TV серии и филмови за размена

Статус
Затворена за нови мислења.

kelaviot

Prime Сasual Dating - Genuine Damsels
Член од
10 мај 2010
Мислења
538
Поени од реакции
325
decki mi trebaat true blood,six feet under,event,normalno so prevod,novi filmovi od 2011,nema so da vi ponudam za toa ke platam kolku treba,pisete pp.ajt pozdrav
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.541
Поени од реакции
33.749
ako ti se veruva druze pocnav i so toa pred vampire diaries no mnogo mi izgleda seljacka i low budget,izgledav 2 i tolku.
Јас сум еден од ретките фанови овде, не ќе да е low budget но јес да остава таков аматерски вкус после гледање. Али тоа на старт, дур се навикнеш на американскиот реднек акцент. Потоа станува доста добра.
Како и да е, твој избор. Веќе ако не те задоволуваат вакви женски фликови (true blood, vampire diaries i sl) би ти препорачал 2 доста тешки серии, ако си по мистерии.

Carnivale
Twin Peaks
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Има ли некој информации како котираат серииве за 2011. Кои серии се на врвот на гледаност, најпопуларни итн.. ?
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.147
Поени од реакции
10.085
препорака за сите обожаватели на крими серии BREAKOUT KINGS. Стварно мн јака серија и мн ми се засвиѓа коа ја видов. Се работи за еден цајкан кој се здружува со 4 затвореници ( 3 машки и 1 женска) и формира екипа за да фаќа криминалци. А за секој фатен криминалец, на секој од затворениците му смалуваат по 1 месец од казната :D
 
Член од
24 јуни 2010
Мислења
206
Поени од реакции
68
Има ли некој информации како котираат серииве за 2011. Кои серии се на врвот на гледаност, најпопуларни итн.. ?
Отвори имдб или tv.com ке видиш најубаво според гласови да не пишувам ме мрзи :)
 

INVINCIBLE

MUFC
Член од
9 декември 2007
Мислења
3.458
Поени од реакции
423
Еј ај ако има некој да ми каже каде ја има последната епизода од овие Лисјата низ Интернетот, ме отече мајка ми o_O
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.847
Да не се правам паметен со оф-топици али, нели сите серии и филмови ги има на интернетов? Јас симнувам што ќе ми текне? Зашто би се мењал?
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
3.434
Поени од реакции
7.286
Да не се правам паметен со оф-топици али, нели сите серии и филмови ги има на интернетов? Јас симнувам што ќе ми текне? Зашто би се мењал?
Оти немаат сите неограничен интернет, немаат сите толку меморија на ХДД, немаат сите време да симињаат па да гледаат, а некои ги мрзи да се мачат со барање и симнување.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.911
Поени од реакции
41.874
За оние кои немаат торент или немаат време за да ги симнуваат една по една епизода може да гледаат онлајн некои серии има и филмови со српски превод се.
Инспектор Рекс торент од сите сезони некој да не има? :)
 

честа

Спор
Член од
25 септември 2008
Мислења
1.317
Поени од реакции
1.033
Ја ги иам друже сите сезони 50ГБ
Ајде ако си за замена, имам јас на цд, ГОТ Сезона прва и втора до каде што се излезени, Биг банг теори до 4 та сезона, Стар Ворс Клон ворс анимирана, Френдс сите сезони.
Може ако сакаш и паре да ти дам, како ти одговара така. :D
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom