Каде може да најдам? (Општи прашања)

slobbo

LoneRyder
Член од
16 ноември 2008
Мислења
1.686
Поени од реакции
583
можеш да ги најдеш скоро во секоја продавница за спортска опрема, но искрено не би ти препорачал да ги користиш зошто пред некое време читав некоја статија по нет (ке се обидам да најдам линк) каде што пишуваше дека биле многу опасни за срцето, е сега колку е ова точно незнам но сепак да ти напоменам :)
 
T

Tetro

Гостин
биле многу опасни за срцето, е сега колку е ова точно незнам но сепак да ти напоменам :)
м? На кој начин опасни? :)
Секој може да напише статија. А читањето, треба да те наведе и да размислиш малку. :)
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.454
Поени од реакции
7.884
nekoj da ne znae nekoi knizari ili prodavnici za oprema za crtanje, slikanje na platno.. akrilni boi i 4etki (od pogolemite primer nad 50 brojka sto se :) ) poto4no vo skopje ili bitola ... i ako moze da mi kazete cena na nekoi od navedenite proizvodi
SEWA на плоштад, спроти Тренд. Има и други, ама Сева е најпозната.
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.763
Поени од реакции
645
nekoj da ne znae nekoi knizari ili prodavnici za oprema za crtanje, slikanje na platno.. akrilni boi i 4etki (od pogolemite primer nad 50 brojka sto se :) ) poto4no vo skopje ili bitola ... i ako moze da mi kazete cena na nekoi od navedenite proizvodi
У ТЦ Скопјанка, најдоле имаш голема продавница за такви работи.
 

fearless

in Arsenal we trust!
Член од
5 јануари 2008
Мислења
1.193
Поени од реакции
185
ej dali e mozno nekoj da mi kaze kaj da najdam ili da mi dade link za da go simnam Fast Five ali na HD ....nejkam da go gledam na nekoja posrana kino snimka !!!
 

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.260
Поени од реакции
2.254
Бејзбол палка кај да најдам и која цена?
 
Член од
16 април 2011
Мислења
607
Поени од реакции
154
Каде се наоѓа туристичката агенција Папилон?
Даме Груев 28
1000 Скопје
Македонија
papillon@papillon.com.mk
+389 (0)2 312 34 77; +389 (0)2 311 33 87;
+389 (0)2 311 33 87;

Би требало некаде позади парламент да е таа улица е Даме Груев. Или во блокот карши тцц плаза.
 

The_Red1

значи фактички
Член од
18 септември 2009
Мислења
4.209
Поени од реакции
4.756
Сеа гледав на тротоар. Имаше една вештачка карпа најголема на балканот....кај е некој да не знае? Во Скопје се наоѓа или во некој друг град?
 

PokerFace

I'll never be the same..
Член од
30 март 2009
Мислења
1.212
Поени од реакции
623
Каде можам да најдам плетена алка? Нешто слично на ова само кафена или кремаста.

п.с: Извинете што е огромна сликата ме мрзеше да ја симнувам и да ја намалувам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom