Што ве иритира кај луѓето?

Член од
23 август 2008
Мислења
1.755
Поени од реакции
264
Ме нервираат луѓе што сакаат да ме командаат:salut:
 
Член од
3 јуни 2006
Мислења
228
Поени од реакции
0
у последно време ме иритираше , имав една другарка и нешо се водевме ко бест френдс не знам шо, увек и кажував се , она мене нишо, епа цуцо ко те .б. , се изнервирав еден ден и скроз сум сменета кон неа,

ме иритира шо се филмаат, шо лажат, шо преувеличуваат, и ме иритираат сите богаташи што се збогатиле преку ноќ зашо мислат дека се имаат и се знаат. И исто така скржави луге, фала многу
 
Член од
13 април 2008
Мислења
7.590
Поени од реакции
6.951
Kaj lugeto najcesto moze da iznervira nivnoto ponasanje t.e. ako se pravat mnogu pametni, ja krijat vinata ili pak izgiravaat nevini i cesni dusi na koi sekogas stvarite im se nejasni i baraat dopolnitelno objasnuvanje ... !!!* :wink:
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
Последно време најмногу љубомората и лицемерието :nerv:
 
Член од
25 септември 2007
Мислења
154
Поени од реакции
1
Најмногу од се тоа што се бескрајно љубоморни и тоа што си мислат дека се они знаат и дека само они вредат а уствари :pusk::pusk:се нај големите предавници и газолижачи.........................итн...
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.387
Поени од реакции
25.166
Ме нервираат кога ќе речат - чуден ми си.
Па добро у ку***, неможам јас одмор да си земам некогаш?
И кога некој ќе ми каже - извини, ама не те мислев дека си ваков.
А каков сум? Што очекуваат некои толку од мене, не сум Бред Пит, АМАН !!!:(:(
 
Член од
31 декември 2007
Мислења
75
Поени од реакции
0
ме иритира што ко да немаат свој живот , па се замараат со тугиот , самобендисаност , дволичност , луѓе кои си гледаат само на себе да си направат да им биде ко што треба , па макар и преку трупови да газат ...
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.276
Ме нервираат кога ќе речат - чуден ми си.
Па добро у ку***, неможам јас одмор да си земам некогаш?
И кога некој ќе ми каже - извини, ама не те мислев дека си ваков.
А каков сум? Што очекуваат некои толку од мене, не сум Бред Пит, АМАН !!!:(:(
Не си Бред Пит !!

извини ама не мислев дека си ваков
чуден си ми.
 
Член од
21 август 2008
Мислења
6.500
Поени од реакции
1.320
kaj ligeto me nervira sto ne go pravat ona sto go zborat, edno zborat drugo pravat, licemerni se, e toa me nervira, ama tolerancija, samo ne se druzi so takvi i nema gajle.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Преголемата доза на глупавост која тотално им го закржлавува мозокот.
 

babydol

Copy...
Член од
15 јули 2008
Мислења
1.561
Поени од реакции
92
Ме нервира тоа што се сите користољубиви (со одредени исклучоци)
и што секој си гледа само за себе, не водејки сметка за чувствата на другите околу себе
 

LiGLaTa

PartY AnimaL =)
Член од
10 јуни 2008
Мислења
310
Поени од реакции
10
Незнам од кај да почнам да набројувамм.. едноставно ме нервираат ограничении луѓее.. од дома не излегле па сакаат нешто да се прават.. ме нервираат луѓе кои цело време се фалат за нешто а искрено немаат никаквии вредностии..И најмногуу од се ме нервираат луѓе што цело време ме зборат ко демек ова го купив 10 000 ден ова 2 000 ... :tapp:
 
Член од
3 септември 2008
Мислења
49
Поени од реакции
0
me nerviraat samobendisani lugje
me nerviraat profesorite
me nervira koga nekoj mi postavuva banalni prasanja
me nervira koga nekoj me laze a uste poveke me nervira koga misli deka mu veruvam
se nerviram koga neznam da ja resam zadacata po matematika
me nervira koga ke snemam baterija na telefon na sred razgovor
me nervira koga mi zvonat na vrata kako ludi 7 8 pati po red
i mn. drugi raboti ako gi napisam site ke pocnam jas vas da ve nerviram :kesa:
 

Paranoik

내 ♡, ∞.
Член од
10 август 2008
Мислења
1.873
Поени од реакции
451
Ме нервираат луѓе шо незнаат нишо у животот...
...Луѓе што ако добијат двојка или кец у школо мислат дека се Mr. and Mrs. Јебо Факич...
...Ако избегаат од час или ако бидат избркани дека се истотака Мистр Енд Мисис ЈЕбо Факич...Што мислат дека ако читаш книги, не зборам за лектири, си nerd...А они ако не читаат мислат дека се WOW кој знае кој...Another Brick In The Wall!...Само уште една единка шо нема поима од животот...Луѓе на кои материјалното им е се у животот и го ценат чоекот по тоа како е облечен и од колку пари му се патиките и дали сјајот или не е битно шо го купиле 1000 или 2500...Луѓе што судат по надворешниот изглед и не ги ценат вистинските вредности на животот...
...И не знам зашто ама многу ме нервираат луѓе што држат диети, затоа што тоа , според мене, значи дека не се сакаат такви какви што се...и не зборам за она нарцисоидно сакање, туку за она сакање каде што не се срамиш од тоа што си...
...Па отприлика тоа би биле тие луѓе...Надвор од стандардните клишеа со луѓето шо лажат, лицемерните, зависните и другите секојдневни маани...:toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom