Жешка тема (ГОРАМ)

  • Креатор на темата Johnny Stulic
  • Време на започнување
Статус
Затворена за нови мислења.

nescafe

за освестување
Член од
27 август 2009
Мислења
604
Поени од реакции
277
Девојката, не шминката, фустанот, долната облека или скапите обувки/штикли.
Само она ме интересира, начинот на кој ја наведнува главата кога разговара, начинот на кој го пие кафето, и се останато, само она ми е важна се останато е минливо.
 

acetetovo

Македонец!
Член од
1 мај 2007
Мислења
4.002
Поени од реакции
2.375
Викендов случајно на влез во диско по тоа скалите ми се запали сијаличката.
Имено девојчето, плавуша 1,80 висина со црни хулаџопки и од тие кратки балерина фустанче, со јаболко газе и секси провокативно движење на телото. Толку ме испопали, абе врв!
4 години имам супер врска, сум се воздржувал од прељуби и сл. ствари ама ова последново беше... "како не бев сингл" :)
 
С

Сатори

Гостин
Не погледнувам во маж ако нема брада, но за да ме запали, во принцип не е кој знае колку битно како изгледа, туку како се држи.Каква сензуалност и енергија зрачат од него, дали е маж или е wanna be маж.
 

nescafe

за освестување
Член од
27 август 2009
Мислења
604
Поени од реакции
277
Во принцип вакви жени ме привлекуваат, со крупни очи:


Не погледнувам во маж ако нема брада, но за да ме запали, во принцип не е кој знае колку битно како изгледа, туку како се држи.Каква сензуалност и енергија зрачат од него, дали е маж или е wanna be маж.
Е јебига, неможам да трпам брада, ме меша, ме нервира, a маж, маж сум во буквална смисла на зборот маж.
јас се палам на жени

било какви
а на ваква палеш ли се?

мене ми падна тоа на к како се викаше заборавив.
било какви
Леле, ова е жена, како може ваква да те запали бре .???
 

nescafe

за освестување
Член од
27 август 2009
Мислења
604
Поени од реакции
277
Џабе сега да ти објаснувам, почекај едно 20-30 години па ќе сфатиш
Дај појасни ми сега, зашто очигледно за овие триесетина години и кусур не сум сватил а и башка кој ќе чека до 50, 60 .
Ок, знам дека секој има различен вкус, но оваа неможе да ме запали ни за секс а не камоли да живеам со неа, дај не заебавај, не е малце МНОГУ Е ДЕБЕЛА, толку многу што се прашувам како оди по мала нужда кога не си ја гледа, не гледа дали моча во шоља или надвор од неа, али сепак сакам да го чујам твоето сваќање околу сево ова, пошто како што гледаш не сваќам.
 

MEDDLE

уставен кривичар
Член од
19 февруари 2008
Мислења
1.995
Поени од реакции
1.406
Prasajne za mazi: Sto najmnugo ve pali kaj devojkite?Dali e toa dolen ves,sminka,izgled,tanga...? :twisted:

Devojki isto i za vas: Sto najmnugu ve pali kaj mazite?kola :twisted: izgled,oci ili pak onaj organot :lol:

Додадено : (за оние коишто претпочитаат ист пол) : Мажи, што ве пали најмногу кај мажите? Жени? Кој е тој ”елемент” кај вашите ”шмек-мети” коишто посебно ве инспирира???
Мирисот на пичката.. ете тоа ме пали....
 
Член од
5 март 2009
Мислења
4
Поени од реакции
3
ja mislam najseksi e koga nekoja devojka se vozi na roleri kratki pantalon4inja , i se gledaat malku gakickite odozgora ... stegnati cicinja vo tesna i prodzirna maicka ...uf da poludis :))
 
Член од
11 ноември 2011
Мислења
202
Поени од реакции
235
ме пали кога на терен дава се од себе,а во кревет прави се за да ме задоволи мене :P
 
Член од
18 декември 2008
Мислења
1.277
Поени од реакции
323

Is it too much to ask?????? :place:
too skiny, че заглави в коски.

Иначе ме палат облини, ако ги нема нив, ништо. Ме пали кога носи хеланки, хулахопки, кратко фустанче, кога не носи ништо, а најмногу досега ме има запалено под туш!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom