Erepublik - помогнете на еМакедонија

Член од
13 март 2009
Мислења
1.968
Поени од реакции
1.868
Ако се занимава некој со мулти, ќе молам да направи едно преку мој реферал, уште еден ми фали за медал. :)

http://www.erepublik.com/en/referrer/Filip+Ang

И нека ми прати по пп или овде линк од профил да му пратам леб за побрзо да дојде до 10 левел.
Фала однапред :)
 

Беркут

Мрчатор
Член од
12 април 2010
Мислења
10.046
Поени од реакции
15.014
вадете сите то оружјата......вечер треба да си рамниме сметки
 
Член од
2 август 2009
Мислења
975
Поени од реакции
380
нови жители денеска 603 алал нека ни е :salut:
туку дај некој нека каже од тие што знаат повеке како се користи болница кога има и сл
 
Член од
25 октомври 2008
Мислења
534
Поени од реакции
75
Ај кажете како можи да се помага со леб и дали се доволно 70 тенка или да го трошам целото злато што го имам ?
 
Член од
2 август 2009
Мислења
975
Поени од реакции
380
брат 70 тенка имаш ?:vozbud::vozbud: многу се
кој левел си зависи-инаку јас злато на борби не трошам
 
Член од
25 октомври 2008
Мислења
534
Поени од реакции
75
брат 70 тенка имаш ?:vozbud::vozbud: многу се
кој левел си зависи-инаку јас злато на борби не трошам
Experience level 20, а Economy Skill level 8 (master) бтв ги пишам двеве пошо на двеве пишува левел па незнам кој е точно :D... и ај кажи ми дали можи да се надополни енергија одкако ке ти се појави известување кај храната што е дека неможи се до следниот ден???
 

Беркут

Мрчатор
Член од
12 април 2010
Мислења
10.046
Поени од реакции
15.014
мислам дека новиот ден можеш да надополниш...јас вчера така...иако имав да се нагнетам :)
 
Член од
25 октомври 2008
Мислења
534
Поени од реакции
75
мислам дека новиот ден можеш да надополниш...јас вчера така...иако имав да се нагнетам :)
Да знам дека можам да надополнам новиот ден прашањето ми беше дали има некој начин да се надополни без да се чека следниот ден. Сепак фала на одговорот!!!
 
Член од
18 април 2008
Мислења
876
Поени од реакции
213
само со злато или со енерџи бар можеш да надополниш откако целата 300хп ти е искористена
 

ice_cube

The SexX.
Член од
16 јули 2008
Мислења
2.240
Поени од реакции
308
Јас сум МАКЕДОНЕЦ, побарав македонско државјанство но не добив, моментално живеам во Софија. Чаре некое? 19ти левел сум иначе.
 
F

FuckYouAll

Гостин
Сакам да донирам леб на народов, како да го напрам то ? :)
 
Член од
12 август 2010
Мислења
2.890
Поени од реакции
906
Сакам да донирам леб на народов, како да го напрам то ? :)

Одиш кај мене на профил.. (specanz) .и горе десно до АДД за пријателче ти пишуе Donate кликаш таму и фураш даље..иначе прати ми го мене лебот шо имаш у план да го даваш па јас ќе го препратам низ нашата паравоена единица:salut:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom