Обложување на нет

Eric The King

Why always us!:)
Член од
21 април 2010
Мислења
3.297
Поени од реакции
1.245
Дечки дај кажете некоја страна за кладење, ама да има инстант бонус. На пример, кога ќе ставам 10 долари да ми дадат плус 10 одма или нешто слично на ова...
На bet365 има бонус ама тој се добива после поминување на регистрацијата и целосната процедура после тоа(треба да ти пратат писмо со кое ќе потврдиш дека ти си ти :) ).
Друга работа е што треба да гледаш и која е најсигурна и од која без проблем ќе си ги земиш парите. bet365 ми е најсигурна и до сега сум немал проблем со трансакциите така да бити ја препорачал неа на прво место. позз
 
Член од
24 октомври 2011
Мислења
1
Поени од реакции
0
Јас играм на бет365, е сеа сакам да извадам некој денар.
Сакам да прашам откако ќе ми се јават од таму за колку време стигаат писамата дома?
 
Член од
22 октомври 2011
Мислења
1.281
Поени од реакции
798
Јас играм на бет365, е сеа сакам да извадам некој денар.
Сакам да прашам откако ќе ми се јават од таму за колку време стигаат писамата дома?
Епа ако до сега не са ти се јавиле на телефон,сеа ке ти се јават ке треба да ги потврдеш податоците шо си ги оставил предходно...
А за писмата ке ти стигнат за неколку дена на домашна адреса и ке треба само да го унесеш кодот од писмото и ке немаш проблем со повлекување на пари од Бет365....
 

Шурикен

Hard Core !
Член од
8 ноември 2008
Мислења
6.559
Поени од реакции
4.072
Тоа само еднаш се прави и потоа не прават вакви слични работи за подигање на пари ?
 

Eric The King

Why always us!:)
Член од
21 април 2010
Мислења
3.297
Поени од реакции
1.245
Тоа само еднаш се прави и потоа не прават вакви слични работи за подигање на пари ?
Да. чим ти стигне писмото и го внесеш кодот после ништо не те чепкаат, си тераш само :)
 

white_eagle

: : stuck in void : :
Член од
21 јануари 2008
Мислења
953
Поени од реакции
716
bet365 ти е ѕверска работа, пред некој ден ставив 5 евра депозит и со нив играв 2 дена изгуби/добиј на игри во живо, еднаш стигнав и до 20 евра ама продолжив да играм, па пак се вратив на 15тина па пак ги усрав и накрај пропаднаа и тие 5 евра и целиот ден :D :D ама мора да кажам дека е ултра забавно и страшно заразно, затоа пазете се.
 
Член од
23 октомври 2011
Мислења
21
Поени од реакции
4
Planiram da otvaram account na bet65,moze li nekoj da mi objasni sto sve treba za da dojde do isplatuvanje na mojata barana suma,kakvi podatoci treba da se vnesat,kakov kod treba da primam i kade treba da go stavam i dali e sigurnost vo isplatuvanje na pari .
Ako moze nekoj da mi poobjasni,blagodaram.
 

Eric The King

Why always us!:)
Член од
21 април 2010
Мислења
3.297
Поени од реакции
1.245
Planiram da otvaram account na bet65,moze li nekoj da mi objasni sto sve treba za da dojde do isplatuvanje na mojata barana suma,kakvi podatoci treba da se vnesat,kakov kod treba da primam i kade treba da go stavam i dali e sigurnost vo isplatuvanje na pari .
Ako moze nekoj da mi poobjasni,blagodaram.
Регистрацијата е како и на секоја друга страна за било што.
Мора да напишеш име, презиме, јузер, пасворд, безбедносен код кој мора да си ги знаеш цело време, точна адреса на живеење, контакт телефон(ќе те побараат за саат-два после регистрација за да те прашуваат за податоците кои си ги внесол), точен меил, а ќе треба да им испратиш и копија од пасошот(ако немаш валиден, може и лична карта).
По недела-две ќе ти стигне писмо со код и таму ти пишува точно каде треба да го внесиш и тоа е тоа!

За пари јас ставам и вадам преку картичка(имам од уни банка-visa electron) и нема никаков проблем, кога вадиш ти стигнуваат директно на картичка.
позз
 
Член од
23 октомври 2011
Мислења
21
Поени од реакции
4
se registrirav,momentalno e podneseno za tutunska - visa electro.Sea koga ke mi stigne toj PVC broj po posta : koga ke probam da stavam pari ili vekj po registracijata vednas,i koga treba da mi se java.
I uste edno prasanje : Za bonusot kako da go dobijam,Avtomatski li se zima so vnesuvanje na pari ili treba nesto da aktiviras.Blagodaram
 
Член од
10 мај 2010
Мислења
2.727
Поени од реакции
1.970
Planiram da otvaram account na bet65,moze li nekoj da mi objasni sto sve treba za da dojde do isplatuvanje na mojata barana suma,kakvi podatoci treba da se vnesat,kakov kod treba da primam i kade treba da go stavam i dali e sigurnost vo isplatuvanje na pari .
Ako moze nekoj da mi poobjasni,blagodaram.
Сигурноста ти е 100 % ,играј само во светските кладилници .
 
Член од
22 октомври 2011
Мислења
1.281
Поени од реакции
798
se registrirav,momentalno e podneseno za tutunska - visa electro.Sea koga ke mi stigne toj PVC broj po posta : koga ke probam da stavam pari ili vekj po registracijata vednas,i koga treba da mi se java.
I uste edno prasanje : Za bonusot kako da go dobijam,Avtomatski li se zima so vnesuvanje na pari ili treba nesto da aktiviras.Blagodaram
По регистирацијата на Бет365 можеш одма да си унесеш пари за да можеш да играш...
Јас се завршив на почетоко т.е одма ми се јавија од тамо потврдих ги личните податоци,испратих и фотокопија од лична карта...после 3,4 дена ми стигна писмо со тај кодот и го унесех...од кога ке ги завршеш овие работи ке немаш проблем за вадење на пари од Бет365...
 
Член од
23 октомври 2011
Мислења
21
Поени од реакции
4
По регистирацијата на Бет365 можеш одма да си унесеш пари за да можеш да играш...
Јас се завршив на почетоко т.е одма ми се јавија од тамо потврдих ги личните податоци,испратих и фотокопија од лична карта...после 3,4 дена ми стигна писмо со тај кодот и го унесех...од кога ке ги завршеш овие работи ке немаш проблем за вадење на пари од Бет365...
Jas vcera doprvo podnesov za kartickata od tutunska visa - electro so toa sto treba da pocekam 1 nedela za da mi bidne,ne si me razbral dobro,e sea vidi,koga ti se javija koga proba da vneses pari ili po registracijata ,
 
Член од
31 март 2008
Мислења
2.552
Поени од реакции
1.812
дали бива прво да се зачленам на бет365 а после да вадам виса електрон?
 

Eric The King

Why always us!:)
Член од
21 април 2010
Мислења
3.297
Поени од реакции
1.245
дали бива прво да се зачленам на бет365 а после да вадам виса електрон?
Moже да се зачлениш ама за да ставиш пари мора да внесеш и картичка така да направи си математика :)
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
4.773
Поени од реакции
2.082
дали бива прво да се зачленам на бет365 а после да вадам виса електрон?
Tоа ќе му дојде како прво да облечеш фармерки, па гаќи... :) Секако и тоа бива... само колку е функционално :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom