Обложување на нет

Член од
13 октомври 2009
Мислења
2.638
Поени од реакции
1.233
Dali nekoj dosega ima prefrlano pari od bwin direktno na karticka od tutunska banka i dali i koga mu stignale?
--- надополнето: 2 февруари 2012 во 16:29 ---
Dali nekoj dosega ima prefrlano pari od bwin direktno na karticka od tutunska banka i dali i koga mu stignale?
Мене ми имаат стигнато за 2 недели
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Dali nekoj dosega ima prefrlano pari od bwin direktno na karticka od tutunska banka i dali i koga mu stignale?
--- надополнето: 2 февруари 2012 во 16:29 ---
Dali nekoj dosega ima prefrlano pari od bwin direktno na karticka od tutunska banka i dali i koga mu stignale?
Ti stignuvaat od 2-4 rabotni dena ..
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
4.773
Поени од реакции
2.082
Dali nekoj dosega ima prefrlano pari od bwin direktno na karticka od tutunska banka i dali i koga mu stignale?
--- надополнето: 2 февруари 2012 во 16:29 ---
Dali nekoj dosega ima prefrlano pari od bwin direktno na karticka od tutunska banka i dali i koga mu stignale?
3 дена.
 
Член од
18 мај 2008
Мислења
945
Поени од реакции
1.196
Ако ги подигнам парите преку moneybookers треба да ми се јават да ги подигнам т.е да пополнувам некои формулари и слични административни работи или директно на картичка стигаат?
 

Lux

Inglourious
Член од
25 октомври 2010
Мислења
1.189
Поени од реакции
888
Ако ги подигнам парите преку moneybookers треба да ми се јават да ги подигнам т.е да пополнувам некои формулари и слични административни работи или директно на картичка стигаат?
Директно
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
Не ја пратам темата па ај некој љубезен да ми кажи која страна е најдобра за онлајн обложување.

Јас сакам да почнам на bwin.
Ваши препораки?
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Не ја пратам темата па ај некој љубезен да ми кажи која страна е најдобра за онлајн обложување.

Јас сакам да почнам на bwin.
Ваши препораки?
според мене најдобро ти е таму ..
 

PsycLogic

Junk'n'roller
Член од
21 јуни 2010
Мислења
67
Поени од реакции
15
Не ја пратам темата па ај некој љубезен да ми кажи која страна е најдобра за онлајн обложување.

Јас сакам да почнам на bwin.
Ваши препораки?

BET365.COM

Мин.влог од 5е, мин.повлекување од 10е, на bwin мислам дека е 30е.
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
BET365.COM

Мин.влог од 5е, мин.повлекување од 10е, на bwin мислам дека е 30е.
али не е од почеток мин влог 5е .. и плус таму не се кладам веќе затоа што ме зафркнаа еднаш .. не сакаа парите на картица да ми ги праќаат ми ја блокираа и ми пропаднаа 130 $ ! .. ми рекоа само преку сметка во банка да можам да ги подигнам али минимум 300 $ требаше !
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
али не е од почеток мин влог 5е .. и плус таму не се кладам веќе затоа што ме зафркнаа еднаш .. не сакаа парите на картица да ми ги праќаат ми ја блокираа и ми пропаднаа 130 $ ! .. ми рекоа само преку сметка во банка да можам да ги подигнам али минимум 300 $ требаше !
Не се сите страни безбедни за исплата?
 

PsycLogic

Junk'n'roller
Член од
21 јуни 2010
Мислења
67
Поени од реакции
15
али не е од почеток мин влог 5е .. и плус таму не се кладам веќе затоа што ме зафркнаа еднаш .. не сакаа парите на картица да ми ги праќаат ми ја блокираа и ми пропаднаа 130 $ ! .. ми рекоа само преку сметка во банка да можам да ги подигнам али минимум 300 $ требаше !
Првпат слушам некој да се жали на bet365. До сега никогаш несум имал проблеми со нив, btw кога подолго време несум активен секогаш ми праќаат бонуси а исплатата стигнува на сметка не подолго од 4 дена. А тоа што не сакале да префрлаат пари незнам, може си прекршил некое правило да затоа.
 
Член од
13 февруари 2012
Мислења
3
Поени од реакции
0
Нов сум на форумот па едно мое размислување. Ако стварно нашите банки праваат проблеми од каде е потеклото на парите па нели можеш да си ги подигнеш од банкомат или во странство на пример Бугарија.??
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Нов сум на форумот па едно мое размислување. Ако стварно нашите банки праваат проблеми од каде е потеклото на парите па нели можеш да си ги подигнеш од банкомат или во странство на пример Бугарија.??
мене досега од на бвин не ми правеле проблем во нлб тутунска.. сум подигал и големи суми по 250-300 евра али не прават проблем си ги вадам преку банкомат и нема никаков проблем .
 

Kajgana Shop

На врв Bottom