Препораки за игри

Член од
14 октомври 2011
Мислења
28
Поени од реакции
8
Имаш еден куп игри на mame32 за оваа конфигурација xD​
Тешко да најде маме32 сега.. барав пред некое време невозможно е да се најде :D

Пробај со Tom Rider кецот или некоја постара како ГТА ама старата !
 

Топче

Арсеналиста
Член од
18 септември 2010
Мислења
9.207
Поени од реакции
14.530
Тешко да најде маме32 сега.. барав пред некое време невозможно е да се најде :D
Како тоа невозможно да се најде, кај си барал на улица?
гуглај маме му ебам што сакаш можеш да најдеш на нет
 
Член од
14 октомври 2011
Мислења
28
Поени од реакции
8
Како тоа невозможно да се најде, кај си барал на улица?
гуглај маме му ебам што сакаш можеш да најдеш на нет
Абе улаф неможев да симнам секоја страна беше закачена со вирус ако сакав да немам и пц и маме32 тоа е друга ствар иначе женско сум баце ;)
 
S

Shellshock nam67

Гостин
Дајте некој предлог игра за мојава конфигурација
1гб Рам
Виндоус ХП
GeForce FX 5200 128mb
Играта нека се игра со други играчи онлајн како Дота Вов нешто такво а да може на ова конфигурација да се игра без разлика дали со пукање стратегија и сл.
ova
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Направи shortcut од Might & Magic Heroes VI.exe и додај /offline на крајот на полето Target.
Средив, друг проблем беше. После крак треба да се уклучи од Might & Magic Heroes VI.exe а не преку Game.exe зашто во спротивно ќе си направи апдејт играта и ќе се смени верзијата на играта.
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.233
Прв пат ја играм Heroes и можам да кажам дека шах со дедо ми е поинтересен од играва.
Богохулење! Би ти ја препорачал 3ката од серијалов. Тоа ти е баш raw материјал од другиве продолженија. Плус е 200 проценти по игрива од новиве. И е без фенси ефекти. А и не си влегол баш во комплексноста на самата игра.

 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.848
Богохулење! Би ти ја препорачал 3ката од серијалов. Тоа ти е баш raw материјал од другиве продолженија. Плус е 200 проценти по игрива од новиве. И е без фенси ефекти. А и не си влегол баш во комплексноста на самата игра.

lol what the?
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Богохулење! Би ти ја препорачал 3ката од серијалов. Тоа ти е баш raw материјал од другиве продолженија. Плус е 200 проценти по игрива од новиве. И е без фенси ефекти. А и не си влегол баш во комплексноста на самата игра.

Оваа на времето ја убиваа од играње, ама јас имав нешто многу поинтересно во тоа време...



Начинот на играње на играва е претерано глуп, посебно борбите... Не гледам нешто што би ме натерало/задрало да ја играм играва...
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Оваа на времето ја убиваа од играње, ама јас имав нешто многу поинтересно во тоа време...



Начинот на играње на играва е претерано глуп, посебно борбите... Не гледам нешто што би ме натерало/задрало да ја играм играва...
Мислам дека ти би ја играл оваа само ако ти дое Jigsaw и ти рече: "I wanna play a game" и да ти дае оваа игра да ја играте. : )
 

Kajgana Shop

На врв Bottom