Ел Класико: Реал Мадрид - Барселона (1:3)

Како ќе заврши натпреварот?


  • Вкупно гласачи
    308
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
Sad baš gledam, ni TV1 u BiH, ni B92 u Srbiji koji inače prenose Primeru neće prenosit tekmu večeras, jer Arena ima ekskluzivna prava.
Srećom, imam Total TV koji ima Alfa MK tako da me spašavaju braća Makedonci :pos::pos::pos::pos::pos:

Од хрватски форум.
 

OziLLLL

MADRIDISTA
Член од
8 октомври 2008
Мислења
3.334
Поени од реакции
1.892
Sad baš gledam, ni TV1 u BiH, ni B92 u Srbiji koji inače prenose Primeru neće prenosit tekmu večeras, jer Arena ima ekskluzivna prava.
Srećom, imam Total TV koji ima Alfa MK tako da me spašavaju braća Makedonci :pos::pos::pos::pos::pos:

Од хрватски форум.
Ептен ќе го спасат, ќе глеа клик канал
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.840
Поени од реакции
24.272
Ќе има вечер некоја програма за Ел Класико пред натпреварот на Алфа?
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Sad baš gledam, ni TV1 u BiH, ni B92 u Srbiji koji inače prenose Primeru neće prenosit tekmu večeras, jer Arena ima ekskluzivna prava.
Srećom, imam Total TV koji ima Alfa MK tako da me spašavaju braća Makedonci :pos::pos::pos::pos::pos:

Од хрватски форум.
Добро што му текнало, ќе се изнагледа Македонски рекламе и одвреме-навреме малку фудбал.
 
Член од
27 април 2011
Мислења
2.306
Поени од реакции
3.043
Ги фаворизирам Барса али тешко да ги тепаат Реал оваа утакмица..во опасна форма се влезени .
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Тито Виланова(на кого Мурињо му брцаше со прст во окото) отпатувал со екипата за Барселона. На денот на кој што Тито се враќа после операцијата при која му беше отстранет тумор на паротидната жлезда, Реал Мадрид дозволи на Сантијаго Бернабе да стои транспарент со текст: 'Моу, твојот прст ни го покажува патот'.
Видоа дека грешат и решија:

Real Madrid have decided to remove the "Mou, your finger shows us the way" banner at their stadium.
 
Член од
8 септември 2008
Мислења
87
Поени од реакции
44
1-3 .. иако навивам за Реал..

Сеуште не се подготвени за да се соочат со Барселона, не додека си ја врати формата Шахин и да фати прв состав.
 

POS-51

Infinity Driver
Член од
11 ноември 2008
Мислења
1.411
Поени од реакции
444
Како и да заврши Реал секогаш се победници, до сега Мурињо никогаш му нема признаено на Гвардиола, после секој пораз на Реал од Барса Мурињо изјавува појаки бевме :pos::tapp: ГЛУП
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Ај бе имате Тип на Денот за вашите прогнози, не ја трујте темава со вашите ниско интелигентни провокации, ќе видиме на полноќ кој ќе биде овде а кој в кревет.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom