Фан Клуб: Шкендија

Статус
Затворена за нови мислења.

jyvation

Пургер
Член од
4 ноември 2009
Мислења
2.152
Поени од реакции
2.754
Ќе ги запознаете дај боже ако играте со нив.Па после кога ќе изгубите транспарент и од нив немој да викате ни ги вадеа од бандери транспарентите или ни ги симнуваа од гаражи :LOL::LOL:
 
Член од
19 април 2010
Мислења
1.876
Поени од реакции
500
Ќе ги запознаете дај боже ако играте со нив.Па после кога ќе изгубите транспарент и од нив немој да викате ни ги вадеа од бандери транспарентите или ни ги симнуваа од гаражи :LOL::LOL:
ne gi poznavame do sega ne sme izgubile nas transparent BALLISTET i ne moze nikoj da ni zemaa :) caoo
 
Член од
26 март 2011
Мислења
592
Поени од реакции
79


Mora da prizname deka takva gletka na edne nas prvoligaski natprevar na edna proslava na titulata ne se pameti vo izminatite 19 godini .
Bravo za BALLISTITE koi pokaza deka vo momentot ne samo sto se najbrojna tuku i UBEDLIVO najdobra navivacka grupa vo makedonija . Uste ednas SEKOJA CEST .
 
Член од
19 мај 2010
Мислења
2.124
Поени од реакции
324
Smirete strasti....

Vakov transparent nikogas do sega ne sme imale....NIKOGAAAAAAS AMA NIKOGAAAAAS (Barem ovie poslednite 10 godini sto idem vo stadion ja )
Ovoj transparent e 100% fabrikuvan...

Zs ne kazuvat drugarite kako go zemale ????
 
Член од
19 април 2010
Мислења
1.876
Поени од реакции
500
Smirete strasti....

Vakov transparent nikogas do sega ne sme imale....NIKOGAAAAAAS AMA NIKOGAAAAAS (Barem ovie poslednite 10 godini sto idem vo stadion ja )
Ovoj transparent e 100% fabrikuvan...

Zs ne kazuvat drugarite kako go zemale ????
transparentot moze e zeman moze e praen od nekoj,ama bil staven negde kledas deka cel plostat e so vakvi transparenti ?
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Да расчистиме околу трансот...

Нема шанси трансот да е земен од БАЛИСТИ пошто сите трансови кои БАЛИСТИ ги поставија тој ден на стадион беа носени од канцеларија и пак вратени таму со кола,нема шанси некој да дефилирал со наш транс.

Тоа е стар транс кој го направиле од некое маало и сега се одлучиле да шетаат со тој транс или не знам ја што,ги затекле дечиштата и им го зеле.

Од БАЛИСТИ немаат шанси да земаат нешто...тоа е јасно!
 
Член од
20 февруари 2011
Мислења
300
Поени од реакции
60
Член од
18 мај 2010
Мислења
61
Поени од реакции
4
transot ne e na ballistite koga ke pisa ballistet togas neka drkat :D dobro recese ballisti_te zemen e od gradot sto bea stavenii :) ili nekoj moze go staval u kola i bil parkirana sam jas imav zname u kola caoo.

p.s zemajte transparent ballistet
 

BorecFan

Солунски Атентатори
Член од
21 декември 2010
Мислења
83
Поени од реакции
13
Да расчистиме околу трансот...

Нема шанси трансот да е земен од БАЛИСТИ пошто сите трансови кои БАЛИСТИ ги поставија тој ден на стадион беа носени од канцеларија и пак вратени таму со кола,нема шанси некој да дефилирал со наш транс.

Тоа е стар транс кој го направиле од некое маало и сега се одлучиле да шетаат со тој транс или не знам ја што,ги затекле дечиштата и им го зеле.

Од БАЛИСТИ немаат шанси да земаат нешто...тоа е јасно!
Па вие нон стоп зимате од дечишта па еднаш нашите не рекле вака така ... Само убаво ве закрпеле ВОЈВОДИ 1 транс неколку знаменца , мотка , дрес МЕРАЦИ ако ако дечките имаат срце е тоа се вика поштено земено а не како вашине браќа шверцери како го земаа трансот од ВОЈВОДИ ??? Кога овие беа -18 и помала бројка а шверцери сите за у старечки дом + поголема бројка
 
Член од
18 мај 2010
Мислења
61
Поени од реакции
4




gledajte dobro i na drugite bukviii :) drugite transparenti ne mozaat da gi pravaat zosto gledajte kako sa mozaat da gresat nesto :) i tolku brzo go najdale slika odma kako mozee :) ovoj trans mora da se najde koj go imal :)
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.628
Поени од реакции
70.359
Што е тука грешката?:ROFLMAO:
Колку сте бедни не ми се верува еј, ви го земале ви го земаоле, нели и така не било на Балисти туку на обичен гледач :D. Животот ми се продолжи од смеењево на глупите коментари кои ги давате хахахахахахахахахахаха
Ајде покажете го оригиналот ако ова е копија???:D
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom