ДЕЧКО МИ Е КОЊ!!!

Статус
Затворена за нови мислења.

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.494
Кога легнав темава имаше 4 страни, сега 11 :cuc:
 

Windfucker

Телемит, Темплар, Масон, Сциентолог во целибат
Член од
30 април 2010
Мислења
8.459
Поени од реакции
15.326
Сигурно дека е коњ кога главен критериум за да биди со него од почеток и биле забите и јавањето, освен ако не го запознала како муле па не му се пулела во забите. Ако е вранец чувај го, во спротивно пушти го на ливада и напрај го пастув нека рипа по други кобили, можи ќе се најди некоја на која забчињата и јавањето ќе и бидат поважни од карактерот на коњот. не знам друго што да ти речам.
Ако сакаш коњот сам да избега и да стани мустанг, не го зобај и не му давај шеќерчиња неколку дена, ќе замини сам во ливадата за да се напаси.
 
M

Mussolini

Гостин
Понекоаш е и глуп ко магаре. Со самото негово појавување ми се нарушува денот, ми се разнишува самодовербата (у смисла у пм што сум видела кај него). Што да правам???? Како да го откачам за у живот да не ми се појави повеќе пред очи????
Сте биле ли во слична ситуација? Како сте се соочиле со тоа??
Доде, ти или си некоо исфрустрирана татина маза или пак твојо дечко стварно не знаа како да те ебе. Друго нешто нема.... :cautious:
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: Џ.
H

Hip.Hop_MKD

Гостин
Убаво ти кажаа погоре следниот пат бирај ги надвор од штала, и покани го да ја види темава...

А ние ќе познаеме ако се зачлени на форумов, ник најверојатно ќе му биде Кентаур... :pos::tapp::pos:

 
Член од
13 септември 2007
Мислења
5.783
Поени од реакции
4.019
Многу машки после темава ќе ги прашуваат девојчињава низ светот дали некогаш иделе со коњ.
Just in case, да не налетаат на типкава.

Девојче, дај земи опрај се. Имај малку култура и почит. Кој и да е чоекот со кој шо идеш (кој искрено го сожалувам), заслужува малку почит.
Со годиниве шо ги имаш, до сеа си требала да собереш малце памет.
Чим сакаш да најдеш богат маж, ко шо си пишала, ондак ќе јаваш шо си наседнала.
 

Пропалица

Мртов/а
Член од
25 јуни 2011
Мислења
2.866
Поени од реакции
1.406
Можеби дечко и е тој коњот во Скопје, вион на коњ мислам дека се викаше

Александар Македонски му е швалер на коњот дефинитивно поради тоа го мрзи.
 
Член од
20 септември 2008
Мислења
12.758
Поени од реакции
9.882
Дечко ми е коњ:pos: Абе малце ти машки ,па ти почна и со животни да идеш..еве заеби тоа коњот,фати се со мене,ја сум слободен
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom