Фан Клуб: Интер

Сезона 2023/2024


  • Вкупно гласачи
    58
  • Гласањето е завршено на .

WESLEY 10

В А Р Д А Р Е Ц !!!
Член од
6 јануари 2010
Мислења
1.925
Поени од реакции
332
Токму така,на тацна наместена топка од Снајдер.Иначе новиот надимак на Нагатомо е Нагатомико,кој друг ако не Скарпини ! :)
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
Не го деграјтирате Пандев со фрази од стилот на ’’тацна наместена од Снајдер’’, тоа е улогата на Снајдер, тацни да намести, и исто така тоа е улога на Пандев да се најде во ситуација која му овозможува на Снајдер да наместе тацни.

Нека му намести 2 тацни против баварците, на коњ ке сме. :)
 
Член од
13 октомври 2009
Мислења
2.638
Поени од реакции
1.233
Не го деграјтирате Пандев со фрази од стилот на ’’тацна наместена од Снајдер’’, тоа е улогата на Снајдер, тацни да намести, и исто така тоа е улога на Пандев да се најде во ситуација која му овозможува на Снајдер да наместе тацни.

Нека му намести 2 тацни против баварците, на коњ ке сме. :)
На коњ ќе бидеме и Ето ако намести некоја на тацна а не со Снајдер , знаеме дека Весли ако може ќе ја намести . Можеше уште прво да му ја даде на Пацини и да ја решими Џенова , а мангупот шутира од страна
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
На коњ ќе бидеме и Ето ако намести некоја на тацна а не со Снајдер , знаеме дека Весли ако може ќе ја намести . Можеше уште прво да му ја даде на Пацини и да ја решими Џенова , а мангупот шутира од страна
Сосем друг ми беше муабетот, не дека и ова твоево не е вистна, ама кога дава гол Пандев, сите заслуги му одат на Снајдер, на истиот Снајдер кој не е ни 20% од ланскиот, а Пандев си е тој, лани крило, годинава со Бенитез играше средина, не крило него онака типично во средина играше, сега со Лео само ја грее клупата и онака ретки шанси добива, не дека заслужува повеке ама барем кога ке направи нешто добро да не го плукаме.

А тоа дека Ето се филма со соло ’’продири’’, додуша и не само Ето него и Снајдер и цел тим, за тоа крив е само авторитетот на Лео. Едно е да си другар-менаџер, друго е да си само Менаџер, најсигурен сум дека ептен ко другари си прават муабет во соблекувална, онака ги остава да си дават свои идеи играчите, и затоа имаме олку добра атмосфера, никогаш не им се развикува или нешто слично.

И Бекам така сакаше муабет со Фергусон да направи :icon_lol:
 
Член од
13 октомври 2009
Мислења
2.638
Поени од реакции
1.233
Да де , те разбирам . Убаво си се позиционриаше Пандев и овој му ја даде . Тоа си е тоа нема деградирање . Ама овој циганов јез да дава голови ама на нерви ми иде жими се . За вториот гол , сами му беа Пацини и Пандев , ако ја утнеше ќе му пцуев 5 поколенија , исто и со Сампдорија , Пандев му стои сам овој не ја дава . Многу ми станал себичен , не беше таков . И Милито коа ќе се врати ако себичат и двајцата го ебавме ежот
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
Да де , те разбирам . Убаво си се позиционриаше Пандев и овој му ја даде . Тоа си е тоа нема деградирање . Ама овој циганов јез да дава голови ама на нерви ми иде жими се . За вториот гол , сами му беа Пацини и Пандев , ако ја утнеше ќе му пцуев 5 поколенија , исто и со Сампдорија , Пандев му стои сам овој не ја дава . Многу ми станал себичен , не беше таков . И Милито коа ќе се врати ако себичат и двајцата го ебавме ежот
Свесен е дека ни е најдобар индивидуалец. Со други зборови, му се може, затоа и реков Лео е крив.
 
Член од
28 март 2010
Мислења
1.310
Поени од реакции
377
Кога сме тука,уште еднаш честита нека ни е -5 победата.Патем тој Кастигнос или како се викаше пак дал гол за победата на Феенорд на гости.
П.С.Во право сте Ето е себичен во последно време!
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.508
Поени од реакции
58.925
Убаво си прави Ето, си го има тој научено занаетот. Ако играш за другите после не чиниш. Лани се жртвуваше за тимот, годинава си ги полни мрежите. Пандев цел живот го заебаваат, и во Лацио беше исто. Асистираше до Роки и Ди Канио а овие двајца по цели утакмици само ги рокаа топките кон голот. Првиот понекогаш знаеше да асистира.

Само шутирање, од пола терен ако треба. Па ако не чиниш, да има зошто.
 

Cuore Rossonero

Rσššσηєјаσ e ιℓ мισ cυσјає
Член од
18 април 2009
Мислења
2.344
Поени од реакции
345
Се спрема црното за утре :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom