Обложување на нет

Член од
27 јануари 2010
Мислења
2.430
Поени од реакции
723
Море каде треба да пишам на BWIN да ми го кажат тајното прашање сум го заборавил да ми даде некој линк. фала однапред!
 
Член од
27 јануари 2010
Мислења
2.430
Поени од реакции
723
Добро може ли некој да ми каже како се прави ливче на БЕТ365 никако неможам да најдам само синглови уплаќам:tapp:
 
Член од
22 октомври 2011
Мислења
1.281
Поени од реакции
798
Добро може ли некој да ми каже како се прави ливче на БЕТ365 никако неможам да најдам само синглови уплаќам:tapp:
хахаха абе овака значи штиклираш си ги утакмици шо сакаш да ги одиграеш и ти се појават десно на екрано,после под утакмиците имаш нешто како триаголник и пише нешо тамо кај мене оти е на бугарски пише множествен залог а на англиски не знам како ама небитно идеш на тоа триаголнико и ти се појаве листа надоле и у зависност од тоа колку си уплатил утакмици идеш на квадратчето и си ја напишеш сумата за уплата и доле идеш потвредш ја уплатата...
 
Член од
27 јануари 2010
Мислења
2.430
Поени од реакции
723
хахаха абе овака значи штиклираш си ги утакмици шо сакаш да ги одиграеш и ти се појават десно на екрано,после под утакмиците имаш нешто како триаголник и пише нешо тамо кај мене оти е на бугарски пише множествен залог а на англиски не знам како ама небитно идеш на тоа триаголнико и ти се појаве листа надоле и у зависност од тоа колку си уплатил утакмици идеш на квадратчето и си ја напишеш сумата за уплата и доле идеш потвредш ја уплатата...
Фала брат. Ама комплицирано овааа:pos:
 

dwa

Член од
19 февруари 2006
Мислења
2.233
Поени од реакции
349
Сигурно нема чим никој не ти одговара....
--- надополнето: Nov 6, 2011 9:18 PM ---
А оти шо ти треба за BetFair?!
да има со кој да дискутирам ... да размениме идеи и стратегии итн. итн. :)
 
Член од
22 октомври 2011
Мислења
1.281
Поени од реакции
798
да има со кој да дискутирам ... да размениме идеи и стратегии итн. итн. :)
Па имаш тема за тоа,имаше идеја од онај ден да се почне со инфо,статистики за утакмици па ке видеме како ке иде таа идеја...
http://forum.kajgana.com/threads/tип-на-денот-Читај-правила-во-прв-пост.53099/page-240#post-4542936
 

dwa

Член од
19 февруари 2006
Мислења
2.233
Поени од реакции
349

Kajgana Shop

На врв Bottom