Обложување на нет

Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.104
Поени од реакции
2.514
Дечки да ве прашам дане случајно некоја од кладилнициве наши (Охрид поточно) има воведено онлине уплаќање да си купиш картица и на неа јузер и пасс и да се кладиш?
 

Eric The King

Why always us!:)
Член од
21 април 2010
Мислења
3.297
Поени од реакции
1.245
Дечки да ве прашам дане случајно некоја од кладилнициве наши (Охрид поточно) има воведено онлине уплаќање да си купиш картица и на неа јузер и пасс и да се кладиш?
Ако има Спорт Лајф во Охрид да видиш, мислам дека таму има таква опција, за другиве кладилници не знам. позз
 
Член од
5 октомври 2011
Мислења
57
Поени од реакции
15
Дечки ае некој нека ми каже колку пари минимум можат да се повлечат од Бет365 и за колку време од прилика ке стигнат парите...значи на акаунтот ми е уплатено од Виза електрон од Тутунска банка и немав никаков проблем при уплакањето на парите...
И дали и колку провизија зима банката и дали прават некој проблеми оти парите ке ми легнат на сметката од Онлајн Кладилница?!
 

Eric The King

Why always us!:)
Член од
21 април 2010
Мислења
3.297
Поени од реакции
1.245
Дечки ае некој нека ми каже колку пари минимум можат да се повлечат од Бет365 и за колку време од прилика ке стигнат парите...значи на акаунтот ми е уплатено од Виза електрон од Тутунска банка и немав никаков проблем при уплакањето на парите...
И дали и колку провизија зима банката и дали прават некој проблеми оти парите ке ми легнат на сметката од Онлајн Кладилница?!
Mинимум е 10 евра за да извадиш. Зависи од банка до банка за колку време ќе ти стигнат, а јас од Уни Банка имам, не ми имаат до сега земено провизија, немам ништо со нив, директно на картичка стигнуваат парите.
 
Член од
5 октомври 2011
Мислења
57
Поени од реакции
15
Mинимум е 10 евра за да извадиш. Зависи од банка до банка за колку време ќе ти стигнат, а јас од Уни Банка имам, не ми имаат до сега земено провизија, немам ништо со нив, директно на картичка стигнуваат парите.
Фала ногу...И кај мене директно на картичката ке идат ваљда нема да има проблеми... (y)
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.499
Поени од реакции
3.317
Дечки да ве прашам дане случајно некоја од кладилнициве наши (Охрид поточно) има воведено онлине уплаќање да си купиш картица и на неа јузер и пасс и да се кладиш?
i jas planiram da otvoram online karticka ama nemoj ni slucajno da si otvaral karticka vo Sportlife.. srajne se uslugite
Што добивам со членството во СЛ клуб?
Како регистриран член:
  • можете на интернет да ги проверувате сите ваши уплатени тикети во било кое уплатно-исплатно место,
  • можете да ја следите состојбата на вашите тикети во секој момент, на интернет, каде и да сте.
  • можете да создавате и резервирате тикети преку интернет, кои подоцна со помош на вашата членска клуб-картичка, можете на едноставен начин да ги уплатите во најблиското уплатно-исплатно место
  • имате најразлични придобивки и учество во сите идни акции, натпреварувања и награди кои ќе ги организира Sport Life.
  • многу други предности, кои ќе бидат подоцна, но навремено најавени и објавени на www.sportlife.com.mk
definitivno najdobri online kladilnici se bet365,betfair,bet-at-home rasprasaj se i otvori si na bet365 ako veke si resil
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.104
Поени од реакции
2.514
Видов дека срање услуги имаат во Спорт Лајф, а проблемот што не можам во бет 365 и другите е дека немам 18 години, а треба слика од лична карата ова она...
 
Член од
5 октомври 2011
Мислења
57
Поени од реакции
15
Видов дека срање услуги имаат во Спорт Лајф, а проблемот што не можам во бет 365 и другите е дека немам 18 години, а треба слика од лична карата ова она...
Па не мора на Бет365 бе друже напрај си акаунт на БеТ Адриа тамо ништо не тражат само ако имаш картичка од УниБанка или од Тутунска и гајле немаш ке кцаш онлајн!
 

Геврек

O ALQUMISTA
Член од
6 ноември 2008
Мислења
770
Поени од реакции
483
Штотуку уплатив на бетадриа..
дали ако добијам парите директно кеми ги префрлат на сметка или јас треба да го побарам тоа? за колку време ги префрлаат парите на картичка?

Благодарам

ЕДИТ Играв сингл и ме заеба но гледам парите уште ми стојат во биланс па уплатив уште еден тикет и отпосле покажа 0.00 еур во биланс

Може некој да појасни??
 

Eric The King

Why always us!:)
Член од
21 април 2010
Мислења
3.297
Поени од реакции
1.245
Штотуку уплатив на бетадриа..
дали ако добијам парите директно кеми ги префрлат на сметка или јас треба да го побарам тоа? за колку време ги префрлаат парите на картичка?

Благодарам

ЕДИТ Играв сингл и ме заеба но гледам парите уште ми стојат во биланс па уплатив уште еден тикет и отпосле покажа 0.00 еур во биланс

Може некој да појасни??
Немам играно на бетадриа, на betwin и bet365 сам треба да побараш да ти бидат префрлени на картичка или на сметка.

А за билансот, некогаш треба да направиш рефреш(ако има таква опција на сметката).
 
А

Анноун

Гостин
Има ли некој вадено пари од интернет ( бет365, бвин) последниов месец преку дебитна картичка од нлб тутунска?

дали има проблеми како што викаа дека од септември нема да можело да се вади пари , или се е по старо?

кажувајте побрзо , имам намера да ставам 50 евра на словачка 2јка (draw no bet ) . има одлична квота од 1.66 , а по нашиве кладилници ќе биде максимум 1.55 најверојатно.
 
N

Nicky Santoro

Гостин
македонија - словачка? на оваа мислиш? не си ги давај парите затоа што е чист 1
 
А

Анноун

Гостин
македонија - словачка? на оваа мислиш? не си ги давај парите затоа што е чист 1
:vozbud: . кој ќе даде гол за македонија ? нема теорија да изгуби словачка , и попов не игра , ко изгубени глувци ќе се смешни нашите. најголемото дно ќе се случи во вторник на мак фудбалот. фантазирај си ти .
 
Член од
6 октомври 2010
Мислења
86
Поени од реакции
37
Дечки дај кажете некоја страна за кладење, ама да има инстант бонус. На пример, кога ќе ставам 10 долари да ми дадат плус 10 одма или нешто слично на ова...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom