Навивачки групи во Македонија!

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
30 декември 2011
Мислења
35
Поени од реакции
14
Komiti Skopje - 7.5 .. Do sega super , mnogu dobri koreografi , dobra brojka , solidno navijanje so po slabite ekipi , a super so Rabotnicki , Renova , so Shkendija ne mnogu dobro , isto kao i so Metalurg !

Ballistet Tetove - 5.5 .. Lanskata sezona Fenomenalno , ovaa sezona ne mozam da vikaam slabo , ali ne bevme vo forma ! Dobri gostuvnja u Kicevo , Skopje so Rabotnicki i Strumica protiv 11 oktomvri . Mnogu solidni vo domasen teren !

Vojvodi Tetovo - Stvarno ne mozam da vi daam nekoja ocenka za ova polusezona . Mn slabo spored mene , i u tetovo idete edvaj 50 dusi so slabite ekipi , da napomenam deka i ne ste navivale i u tetovo vo 3-4 utakmici . Super brojka no ne i navivanje protiv Shkendija , kade se pretstavivte samo so 1 trans koe vo 80 min bese trgnato !

Za drugite grupi ic ne komentiram , ribari ne znam dali naviale u nekoja utakmica , isto i za Falanga!
 

fr0zen

Kirigaya Kazuto
Член од
26 септември 2011
Мислења
1.348
Поени од реакции
503
Балисти си навиваат за некој тим од косово , не за шкендија , ако има некој балист , да каже за кој тим навиваат во косово
 
Член од
30 декември 2011
Мислења
35
Поени од реакции
14
Балисти си навиваат за некој тим од косово , не за шкендија , ако има некој балист , да каже за кој тим навиваат во косово
Ajde ti argumentiraj kade Balisti navivale za nekoj kosovski klub?

Nie Albancite se pomagame megu sebe! Ako gledas u 2006 na finale kup SHKENDIJA-GJORCE imalo edna navivacka grupa od Kosovo - FIKSHAT - Kacanik , tie so vi go palija znameto!

Tie lani imaja baraz za vlez u 1 liga , i normalno Balisti prisustvuva na Mitrovica na natprevarot Lepenci-Ballkani~ ( bidejki bese mn biten natprevar za niv :)

Ajde sea pozzz
 
Член од
7 јуни 2011
Мислења
4.264
Поени од реакции
3.289
Komiti Skopje - 7.5 .. Do sega super , mnogu dobri koreografi , dobra brojka , solidno navijanje so po slabite ekipi , a super so Rabotnicki , Renova , so Shkendija ne mnogu dobro , isto kao i so Metalurg !

Ballistet Tetove - 5.5 .. Lanskata sezona Fenomenalno , ovaa sezona ne mozam da vikaam slabo , ali ne bevme vo forma ! Dobri gostuvnja u Kicevo , Skopje so Rabotnicki i Strumica protiv 11 oktomvri . Mnogu solidni vo domasen teren !

Vojvodi Tetovo - Stvarno ne mozam da vi daam nekoja ocenka za ova polusezona . Mn slabo spored mene , i u tetovo idete edvaj 50 dusi so slabite ekipi , da napomenam deka i ne ste navivale i u tetovo vo 3-4 utakmici . Super brojka no ne i navivanje protiv Shkendija , kade se pretstavivte samo so 1 trans koe vo 80 min bese trgnato !

Za drugite grupi ic ne komentiram , ribari ne znam dali naviale u nekoja utakmica , isto i za Falanga!
Daj ne zaebavaj od kade vie 5.5 ??? Nisto ne ste prikazale ,t.e nikogas ne ste ni dokazale ...Ocenkata 5.5 vo spredba so nasata koja ja nema dokazuva deka si teras nekoj si film,koj moze samo nekoj od istocna Makedonija da ti poveruva...Oladi malce ;) Ne deka Vojvodi ostavija nekoj golem pozitiven beleg ovaa esen,ama ova tvoevo e vise krajot..pozz !!!
 
Член од
30 декември 2011
Мислења
35
Поени од реакции
14
Daj ne zaebavaj od kade vie 5.5 ??? Nisto ne ste prikazale ,t.e nikogas ne ste ni dokazale ...Ocenkata 5.5 vo spredba so nasata koja ja nema dokazuva deka si teras nekoj si film,koj moze samo nekoj od istocna Makedonija da ti poveruva...Oladi malce ;) Ne deka Vojvodi ostavija nekoj golem pozitiven beleg ovaa esen,ama ova tvoevo e vise krajot..pozz !!!
Ok , ajde tuka da postirame sliki od natprevarite igranii ova polusezona? i ke vidime sto i kako ? Ajde ke pocnes ili da pocnam ?
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Daj ne zaebavaj od kade vie 5.5 ??? Nisto ne ste prikazale ,t.e nikogas ne ste ni dokazale ...Ocenkata 5.5 vo spredba so nasata koja ja nema dokazuva deka si teras nekoj si film,koj moze samo nekoj od istocna Makedonija da ti poveruva...Oladi malce ;) Ne deka Vojvodi ostavija nekoj golem pozitiven beleg ovaa esen,ama ova tvoevo e vise krajot..pozz !!!
Ама ајде сега не кажувај приказни овде.Дај ставете клип или слики да видиме на колку натпревари сте навивале.
Комити ставија,ние сега ставивме.Ете и признаваме дека Комити оваа полусезона беа подобри.
Но каде бевте вие?
 
