(Стара) Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.

INVINCIBLE

MUFC
Член од
9 декември 2007
Мислења
3.462
Поени од реакции
434
Многу добро ќе биде ако дојде Бензема а нели игравме веќе еднаш со Евертон?
Игравме на почетокот на сезоната беше и тоа во гости. Ги победивме 1:0 со гол на Видиќ при крајот на натпреварот... Сега очекувам повеќе голови (по можност во мрежата на Евертон):salut:
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
545
Игравме на почетокот на сезоната беше и тоа во гости. Ги победивме 1:0 со гол на Видиќ при крајот на натпреварот... Сега очекувам повеќе голови (по можност во мрежата на Евертон):salut:
Да, да тоа изгледа ни беше втора победа во премиерлигата за оваа сезона, Видиќ ја заби со глава во 84-та мин. после корнерот изведен од Нани.
 

INVINCIBLE

MUFC
Член од
9 декември 2007
Мислења
3.462
Поени од реакции
434
Да, да тоа изгледа ни беше втора победа во премиерлигата за оваа сезона, Видиќ ја заби со глава во 84-та мин. после корнерот изведен од Нани.
да да... мислев дека само јас се сеќавам на сите утакмици :kajg:
 

drag43_sexy

вауууУ!
Член од
3 октомври 2007
Мислења
1.349
Поени од реакции
2
kako be eve 3 i jas se sekaam ali sea za benzema momceto si e zver ali mn. timovi go sakaat tesko ke bide da se zeme
 

INVINCIBLE

MUFC
Член од
9 декември 2007
Мислења
3.462
Поени од реакции
434
kako be eve 3 i jas se sekaam ali sea za benzema momceto si e zver ali mn. timovi go sakaat tesko ke bide da se zeme
абе детето е одлично вреди за парите шо ги бараат за него ќе биде супер ако го донесиме на лето, ама мислам дека Бензема би сакал стандардно место во првите 11 а со Руни и Тевез тешко ќе му биде тоа... Ама ќе видиме... има време... одлично би било да го лапнеме:salut::smir:
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.708
Поени од реакции
9.399
a be i ja se sekavam na natprevarite na man u.man u mi e vo krvta kako mozam da gi zaboravam mecovite koga igral toj.hehehe.a za benzema otvoreni se vratite na old trafford.ne smee da se izgubi momceto ima vonserisku talent i cuvstvo za golovi.a da ne znae nekoj koga ce bide izbiranjeto za najdobar svetski fudbaler ne spored frans fudbal,tuku spored fifa??
 

maca_kaka'

тiƒosi јаossoηeјаo
Член од
6 октомври 2007
Мислења
3.515
Поени од реакции
640
cestito za zasluzenoto 3 mesto na ronaldo za nagradata na FIFA i ne mi e jasno kako ne mu bese sram pred site na scena da place:pos2: pa i ne mu cestita na kaka....se pokaza kakov fudbaler e!!!!!!!!!1
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
545
cestito za zasluzenoto 3 mesto na ronaldo za nagradata na FIFA i ne mi e jasno kako ne mu bese sram pred site na scena da place:pos2: pa i ne mu cestita na kaka....se pokaza kakov fudbaler e!!!!!!!!!1
Леле, маца_кака те молам не ме вади од такт, не сакам да чујам збор за Кака`, сељак глуп, незаслужено прво место, ама ако, и оваа год. Милан ќе си биде шампион нели? Одговор:Да, да, најјаки се!
Ама не ме интересираат тие награди ич!
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.517
Поени од реакции
5.511
Епа Роналдо го интересираат чим му га зема на Меси наградата :hehe:
Ама одма реагираа од комисија и ги заменија ...
 

INVINCIBLE

MUFC
Член од
9 декември 2007
Мислења
3.462
Поени од реакции
434
cestito za zasluzenoto 3 mesto na ronaldo za nagradata na FIFA i ne mi e jasno kako ne mu bese sram pred site na scena da place:pos2: pa i ne mu cestita na kaka....se pokaza kakov fudbaler e!!!!!!!!!1
на Кака му га дават наградата само заради тва шо освои ЛШ со Милан... Иначе може вода да му носи на Роналдо:salut::smir:
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.708
Поени од реакции
9.399
Леле, маца_кака те молам не ме вади од такт, не сакам да чујам збор за Кака`, сељак глуп, незаслужено прво место, ама ако, и оваа год. Милан ќе си биде шампион нели? Одговор:Да, да, најјаки се!
Ама не ме интересираат тие награди ич!
ne se nerviraj red devil.ronaldo e najdobar za nas!!!!!!!!!!!!!koj e kaka sprema ronaldo???
 

Limp Bizkit

Gone with the sin
Член од
9 мај 2007
Мислења
837
Поени од реакции
2
на Кака му га дават наградата само заради тва шо освои ЛШ со Милан... Иначе може вода да му носи на Роналдо:salut::smir:
Хехе и јас само што сакав тоа да го пишам и потполно си во право се знае само Манчестер и никој друг!!!!!
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
545
ne se nerviraj red devil.ronaldo e najdobar za nas!!!!!!!!!!!!!koj e kaka sprema ronaldo???
Убаво викаш. НИКОЈ!
Убаво викате и дека само заради тоа што Милан освои ЛШ, затоа Кака` стана ,,најдобар’’
Ама тоа е тоа! Ништо посебно не направи, освен што викате КИЧМАТА НА ЕВРА И ХАНЈЦЕ, ама они се криви, се судрија..а Роналдо колку голови даде, колку прекрасни голови, какви дриблинзи..тоа не се цени, се ценело што еден дриблинг не му успеал!
 

maca_kaka'

тiƒosi јаossoηeјаo
Член од
6 октомври 2007
Мислења
3.515
Поени од реакции
640
abe i drugi timovi na dobri igraci osvojuvale liga na sampioni pa volku nagradi vo edna godina nikoj ne dobil
zasluzeno lil ne kaka e igrac so najmnogu nagradi vo istorijata
a ronaldo ke bobie vo nekoe "drugo vreme" t.e nikogas
od naredna godina ili pak kaka ili mesi ke bide najdobar
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.517
Поени од реакции
5.511
Маца батали не се нервирај губиш од лепота се видовмо прошлата сезона кој е кој ... :fuck:

не коментирам више , дека ќе има работа Фантом да брише ...:pipi:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom