Tип на денот (Читај правила во прв пост)

Член од
28 октомври 2011
Мислења
119
Поени од реакции
84
чиста е арсенал нема шанси да губи фулам не игра добро би ја избацил манчестер некако не ми е сигурна и се мислам за селтик
Heh ko navijatel na Arsenal jas ke ja izbacam utre , ili eventualno ke vidam sostavot pred da pocnat, zavisi dali RVP ke startuva. Na gosti kaj Arsenal sekogas idat na bod.Fulham vo poslednie 4 utakmici na gosti u 3 nema dadeno gol, no isto taka vo 3 od 4 utakmici nema i primeno a za utre se bez Duff, Kelly, Sidwell, Grygera, Sa i Davies:) ova nisto cudno i da bide 0-2
Sepak ke vidime.
A da se slagam i so Manchester. Kako i dae Manchester doma od Newcastle nemaat izgubeno od 1986 i mislam taka i ke ostane posle ova kolo, no nekako i ARS i MUFC mi se so rizik malce da ne dojdat nereseno. Ke vidam utre sostavite pa zdravje
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.943
Поени од реакции
9.580
Ќе сакаш еднаш сингл да ставиш македонска лига и никаде нема. :confused: Во Спорт лајф и депортиво сега гледам нема, има во моцарт ама нема таква кладилница во Охрид.

Инаку сакав да ставам нешто ситно Брегалница - Силекс 2, колку да не ми е мака.
Struga imat mozzart
 
Член од
1 ноември 2011
Мислења
5
Поени од реакции
1
Honved - Haladas - 1
Hartberg - Altah - 2
Sparta.P - Dukla Praha - 3+
Standard - Mechelen - 3+
Paris FC - Quevilly - 1
 
Член од
10 август 2010
Мислења
323
Поени од реакции
138
Планирам утре да ги упкнам за 1000ка овие !
Chelsea - Wolverhampton 1
Man utd. - Newcastle 1
arsenal-Fulham 1
Celtic - St Mirren1
Real M -Atl. M - 1
Getafe - Barca - 2

Коефициентот е околу 5.5 и мислам дека нема нешто што не би требало да излезе ама сепак да чујам некоја сугестија.. :)
Слушај овие ти се добри,само да не се многу англичани на тикет, Манчестер е 1 Арсенал 1 Челзи мене ме плаши,
можеш да пробаш со Реал 1-1 3+ Барса исто Арсенал Манчестер Селтик 13+ ке има поголема квота
 
Член од
26 октомври 2011
Мислења
795
Поени од реакции
375
Аз Алкмар-1&3+
Келн-ГГ& 3+
ФСВ Франкфурт-2
Ауе-1&3+
Удинезе-1
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.867
Поени од реакции
6.378
Сингл
Удинезе-Рома X
Дабл
Стандард-Мехелен 1
Ферер-Бердих 1

Среќно
 

Kajgana Shop

На врв Bottom