Tип на денот (Читај правила во прв пост)

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
АПСОЛУТЕН ФАВОРИТ Е ШКЕНДИЈА ! 2.15 коеф. ја играв вчера јас !

Како што сум кажал и во другите постови , натпреварот нема да се игра у Прилеп , туку у Неурален Терен-Струмица ! Тоа е како да се игра натпреварот во ТЕТОВО , се очекуваа голем број навивачи од Тетово!

11 Октомви се на дното со 4 бодови ,Шкендија нема проблеми со повредени или дисквалификувани играчи!

СПОРЕД МЕНЕ , Шкендија ма многу многу подобра екипа и по квалитетна , и ќе тепа си повеќе од 2-3 разлика!

Позз
Tnx !! Идам со дабл Анжи + Шкендија !
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: B92
Член од
21 август 2011
Мислења
5.064
Поени од реакции
5.665
АПСОЛУТЕН ФАВОРИТ Е ШКЕНДИЈА ! 2.15 коеф. ја играв вчера јас !

Како што сум кажал и во другите постови , натпреварот нема да се игра у Прилеп , туку у Неутрален Терен-Струмица ! Тоа е како да се игра натпреварот во ТЕТОВО , се очекуваа голем број навивачи од Тетово!

11 Октомви се на дното со 4 бодови ,Шкендија нема проблеми со повредени или дисквалификувани играчи!

СПОРЕД МЕНЕ , Шкендија има многу многу подобра екипа и по квалитетна , и ќе тепа си повеќе од 2-3 разлика!

Позз
Дај кажи една од тие твоите италијанските
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.482
Поени од реакции
1.669
Задар беше 2.40 ко го уплатив првото ливче, после 10 минути ја намалија на 2.00.

Можно е попосле и да ја блокираат.
 
Член од
20 ноември 2009
Мислења
8.150
Поени од реакции
8.893
Челзи - 2
Манчестер Сити - 1
Севиља - Х2
Лил - 1
Херенвен - 2
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
Шкендија - 2 (2.15)
Анжи - 1 (1.45)
Задар - Х2 (1.40)
Манчестер Ј. - 1 (1.30)
сеа го пуштив и плус на друго за помалку влог чиста 2ка Задар
--- надополнето: Nov 5, 2011 10:07 AM ---
Шкендија - 2 (2.15)
Анжи - 1 (1.45)
Задар - Х2 (1.40)
Манчестер Ј. - 1 (1.30)
сеа го пуштив и плус на друго за помалку влог чиста 2ка Задар
 

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063

Dortmund: Weidenfeller - Piszczek, Subotic, Hummels, Schmelzer - Leitner, Kehl - Kagawa, Götze, Großkreutz - Lewandowski

Wolfsburg: Benaglio - Ochs, Krygiakos, Russ, Schäfer - Josue, Träsch - Dejagah, Koo, Hasebe – Mandzukic

VfL have only picked up one point in their last four meetings with BVB and are the clear underdogs. "Dortmund are playing slightly better football than us at the moment and will probably control the game. We need to prepare for that," conceded Magath whose only concern is the fitness of top scorer Mario Mandzukic who has had a hand in over 56 per cent of their goals this season. "Before we can decide on Mario Mandzukic for Saturday, we'll have to see how training goes. We'll have to assess what condition he's in and how he's feeling but I do expect to have him available."

преземено од bundesliga.de


Шо ако не голови тука ? 3+ @ 1.55 , 4+ @ 2.40 , pp2+ @ 2.40

Ако Манџукич не игра , Волфсбург ќе немаат со што да нападнат , па добра опција може да биде и Дортмунд -1,5 @ 2.1


 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.943
Поени од реакции
9.580
Задар беше 2.40 ко го уплатив првото ливче, после 10 минути ја намалија на 2.00.

Можно е попосле и да ја блокираат.
некако сумлива ми е ова ја уплатив ама дан ја напрает ко вчера охрид
 

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
Leverkusen: Leno - Castro, Friedrich, Toprak, Kadlec - Sam, Bender, Ballack, Schürrle - Kießling, Derdiyok

Hamburg: Drobny - Diekmeier, Westermann, Mancienne, Aogo - Töre, Kacar, Rincon, Jansen - Berg, Guerrero

На 1 влече , ама коеф 1.73 ми е мал .. HSV играа добро против Кајзер со играч помалце , мислам 0-2 дека ќе биде тука .. Голманот на Леверкузен е комедија , се сеќавате на мечот со Валенсија пред 4 дена ?

0-2 @ 2.10 и X @ 3.35
 

Kajgana Shop

На врв Bottom