Супер коли низ Македонија

Член од
6 март 2007
Мислења
2.301
Поени од реакции
1.579
Добро бе ова жолтово ферари како му се остава на некој пред зграда на паркингон да дреме?
И уште нешто, не знам зошто ама ферариво ми е многу поубаво од бугатито, или пак некое ламбо е 100 пати поубаво од бугатито.
Бугатито ме потсетува на моќ ама не и на некоја посебна убавина. А за таа цена по која се нуди мислам дека дури е грдо возилото.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.496
Завчера на "Партизанска" видов Fiat 500 Abarth SS од новиот модел (црна боја со црвени детали) на странски таблици (маана ми е, никогаш не паметам таблици) :D,е сега не е некој супер автомобил ама е интересно мало брзо количе со 1400 кубика турбо моторче и 160кс (7,4 секунди од 0-100 км/ч). А и убаво звукче се слушаше од издувите. Слика немам зошто возев во моментот. :unsure:
Еве како изгледаше одприлика(слика од Google):
Ова е на син на една бизнисменка од Ѓорче, Кирац.
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.420
Поени од реакции
7.772
Може и не е за тука ама ако може некој да ми даде слика од Мерцедес како на Бајруш или пак слика од неговиот ? :)

Само што беше тегет боја, ако ме држи добро сеќавањето.

Штипскиот Каен го гледам кога чекам автобус после работа на автобуската кај Континентал, поминува скоро секој ден.
 

JerryMK

Sexy Girls in your town for night
Член од
5 мај 2009
Мислења
259
Поени од реакции
12
Vakov kajmanista boja mozebi i istiot neznam i toj imase stranski tabli imam videno vo kocani inaku mnogu poubav e vo zivo odkolku na sliki
 

Kajgana Shop

На врв Bottom