Помош, софтверски проблеми и совети

M

Mr.InF3ction

Гостин
Да се гледаат и да се слушат песната да си оди со спот..
Па каков формат подржува? Ваљда VCD или DVD би требало да работи..сега за сега само ти би требало да знаеш каков формат подржува....или кажи каков модел е плеерот итн за да дознаеме и ние па да ти помогнеме...
--- надополнето: Jul 12, 2011 11:19 AM ---
Малце noob-ско прашање ама никогаш не сум имала потреба од ова xD Скенирав лична карта, и сега за да ја испринтам, треба да ја зголемам. Како?
Било која апликација за графика? од paint до фотошоп..за кое од овие да ти објаснам ?:D
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
Па каков формат подржува? Ваљда VCD или DVD би требало да работи..сега за сега само ти би требало да знаеш каков формат подржува....или кажи каков модел е плеерот итн за да дознаеме и ние па да ти помогнеме...
--- надополнето: Jul 12, 2011 11:19 AM ---

Било која апликација за графика? од paint до фотошоп..за кое од овие да ти објаснам ?:D
Може фотошоп :)
 

Roddick

dr_funk
Член од
30 септември 2007
Мислења
71
Поени од реакции
1
Може ли некој да ми прати product key за Microsoft Office 2007? Однапред благодарам.:)
 
Член од
27 јануари 2010
Мислења
346
Поени од реакции
146
Пробај во таск менаџер, првин најди го explorer.exe, убиј го, и после оди New task, explorer.exe :)
Убиј го, маме му е*ам... :D

Да се гледаат и да се слушат песната да си оди со спот..
Смени го форматот... :) (Сигурно како MP4 ги режеш, а колата не го отвара тој формат)
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.493
Поени од реакции
22.192
Убиј го, маме му е*ам... :D

Смени го форматот... :) (Сигурно како MP4 ги режеш, а колата не го отвара тој формат)
Да MP4 ги режам .. А во кој формат да ги режам цедињата??
 

Атеист

Дежурен Шаман
Член од
2 февруари 2010
Мислења
7.682
Поени од реакции
4.920
Да MP4 ги режам .. А во кој формат да ги режам цедињата??
Е па затоа нејќе, не ти поддржува МП4 (не сум 100% сигурен, ама мислам ниеден плеер не поддржува) евентуално во Divx (avi) ако и тоа поддржува. Ако знаеш што поддржува кажи да ти препорачаме конвертрери, или кажи шо модел е па ќе го најдеме.
 
M

Mr.InF3ction

Гостин
Е па затоа нејќе, не ти поддржува МП4 (не сум 100% сигурен, ама мислам ниеден плеер не поддржува) евентуално во Divx (avi) ако и тоа поддржува. Ако знаеш што поддржува кажи да ти препорачаме конвертрери, или кажи шо модел е па ќе го најдеме.
Нема намера да каже кој модел е плеерот..треба да погодуваме :D
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.507
Поени од реакции
14.149
Форматирав pc, и си имав три партиции, и нормално ја форматирав таа кај што беше инсталиран виндоусот, и не знам како, ми се избришаа сите три партиции. :( Чаре некое, некој програм да вратам барем мал дел од нив, 100 гб музика имав а баш ми беше потребна.. Некој да не имал слично искуство ? :(
 
M

Mr.InF3ction

Гостин
Не ги покажува на My Computer или ги има ама празни ?
 

Атеист

Дежурен Шаман
Член од
2 февруари 2010
Мислења
7.682
Поени од реакции
4.920
Форматирав pc, и си имав три партиции, и нормално ја форматирав таа кај што беше инсталиран виндоусот, и не знам како, ми се избришаа сите три партиции. :( Чаре некое, некој програм да вратам барем мал дел од нив, 100 гб музика имав а баш ми беше потребна.. Некој да не имал слично искуство ? :(
Кажи сега што имаш. Целиот диск ти е една партиција, или ја гледаш само таа партиција кај што е сега виноусот колкава што била. Инаку има чаре.
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.507
Поени од реакции
14.149
Не ги покажува на My Computer или ги има ама празни ?
Кажи сега што имаш. Целиот диск ти е една партиција, или ја гледаш само таа партиција кај што е сега виноусот колкава што била. Инаку има чаре.
Не ги покажуваше никаде, али средив веќе File Scavenger е програмчето, ми најде се што сум имал инсталирано претходно на партициите, иако тие се форматирани и веќе ги нема. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom