Обложување на нет

Член од
31 март 2008
Мислења
2.552
Поени од реакции
1.812
Moже да се зачлениш ама за да ставиш пари мора да внесеш и картичка така да направи си математика :)
Tоа ќе му дојде како прво да облечеш фармерки, па гаќи... :) Секако и тоа бива... само колку е функционално :)
ви благодарам. сакам да се зачленам и да играм преку нет бидејќи таму ги има сите лиги, а не само да трчам од кладилница до кладилница. плус 20 мин возење ми е до град

плус не ги блокираат... барем не често
 

Геврек

O ALQUMISTA
Член од
6 ноември 2008
Мислења
770
Поени од реакции
483
Nekoj da spodeli iskustvo so povlekuvanje pari od betadria kolku se ceka dali e sigurno itn...

pozdav
 
Член од
23 октомври 2011
Мислења
21
Поени од реакции
4
Bet365 :
Koga treba da ti se javat od tamu,( koga ke se registriras ,ili koga ke probas da vneses suma na akauntot ) moze nekoj da mi odgovori ?!
 
Член од
22 октомври 2011
Мислења
1.281
Поени од реакции
798
Bet365 :
Koga treba da ti se javat od tamu,( koga ke se registriras ,ili koga ke probas da vneses suma na akauntot ) moze nekoj da mi odgovori ?!
Кога сакаш ти тогај...
Одамна беше тоа кога јас го правих али мислам дека имаше едно мало прозорче и ти се појавуваше на екрано и пишуваше на него дали сакаш да ти се јават...ако сакаш тамо стиснеше Yes и они у рок од 5 мин ти се јавуват....може и No да натиснеш али на секое логирање наредно ке ти појавува тоа прозорчето се додека не идеш Yes и ти се јават и ја завршеш таа процедура...
 
Член од
30 јуни 2008
Мислења
1.969
Поени од реакции
1.243
Ја пишав Крка - Хемофарм 1 без хендикеп, Крка победи а на бет365 ми ја пишале како да сум изгубил. Како е можно ова ? - Има ли на некој вакво нешто му се случено?
 

Eric The King

Why always us!:)
Член од
21 април 2010
Мислења
3.297
Поени од реакции
1.245
Ја пишав Крка - Хемофарм 1 без хендикеп, Крка победи а на бет365 ми ја пишале како да сум изгубил. Како е можно ова ? - Има ли на некој вакво нешто му се случено?
Досега не. Пиши им приватна порака преку Chat па ќе ти објаснат. позз
 

thisisnoizy

Good things take time
Член од
29 јули 2010
Мислења
2.007
Поени од реакции
2.043
Bonusot kako se aktivira na bet365 ?
Другар, пред 3-4 месеци си отворив акаунт све те приче на бет365, пуштив депозит од 50 евра, и дојде работата да го активирам бонусот, кога нејќе! Работата испадна дека не важело за Македонија тоа правило т.е тој бонус.Сеа незнам што да ти кажам ти прашај си, оти има тука кои земале бонус ..
 
Член од
22 октомври 2011
Мислења
1.281
Поени од реакции
798
Bonusot kako se aktivira na bet365 ?
од менито услуги ке избереш клиенти и после тоа оферти и на крај напишете код на офертите...ке го напишеш кодот шо ти е на офертите и ке идеш испратете и ке ти стигне на балансот за некој си 5 до 10 мин...
само шо после добивањето на бонусо ке треба заедно со депозито шо си го направил да го обрнеш 3 пати па да можеш да повлекуваш пари....;)
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
4.773
Поени од реакции
2.082
Другар, пред 3-4 месеци си отворив акаунт све те приче на бет365, пуштив депозит од 50 евра, и дојде работата да го активирам бонусот, кога нејќе! Работата испадна дека не важело за Македонија тоа правило т.е тој бонус.Сеа незнам што да ти кажам ти прашај си, оти има тука кои земале бонус ..
Каков бонус и да сум имал можност да го искористам, ми бил искористен уште истата секунда без чекање. Значи до сега не се случило да не го земам бонусот.
 
Член од
23 октомври 2011
Мислења
21
Поени од реакции
4
Kako na bet365 da stavam utakmice ko lisce normalno ne kako singlovi,so treba da se napravi ?
 
Член од
22 октомври 2011
Мислења
1.281
Поени од реакции
798
Kako na bet365 da stavam utakmice ko lisce normalno ne kako singlovi,so treba da se napravi ?
Имаш доле под утакмиците шо си ги ставил триаголник и идеш на него и ти се појават,зависи колку си одиграл ако имаш 3 утакмици идеш на three или троини у мојо случај оти е на блгарски...
 
Член од
23 октомври 2011
Мислења
21
Поени од реакции
4
Имаш доле под утакмиците шо си ги ставил триаголник и идеш на него и ти се појават,зависи колку си одиграл ако имаш 3 утакмици идеш на three или троини у мојо случај оти е на блгарски...
jas sum na pocetokot na registracijata i sea vidi,kako da stisnam i kade ili koga tie treba mi se javat za potvrduvanje na akauntot,sea se dopisuvav so administratorot i mi go trazi toj 4 digit code i security code no ne mi e sigurno da mu go dadam,daj odgovori mi :) blagodaram
 
Член од
22 октомври 2011
Мислења
1.281
Поени од реакции
798
jas sum na pocetokot na registracijata i sea vidi,kako da stisnam i kade ili koga tie treba mi se javat za potvrduvanje na akauntot,sea se dopisuvav so administratorot i mi go trazi toj 4 digit code i security code no ne mi e sigurno da mu go dadam,daj odgovori mi :) blagodaram
Шо ти тражат се и кажи точно и ке немаш гајле после кога ке треба да повлачаш пари од них...поарно сеа на почеток све заврши и кодови и писмото шо ке ти стигне дома и да ти се јават и прати и фотокопија од лична карта или пасош....јас така направих све на почеток направив како шо они тражеа и сеа немам гајле....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom