Обложување на нет

Член од
30 јуни 2008
Мислења
1.969
Поени од реакции
1.242
Проба ли некој да си прати сам покана на друг меил, нормално, активиран од друга ај-пи адреса?
 
Член од
28 октомври 2011
Мислења
119
Поени од реакции
84
Soe fintava so bet365 bonusot? Vazi za Makedonija kolku uplatis tolku dobivas bonus? Prviot pat staiv okolku 50 eu deposit pred pomalku od mesec dena ali use nikakov bonus mi nema stignato.
 
Член од
16 август 2007
Мислења
1.930
Поени од реакции
1.660
Извадил некој паре од dobet до сега ? Или не е за веруење ?
 

Eric The King

Why always us!:)
Член од
21 април 2010
Мислења
3.297
Поени од реакции
1.245
Извадил некој паре од dobet до сега ? Или не е за веруење ?
Oд тоа што прочитав минимум да извадиш е 100 евра:icon_lol:

Вчера барав да видам како е да играм лајв ама не видов таква опција, а со бонусот може само сингл да играш :icon_lol:
 

CrashoverRide

Tutto per la Lazio,persempre nell cuore...
Член од
9 јануари 2008
Мислења
1.293
Поени од реакции
114
Изглеа неможе више преку moneybookers да се става депозит за gaming опцијата...ако има некој алтернатива нека каже.
 
Член од
18 мај 2008
Мислења
945
Поени од реакции
1.196
Изглеа неможе више преку moneybookers да се става депозит за gaming опцијата...ако има некој алтернатива нека каже.
Јас секогаш кога уплаќам го бележам non-gaming и до сега не сум имал никаков проблем.
 

CrashoverRide

Tutto per la Lazio,persempre nell cuore...
Член од
9 јануари 2008
Мислења
1.293
Поени од реакции
114
Јас секогаш кога уплаќам го бележам non-gaming и до сега не сум имал никаков проблем.
И ја немав проблем до пред некој ден, изглеа од банка(ТТК) направиле забрана. Прво пробав да префрлам од картица на moneybookers, со gaming опција, не ги прифати, појави грешка. После ставив со non-gaming, ги прифати, ама пак даде иста забрана кога сакав да ги префрлам на кладилница.
 

F i c O

Шампион во домино на 100м
Член од
17 септември 2008
Мислења
233
Поени од реакции
5
Na Dobet maksimalno sto mozes da dobies od bonusot se 50 eur , vcera imav izigrano singl na 5 eur dobivka 122 eur koga zavrsi utakmicata mi prefrlija samo 50 eur . Taka da so bonusov ne mozes da napravis 100 eur kako i da e
 
Член од
5 март 2012
Мислења
41
Поени од реакции
13
Момци едно прашање кон оние кои повлекле пари од Бет365 онлајн обложувалницата во последните 1, 2 недели или месец февруари директно од онлајн акаунтот - не преку некој посредник. Дали е се во ред, за колку време ви стасаа парите на сметка на УниБанка ( со VisaElectron е направена уплатата ) ? Не бев активен претходната година па сега нешто пишав па додека сум во некој плус да пробам да повлечам некој денар да видам како иде.
 

Eric The King

Why always us!:)
Член од
21 април 2010
Мислења
3.297
Поени од реакции
1.245
Момци едно прашање кон оние кои повлекле пари од Бет365 онлајн обложувалницата во последните 1, 2 недели или месец февруари директно од онлајн акаунтот - не преку некој посредник. Дали е се во ред, за колку време ви стасаа парите на сметка на УниБанка ( со VisaElectron е направена уплатата ) ? Не бев активен претходната година па сега нешто пишав па додека сум во некој плус да пробам да повлечам некој денар да видам како иде.
Jaс работам со картица од Уни и баш денес пред некој ден извадив пари. За 2-3 дена стигнуваат на картица, со банката немаш ништо, ниту ти се јавуваат ниту ништо, господска работа;)
 

Mjolnir

Духот на рамковниот договор
Член од
12 декември 2011
Мислења
1.967
Поени од реакции
1.867
Soe fintava so bet365 bonusot? Vazi za Makedonija kolku uplatis tolku dobivas bonus? Prviot pat staiv okolku 50 eu deposit pred pomalku od mesec dena ali use nikakov bonus mi nema stignato.
Важи за нови корисници, значи за првото ставање. Парите не ти ги покажва на главната страна на balance-от туку треба да влезеж внатре во акаунтот и ти се прикажани како бонус. Работата е што ќе можеш да ги користиш кога ќе ги свртиш тие пари што си ги вложил. Значи ако ставиш 50 евра треба да ги вложиш/свртиш тие 50 евра(не мора одеднаш) за да ти ги ослободат 50те евра бонус.
 
Член од
5 март 2012
Мислења
41
Поени од реакции
13
Jaс работам со картица од Уни и баш денес пред некој ден извадив пари. За 2-3 дена стигнуваат на картица, со банката немаш ништо, ниту ти се јавуваат ниту ништо, господска работа;)
Фала ти друже, ќе пробам денес да видам како ќе биде кај мене. Ова ќе ми биде прво повлекување од овој акаунт па се надевам нема да ми бараат некои документи плус за достава. Како и да е , штом не ти прави проблем банката убава работа :sneaky:
 

Mjolnir

Духот на рамковниот договор
Член од
12 декември 2011
Мислења
1.967
Поени од реакции
1.867
Фала ти друже, ќе пробам денес да видам како ќе биде кај мене. Ова ќе ми биде прво повлекување од овој акаунт па се надевам нема да ми бараат некои документи плус за достава. Како и да е , штом не ти прави проблем банката убава работа :sneaky:
искрено до сега само сум изгорел(се разбира не за многу пари затоа што играм за забава) ама имам другар кој успеа и по нешто да фати и за неколку дена откако побара му ги префрлија на картица добиените пари. Во секој случај одличен сајт ако не и најдобар за онлајн обложување, а добивката зависи од нас самит :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom