Modern Warfare 3

Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Уффф сецка кај мене играва:mad: Имам Интел ХаДе графичка и нормално дека не е за игри, ама сакав да пробам и ништо, ми сецка играва, наместив и послаба резолуција и пак е исто. Толку од радоста, ќе мора да ја бришам не е за мојот компјутер.
 

Epics™

Академски граѓанин
Член од
29 септември 2011
Мислења
1.590
Поени од реакции
3.891
Ajde malce pomos decki ve molam.

Se prasuvav dali bi mozel da ja igram MW3 na mojov laptop, bidejki Black Ops mozev bez nikakov problem.


CPU - P6200 @ 2.13 GHz
Ram 2 GB ; Graficka Radeon HD 6370M 512 MB
OS : Windows 7 Ultimate 32 -bit.

Blagodaram Odnapred :D
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
4.625
Поени од реакции
5.678
Ajde malce pomos decki ve molam.

Se prasuvav dali bi mozel da ja igram MW3 na mojov laptop, bidejki Black Ops mozev bez nikakov problem.

CPU - P6200 @ 2.13 GHz
Ram 2 GB ; Graficka Radeon HD 6370M 512 MB
OS : Windows 7 Ultimate 32 -bit.

Blagodaram Odnapred :D
Ќје можеш да ја играш без гајле :)
 
Член од
24 мај 2010
Мислења
2.048
Поени од реакции
4.640
Како бе дечки матна? Што е матно? Барем да сликневте да видиме како изгледа матниот гејмплеј, еве сличиња кај мене како изгледа, кај вас може да е матно ако не сте си подесиле во опции кај advanced video...





































 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.026
Поени од реакции
6.051
Image quality: Native и сликата ќе биде 99% кристално чиста.
Јас ја играв со ова на медиум, ама после коа видов дека се мења(пошо не го ни пипнав), сликата ми се избистри и тоа доста.
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Ми се случи огромен баг прееска, во мисијата кога ја спасувате ќерката на "оној". :)

Сите противнички војници откако ќе умреа се замрзнуваа во рок од една секунда (значи место да падне на земја заглавува во воздух), прво ме нервираше, ама после многу јака ствар, умрените од експлозии беа заглавени во воздух како летаат од бомбата - Матрикс style! :)

Треба да направат ваков мод, баш јако беше.
 
Член од
16 јануари 2011
Мислења
362
Поени од реакции
127
покасно и на уште една мисија ќе ти се случи истото, пак ќе уживаш :D
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.104
Поени од реакции
2.514
Како бе дечки матна? Што е матно? Барем да сликневте да видиме како изгледа матниот гејмплеј, еве сличиња кај мене како изгледа, кај вас може да е матно ако не сте си подесиле во опции кај advanced video...

Супер е бе кај тебе стакло е, и јас све наместив како тебе овде, само јас го немам ва Image Quality што ти го имаш наместено на Native... Зошто незнам..
Ама онака не ми се игра играва, се нарвирам, како да го играм некоја античка игра...
 
Член од
24 мај 2010
Мислења
2.048
Поени од реакции
4.640
Супер е бе кај тебе стакло е, и јас све наместив како тебе овде, само јас го немам ва Image Quality што ти го имаш наместено на Native... Зошто незнам..
Ама онака не ми се игра играва, се нарвирам, како да го играм некоја античка игра...
Изглеа си симнал некоја лоша верзија, ако ти се игра, барај ја од RELOADED (y)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom