Видео: Снимил девојче како лебди во шума

Член од
25 октомври 2010
Мислења
735
Поени од реакции
704
Интересно за гледање...сепак не ми се верува ова , по положбата на телото на детето издледа како да е врзано одозгора
 

Macedonia>>Europe

Faster Than Light
Член од
6 јуни 2007
Мислења
2.582
Поени од реакции
836
Кај разбира дете што е тоа гравитација... зима лета одма не му се мисли многу. :)
 
Член од
28 јуни 2008
Мислења
26
Поени од реакции
1
Dobro ako e zakacena na eden konec/sajla ne e mozno tolku ispraveno da gi drzi nozete. A pak ako e vrzana so poveke na jaknata nemase nisto i ne e mozno tolku brzo da se otkaci od niv i da izbega. Bidejki vo klipcevo go imase fateno tocno momentot koga padna na zemjata odnosno se simna. I odma zenata ja fati i pocnaa da trcaat. Malku e absurt da leta pa malku i e absurt da e mesteno. ???????:tapp:
 
S

Sheldon Cooper

Гостин
Dobro ako e zakacena na eden konec/sajla ne e mozno tolku ispraveno da gi drzi nozete. A pak ako e vrzana so poveke na jaknata nemase nisto i ne e mozno tolku brzo da se otkaci od niv i da izbega. Bidejki vo klipcevo go imase fateno tocno momentot koga padna na zemjata odnosno se simna. I odma zenata ja fati i pocnaa da trcaat. Malku e absurt da leta pa malku i e absurt da e mesteno. ???????:tapp:
Да и јас тоа викам, мали се шансите да биде наместено. Освен ако не е користена технологија ко од филмовите на Стивен Спилберг што е малку веројатно.
 
Член од
30 мај 2008
Мислења
185
Поени од реакции
8
Dobro ako e zakacena na eden konec/sajla ne e mozno tolku ispraveno da gi drzi nozete. A pak ako e vrzana so poveke na jaknata nemase nisto i ne e mozno tolku brzo da se otkaci od niv i da izbega. Bidejki vo klipcevo go imase fateno tocno momentot koga padna na zemjata odnosno se simna. I odma zenata ja fati i pocnaa da trcaat. Malku e absurt da leta pa malku i e absurt da e mesteno. ???????:tapp:
и мене ми привлече внимание как за 1 секунда според видеото се симна на земјата , 34-35 секунда ,ми се чини дека е мозно тука да имало поголема пауза.не би сакал да се занимавам повеке со клипо но кој сака нека го сними и гледа у VLC плеер на помала рзина па мош ке се примети нешто .
 
Д

Дамјан_Amstaff

Гостин
Лажно е ,но е добро испланирано и реализирано.
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Сигурен сум дека ова видео е или веќе видено или римејк на некое друго кое кружеше на нет... а донекаде и на сценарио од еден сериски филм ми изгледа.
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.932
Секоја чест за девојчето. Фак оф неверници... :)
 
F

FuckYouAll

Гостин
Мене не ми е јасно зошто секогаш кога се појавува нешто надреално се појавува во шума ? :raz:
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
ако... е врзана како шо велите... Тогаш како може да се одврзи наеднаш и да трча... И нз нз чудно навистина
 

Human

Explorer
Член од
10 октомври 2009
Мислења
12.181
Поени од реакции
4.821
Хахахаха, а бе тоа се ефтини трикови.... али уште палат кај некои луѓе. :)
 
Член од
13 октомври 2007
Мислења
3.175
Поени од реакции
434
Монтажа+некое фенци ефектче и се е како подмачкано.
Може и џукелата Тарзан да го збркал девојчето а тоа се качило на дрво ,кога кучето се тргнало детето се симнало и со мајка му фатиле џенем од таму.Во целава приказна дрвото е тргнато од видеото .

.п.с какви филмови може да си правиме :pos: :pos: :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom