Супер коли низ Македонија

Член од
23 март 2010
Мислења
2
Поени од реакции
0
тој е друг , со скопски таблици е
da.. SK-202-xx, toj go poznav po diskojte, nekako mn mali mu se za da e AMG, nace imat dobra masina pod hauba zosto vagat dobar zvuk, ova za koe zboruvam e drug cls gazdata e od struga ama go vozese niz ohrid i se osekase deka e dizel, slicen da ne recam isti kako ovaj na slikava so vakvi bandazi
 
Член од
11 јули 2009
Мислења
1.415
Поени од реакции
962
Игор те молам без офтопици , Темата е Супер коли во Македонија , не Црна Гора :icon_mrgr:..
1.jpg новиот CLS сликан пред 2-3 недели карши рамстор
 

JeepMkd

Scratch model builder
Член од
25 јуни 2008
Мислења
1.576
Поени од реакции
468
Го видов минатата недела... Дефинитивно ми се допаѓа правецот во кој се движи дизајнот на МБ.
 
Член од
6 јуни 2011
Мислења
185
Поени од реакции
138
Член од
11 јули 2009
Мислења
1.415
Поени од реакции
962
Пред 30тина минути кај Intermezzo во капиштец имаше Audi R8 паркирана пред BMW M5 со Eissenman издуви , а преку улица беше Лумата CLR 558 GT .На паркингот на 5 метри од аудито имаше Techart Magnum , Panamera 4S, Cayenne и Bentley GT Speed...
све сликав но од обезбедувањето ми го земаа телефонот и све избришаа :( ...
 
П

Пепси_

Гостин
Пред 30тина минути кај Intermezzo во капиштец имаше Audi R8 паркирана пред BMW M5 со Eissenman издуви , а преку улица беше Лумата CLR 558 GT .На паркингот на 5 метри од аудито имаше Techart Magnum , Panamera 4S, Cayenne и Bentley GT Speed...
све сликав но од обезбедувањето ми го земаа телефонот и све избришаа :( ...
Зошто ти го земаа ? што е тоа таму што има толку факерски коли и е забрането да се слика ? ццц
 
Член од
11 јули 2009
Мислења
1.415
Поени од реакции
962
Зошто ти го земаа ? што е тоа таму што има толку факерски коли и е забрането да се слика ? ццц
ме прашуваа зашто ги сликам колите , каде живеам бла бла , а и се на се носев црни кожни ракавици дека возам точак и се посомневале луѓето изгледа ...
 

JeepMkd

Scratch model builder
Член од
25 јуни 2008
Мислења
1.576
Поени од реакции
468
Требало да им го покажиш каналот на youtube, може ќе разбереле. И јас едно време сликав олдтајмери по улица и во дворови, ама во последно време прашувам пред да си направам проблем од ништо. Не знаеш каков ден имал тој на кој ќе налеташ :)
 
Член од
11 јули 2009
Мислења
1.415
Поени од реакции
962
Требало да им го покажиш каналот на youtube, може ќе разбереле. И јас едно време сликав олдтајмери по улица и во дворови, ама во последно време прашувам пред да си направам проблем од ништо. Не знаеш каков ден имал тој на кој ќе налеташ :)
и тоа што викаш , којзнае каков му бил денот,сепак јаки слики извадив со нокиа н95 ... ццц , ај ако не посебно ке ги барам коливе :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom