Буанко е куив!

Mjolnir

Духот на рамковниот договор
Член од
12 декември 2011
Мислења
1.967
Поени од реакции
1.867
оваа песна е 2 пати посмешна, башка и видео има
 

Таруно

Еким
Член од
9 јуни 2010
Мислења
2.610
Поени од реакции
2.505
оваа песна е 2 пати посмешна, башка и видео има
Еј да видео има, топ е... :facepalm:

Не издржа срце партиско да не најде песна... цу, цу, цу... Инаку искрено ич не е смешна, дури ептен вреѓа (од тебе ми се повраќа), ама изгледа за вемеровци тоа е смешно. Се што ќе кажеш против Буане е смешно... јбг... Биљана пере се, а мозоци највеќе.

Значи овие партискиве војници, абер од хумор да се немало. :)
 
M

Moon Child

Гостин
Еј да видео има, топ е... :facepalm:

Не издржа срце партиско да не најде песна... цу, цу, цу... Инаку искрено ич не е смешна, дури ептен вреѓа (од тебе ми се повраќа), ама изгледа за вемеровци тоа е смешно. Се што ќе кажеш против Буане е смешно... јбг... Биљана пере се, а мозоци највеќе.

Значи овие партискиве војници, абер од хумор да се немало. :)
Сигурно сам го направил специјално за темава :icon_lol:
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.932
Интересно.:icon_lol:

Бранко е крив што цел месец неможам да фатам на спортска.:place:
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.479
Поени од реакции
58.743
Тоа партиското слепило очигледно ја убива смислата за хумор. За вас да напишеа песна немаше толку да се пењавите на форум.

Двете песни се добри, креативни, певливи и забавни. Кулирајте малку, никој не ви опцул фамилија..
 
В

Вори

Гостин
Не ми се верува дека и овде овие од штаб се пратени да ја плукаат песнава и да викаат дека не чини.

АЛООО ЗАЕБАНЦИЈА Е, А ТЕМАВА Е ОТВОРЕНА ВО ЧДА!

Колку се ограничени во мозоков еј.
 
Член од
24 март 2010
Мислења
15.217
Поени од реакции
25.976
Ова е најдобар показател што работат младинците на двете партии. Со ваква младина, нема потреба да се плашиме за нашата иднина. :D
 

Mjolnir

Духот на рамковниот договор
Член од
12 декември 2011
Мислења
1.967
Поени од реакции
1.867
Мене никој не ме пратил ништо да плукам. Си коментирам. А иначе овој што ја смислил песнава кења нон стоп против владата, така да воопшто не е наивна и не е чиста заебанција. А ако на некого му е смешно некој Р што не знае да каже тоа збори за неговата интелигенција и смисла за хумор.
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.479
Поени од реакции
58.743

Таруно

Еким
Член од
9 јуни 2010
Мислења
2.610
Поени од реакции
2.505
Мене никој не ме пратил ништо да плукам. Си коментирам. А иначе овој што ја смислил песнава кења нон стоп против владата, така да воопшто не е наивна и не е чиста заебанција. А ако на некого му е смешно некој Р што не знае да каже тоа збори за неговата интелигенција и смисла за хумор.
Да, да тоа е смешното.. „р“ - то (y)
 

Mjolnir

Духот на рамковниот договор
Член од
12 декември 2011
Мислења
1.967
Поени од реакции
1.867

Kajgana Shop

На врв Bottom