Tип на денот (Читај правила во прв пост)

Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.911
Поени од реакции
41.874
Леверкузен да нема земја каде да се закопате ццц 2/2 ги имаше за 17000 :mad:
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.877
Поени од реакции
1.262
Ако заврши вака Генк ќе испопаѓаме ко крушки сите...а од што гледав до сеа немаа некои посебни шанси.
 
Член од
14 септември 2011
Мислења
577
Поени од реакции
179
ни вратија кладлниците за викендов..газето ми го ебаа..
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.532
Поени од реакции
17.891
цц да ви ебем и дортмунд и глупиве португалци едниве убо си ја наместија дргуве 20 шута у гол не можат гол да дадат тоа ни вртија кладилнициве за викендов
--- надополнето: Dec 6, 2011 9:50 PM ---
цц да ви ебем и дортмунд и глупиве португалци едниве убо си ја наместија дргуве 20 шута у гол не можат гол да дадат тоа ни вртија кладилнициве за викендов
 

mandak

матапрчо
Член од
26 март 2009
Мислења
799
Поени од реакции
525
порто абе јас изгубив 100 ден ама вие цела лига на шампиони изгубивте 15 шутеви неможат гол да дадат е неможи понатаму со аматери да се оди,ајде сега чучајте дома копиљаци едни...
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.804
Поени од реакции
6.799
Аххххх...како се нервирам вака еј! Значи за мерак си извадов сам 3 утакмици од ракомет СП (жени) со по 1.9 коеф. и плус Барса заедно правеа 8.93 и место да си ставам едно 100-че на нив, јас инфо слушав од една страна да им ебам се јас да им ебам за Кетеринг-Дарлингтон 2&3+ демек немале играчи домашните, и овие вика гарант со мин. 3 разлика победуваат. 1.30 беше за двојка и 0-0 заврши човече?!!??! :place: До кога вака бе за една...до кога? Отсега се сам ќе си мислам утакмици, други не слушам па макар и Господ да ми ја каже дека е сигурна.:mad:
 

Геврек

O ALQUMISTA
Член од
6 ноември 2008
Мислења
770
Поени од реакции
483
Аман бе ова лш како и да играш небива еј!!
ајде дајте некој тип за ноќва да к`цаме он-лајн

Го глеам Олимпо добар коеф за 1 шо викате а ?
 

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
Аххххх...како се нервирам вака еј! Значи за мерак си извадов сам 3 утакмици од ракомет СП (жени) со по 1.9 коеф. и плус Барса заедно правеа 8.93 и место да си ставам едно 100-че на нив, јас инфо слушав од една страна да им ебам се јас да им ебам за Кетеринг-Дарлингтон 2&3+ демек немале играчи домашните, и овие вика гарант со мин. 3 разлика победуваат. 1.30 беше за двојка и 0-0 заврши човече?!!??! :place: До кога вака бе за една...до кога? Отсега се сам ќе си мислам утакмици, други не слушам па макар и Господ да ми ја каже дека е сигурна.:mad:
Same shit here mate ... Додаам катеринг на шалтер 3+ ...

Ете го мојот тикет :

Челзи @ 1.80 + Генк дава гол @ 1.65 + Дортмунд 2+ @ 1.65 .. Овај трипле од ЛШ го уплаќам .. и може да се излажам да ставам нн Плзен т1 2+ @ 2.80 , Милан ќе оде да си го ладе у Чешка .. Челзи би требало да тепа , мада оваа екипа не ми се допаѓа , ама Валенсиа у гости не е толку силна екипа. Дортмунд ќе оде офанзивно и ќе се надева на услуга од Арсенал. Генк не знам шо толку фаворити Леверкузен , не играт добар футбал , нешо не ми штима кај нив .. мада не би требало да ја испуштат оваа шанса. Генк има добар напад , не им глејте вкупно утакмици , видете им го скорот дома , мисалм дека ќе му дадат еден гол вечер на Баер.

 
Член од
5 февруари 2011
Мислења
167
Поени од реакции
94
Еве некое добитно ливче од викендов
Дечки не очекувајте секој ден тип затоа што пишуваме само кога е 99% проверен и сигурен затоа редовно посетувајте не: http://www.facebook.com/extrabet101
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
за утре
MAN. CITY BAYERN M 1-13+
INTER CSKA M. 2-23+ ; GG3+
VILLARREAL NAPOLI 2-23+
Вреди да се проба за 30 денари :D
 

Македонец

мразам патетика во натпис
Член од
12 февруари 2007
Мислења
3.928
Поени од реакции
3.813
Денес тој што успеал да фати,сигурно е некое човече што нема појма од фудбал,и прв пат пишал ливче онака на среќа почетнички:icon_lol: .....бидејќи по сите логики,па макар и стручни анализи,немаше шанси да составиш добитно ливче.:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom