатно..слободно навалете.Наш ќе биде, а вие само по витрини во музејот во Олд Трафорд ќе го гледате.:helou:
Mozebi ke bide vas,ali samo na slikicki zalepeni na zid..pozz
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Napisi be.Nikoj ne te tera da ne pisuvas..Fan klubot e za site da ostavaat mislenja,bez razlika za kogo navivaat.BTW ne bidete sigurni dali titulata e vasa.Posle da ne placete!!!
А си се запрашал зошто јас и некои други со иста судбина како мојата не сме пишале кај вас?
Ај погоди ЗОШТО.

HINT: 3 букви.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.496

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Ne znaat Apokalipto, pa neli gledas deka se pocetnici i mislat deka se sto leta se jade! Ako sakaat diskusija ima tema LS i tamu neka pisuvaat.
Ovde e nas forum i ke si pisuvame sto ni dusa saka. Ako sakame ke napiseme deka magareto leta, i ke leta i tocka!
VIVA RONALDO, VIVA RONALDO
PLAYING DOWN THE WING, HEAR UNITED SING
VIVA RONALDO!
 
F

fantomX

Гостин
Se pravdaat deka cole togas bil vo arsenal i bil slab a sega so parite na Romanco pojak stanal. Mu kupi Rome skil, brzina, dribling!
A RONALDO togas bese najjak pa zatoa taka go pomina.

Ocekuvam i FantomX da odebi od temava koga ke go procita ova!
По трет пат, види го клипо на фан клуб Челзи. Не знам шо му праел Роман, гледам шо Ешли му праел на Роналдо. И ќе „одебам“ само заради ова:
Фантомикс, жити мене повлечи се до сабајле. Ак ме сакаш.
 

INVINCIBLE

MUFC
Член од
9 декември 2007
Мислења
3.458
Поени од реакции
423
По трет пат, види го клипо на фан клуб Челзи. Не знам шо му праел Роман, гледам шо Ешли му праел на Роналдо. И ќе „одебам“ само заради ова:
Роналдо има дадено 40 гола оваа сезона. За минатата година беше меѓу првите 3 играчи според фифа (од Челзи немаше никој), така да, да го споредуваш Роналдо со било кој од Челзи е излишно... :smir:
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
По трет пат, види го клипо на фан клуб Челзи. Не знам шо му праел Роман, гледам шо Ешли му праел на Роналдо. И ќе „одебам“ само заради ова:
Само клај го клипо тука да видиме и НИЕ лепрозно банираните.

Едит го видов Клипо масовно на цело село.... овој клипо по ПП.
 

back from hell

the number 23
Член од
17 март 2008
Мислења
786
Поени од реакции
7
читам,читам овие постовиве што се напишани од овие што се надеваа на титула во премиер лигата и што на крајот плачеа и не можам да се начудам.
се си се надеваат на некоја титула дека ќе земат и се си се самоуверени дека ќе освојат титула. цела сезона на титула се надеваат пустите ама никако да освојат.
е сега за финалето нешто. изгледа дека сите од другиве фан клубови(изгледа разочарани од неуспехот на нивните тимови) си навиваат за челзи(нормално е тоа мора за некој да навиваат кога немаат за кого). најчесто последниве денови навивач на челзи можете да го слушнете да коментира на следниов начин:челзи ќе освои титула затоа што русија бил нивни терен и демек манчестер имал освоено титула сезонава(титулата во премиер лига) и дека сега нема да освои т.е. ќе изгуби во финалето.
на сите овие глупости само едно нешто :bip:.
леле не знаете колку ќе ми биде драго да ги читам коментарите на тие што ќе дојдат да честитаат овде на фан клубов. да видам дали тогаш ќе прекинат да јадат ..... од типот: не бидете толку фанатици и дека не требало да се навива за еден клуб дотолку.
епа ако сакате да знаете МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД Е РЕЛИГИЈА и тоа никогаш нема да се смени. а ако некој навива поинаку за својот клуб и со помалку срце од навивачите на јунајтед, тогаш тоа е нивно право.
ќе навивам за овој клуб се додека сум жив и да на крај титулата во ЛШ е наша!!!!!!!
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.496
И да не ја земеме титулата, пак ќе бидеме бр. 1 во светот, има факти што говорат за тоа:).
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom