Roger Sanchez @ Club Colosseum - 9.12.2010

Член од
21 септември 2008
Мислења
14.441
Поени од реакции
13.857
Не ми се верува, Роџер ќе иде во Македонија, а јас најверојатно нема да одам на неговиот настап. Да ти се плукнам во полагањето за кола, кај најдоа баш во петок да го стават. :mad:
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
Не ми се верува, Роџер ќе иде во Македонија, а јас најверојатно нема да одам на неговиот настап. Да ти се плукнам во полагањето за кола, кај најдоа баш во петок да го стават. :mad:
ее голема работа полагање за кола.. :)
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.857
Поени од реакции
1.232
Не ми се верува, Роџер ќе иде во Македонија, а јас најверојатно нема да одам на неговиот настап. Да ти се плукнам во полагањето за кола, кај најдоа баш во петок да го стават. :mad:
Ај не си секирај ке снимиме некое видео да глеаш :D
 

Ивица ЈМК

Forza Juve Per Sempre!!!!
Член од
28 март 2010
Мислења
1.399
Поени од реакции
270
Не ми се верува, Роџер ќе иде во Македонија, а јас најверојатно нема да одам на неговиот настап. Да ти се плукнам во полагањето за кола, кај најдоа баш во петок да го стават. :mad:
Да не ти мрчам многу,ама као шо викаш твојот омилен доаѓа мислам дека тоа не се пропушта за ништо.Ја коа беше Pete Tong од саем на журка отидов директно на испит анатомија (не дека ми е омилен тој),таков артист не се пропушта.
Али као шо кажа Helzz погоре над мене,ќе имаш видеа од мене еден куп на youtube.:smir:
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.903
Поени од реакции
7.571
Лекција на Роџер како се микса ,не е класична лекција но може да видите како се му иде еден микс на pioneer-ки



--- надополнето ---

Не ми се верува, Роџер ќе иде во Македонија, а јас најверојатно нема да одам на неговиот настап. Да ти се плукнам во полагањето за кола, кај најдоа баш во петок да го стават. :mad:
епа друже учи ги сега тестовите за возачка не седи на форумов ако сакаш и на журка да идеш
 

Ивица ЈМК

Forza Juve Per Sempre!!!!
Член од
28 март 2010
Мислења
1.399
Поени од реакции
270
Лекција на Роџер како се микса ,не е класична лекција но може да видите како се му иде еден микс на pioneer-ки



--- надополнето ---



епа друже учи ги сега тестовите за возачка не седи на форумов ако сакаш и на журка да идеш
абе бољи да не ги учи,ќе падне тестови и нема право на градска да иде :pos2:

За видеава ги иам изглеано и едноставнос е без коментар во позитивна смисла.Се глеаме у четврток!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:vozbud:
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.441
Поени од реакции
13.857
Абе четврток полагам тестови, дај боже и се надевам дека ќе ги поминам тие, па Петок ќе ме стават градска и полигон, кај ќе идам таму ненаспан цела вечер, па да се акнам во некоја бандера. :))


Сеа си глеам клипови од негови настапи у последно време, и кога ги глеам ми се плаче.
 

Ивица ЈМК

Forza Juve Per Sempre!!!!
Член од
28 март 2010
Мислења
1.399
Поени од реакции
270
Абе четврток полагам тестови, дај боже и се надевам дека ќе ги поминам тие, па Петок ќе ме стават градска и полигон, кај ќе идам таму ненаспан цела вечер, па да се акнам во некоја бандера. :))


Сеа си глеам клипови од негови настапи у последно време, и кога ги глеам ми се плаче.
На ова највеќе да плачеш!!!!!!!!!!!:smir:
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.903
Поени од реакции
7.571
би сакал и ја да идам ама ај ќе видам ако најдам некој друштво што иде од Тетово
 
Член од
22 февруари 2007
Мислења
1.852
Поени од реакции
1.382
Па нема бре пари човече боже ...
 
C

cige

Гостин
Абе четврток полагам тестови, дај боже и се надевам дека ќе ги поминам тие, па Петок ќе ме стават градска и полигон, кај ќе идам таму ненаспан цела вечер, па да се акнам во некоја бандера. :))


Сеа си глеам клипови од негови настапи у последно време, и кога ги глеам ми се плаче.
Што има веза тоа ако не бидеш ненаспан, нема да држиш митинг, ќе издржиш, после спиј до сабота сабајле.
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.559
Поени од реакции
52.350
Би замолил некој да постави слика од картите ако може. Фала.
 
Член од
25 септември 2008
Мислења
8.785
Поени од реакции
1.554
Само што се вратив. Одличен жур според мене.
Ушиве у офсајд.:pos:
Голем поздрав до Бидиков и Г@рфилд женската екипа. :)
 
C

cige

Гостин
Би замолил некој да постави слика од картите ако може. Фала.
Исти беа како флаерот.

--- надополнето ---

Само што се вратив. Одличен жур според мене.
Ушиве у офсајд.:pos:
Голем поздрав до Бидиков и Г@рфилд женската екипа. :)
Да бе и мене ушиве не можат да ми дојдат во ред уште, па не беше којзнае колку гласно, а кога излегов надвор ништо не слушав
 

Kajgana Shop

На врв Bottom