Член од
13 март 2009
Мислења
1.968
Поени од реакции
1.868
Komiti Skopje - 7.5 .. Do sega super , mnogu dobri koreografi , dobra brojka , solidno navijanje so po slabite ekipi , a super so Rabotnicki , Renova , so Shkendija ne mnogu dobro , isto kao i so Metalurg !

Ballistet Tetove - 5.5 .. Lanskata sezona Fenomenalno , ovaa sezona ne mozam da vikaam slabo , ali ne bevme vo forma ! Dobri gostuvnja u Kicevo , Skopje so Rabotnicki i Strumica protiv 11 oktomvri . Mnogu solidni vo domasen teren !

Vojvodi Tetovo - Stvarno ne mozam da vi daam nekoja ocenka za ova polusezona . Mn slabo spored mene , i u tetovo idete edvaj 50 dusi so slabite ekipi , da napomenam deka i ne ste navivale i u tetovo vo 3-4 utakmici . Super brojka no ne i navivanje protiv Shkendija , kade se pretstavivte samo so 1 trans koe vo 80 min bese trgnato !

Za drugite grupi ic ne komentiram , ribari ne znam dali naviale u nekoja utakmica , isto i za Falanga!
Да дојдевте во Охрид ќе видевте дали навиваат Рибари ! Присутни на сите домашни наптревари и остварени 3 гостување против Брегалница, Работнички и Вардар.
--- надополнето: 31 декември 2011 во 14:43 ---
Komiti Skopje - 7.5 .. Do sega super , mnogu dobri koreografi , dobra brojka , solidno navijanje so po slabite ekipi , a super so Rabotnicki , Renova , so Shkendija ne mnogu dobro , isto kao i so Metalurg !

Ballistet Tetove - 5.5 .. Lanskata sezona Fenomenalno , ovaa sezona ne mozam da vikaam slabo , ali ne bevme vo forma ! Dobri gostuvnja u Kicevo , Skopje so Rabotnicki i Strumica protiv 11 oktomvri . Mnogu solidni vo domasen teren !

Vojvodi Tetovo - Stvarno ne mozam da vi daam nekoja ocenka za ova polusezona . Mn slabo spored mene , i u tetovo idete edvaj 50 dusi so slabite ekipi , da napomenam deka i ne ste navivale i u tetovo vo 3-4 utakmici . Super brojka no ne i navivanje protiv Shkendija , kade se pretstavivte samo so 1 trans koe vo 80 min bese trgnato !

Za drugite grupi ic ne komentiram , ribari ne znam dali naviale u nekoja utakmica , isto i za Falanga!
Да дојдевте во Охрид ќе видевте дали навиваат Рибари ! Присутни на сите домашни наптревари и остварени 3 гостување против Брегалница, Работнички и Вардар.
 
Член од
30 декември 2011
Мислења
35
Поени од реакции
14
Да дојдевте во Охрид ќе видевте дали навиваат Рибари ! Присутни на сите домашни наптревари и остварени 3 гостување против Брегалница, Работнички и Вардар.
--- надополнето: 31 декември 2011 во 14:43 ---


Да дојдевте во Охрид ќе видевте дали навиваат Рибари ! Присутни на сите домашни наптревари и остварени 3 гостување против Брегалница, Работнички и Вардар.
Dobro , daj da vidime video ili sliki od tie vasi gostuvanja , i daj sliki od site domasni natprevari na koi vikas deka ste bile ?
 
Член од
30 декември 2011
Мислења
35
Поени од реакции
14
^

Samo protiv "golemite" ako mozam da kazam tako , Shkendija , Renova , Vardar !!! Sepak toj kazaa na site domasni natprevari i 3 gostuvanja... ali ajtt.. za tie super e :sneaky:
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.845
Поени од реакции
72.508
^

Samo protiv "golemite" ako mozam da kazam tako , Shkendija , Renova , Vardar !!! Sepak toj kazaa na site domasni natprevari i 3 gostuvanja... ali ajtt.. za tie super e :sneaky:
Незнам за сдругите утакмици, ама мислам дека навиваа на сите домашни. На едно од видеата пишува дека видеа од другите мечеви ќе имало наскоро...:)

А и вие немате нешто многу видеа, на клипон ваш нема ни 6-7 утакмици :)
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
81
Поени од реакции
9
Незнам за сдругите утакмици, ама мислам дека навиваа на сите домашни. На едно од видеата пишува дека видеа од другите мечеви ќе имало наскоро...:)

А и вие немате нешто многу видеа, на клипон ваш нема ни 6-7 утакмици :)
Sam znaes poslednite 4 natprevari bevme kazneti zaradi incidentot so teteks no sepak sme navivale od gllavna tribina ! Vidi gi na sportefe utakmicite na shkendija i ke slusas ... uste 2 natprevari zaradi incidentot so ohri bez publika ( metalurg i rabotnicki ) eve ti 6 natprevari !
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom