Нема повеќе бесплатно гледање на Англиската Премиер лига!

Член од
21 август 2008
Мислења
5.204
Поени од реакции
953
Ц ц ц и бундес ли? Не бе, таленти се нема што...ајде и лш и серија а и шпанско нека укинат ако не...гледањето фудбал овде ќе стане луксуз.
па без бундес без прмиер лига без француско првенство без холандско најаките лиги португалско го уништувет на народов нишо побитно нее од тие лиги али то е нишо не прајме вака :( кога веке нема квалитетен фудбал кај нас допадлив за око нека остават овие лиги шо се набројани не да не можат не сакет ми од купвет шехерезад бандини долина на волците кога пагаат лисјата :jaj: а ни го скратуваат уживањето во фудбалов жими се вака е мн неубо и мора да се отвори и кај нас 1 2 спортски канали кај со ке бидат вклучени најбитните лиги купој и така ... шо вака ај шо е досадно преку недела е освен за лига на шампиони и лига европа и то тоа е 1 на 2 недели 3 и тоа е ... и ако има мегу коло вондредно коло замисли чекас сабота и немат ни бундес ни премиер лига ни француско ни холандско португалско :( е тоа е поентата мора да се стори нешо иначе вака нишо јас не сум против да имат глупи серии али нека не ни го кратат уживањето еве сериа а ке имат на телма како шо разбрав јас а шпанско мислам дека и годинава ке терат на алфа и уште ако и тоа ни го скратат јас појке мак програми не гледам ...
 
Член од
16 август 2008
Мислења
3.293
Поени од реакции
637
Според „Вест“, ниеден кабелски оператор нема започнато преговори со Спорт Клуб. Упатени велат дека преговори ќе имало тек кон средината на септември.
 
Член од
25 февруари 2009
Мислења
1.565
Поени од реакции
417
Postovani prijatelji iz Makedonije

Kako sam ja nezvanicno saznao, od ovog vikenda u Makedoniji bi ste trebali da pratite kanale SK i SK+ preko Total TV Makedonija.
U svakom slucaju najbolje bi bilo da pozovete call centar, oni imaju najtacniju informaciju oko vasih interesovanja.

Vas SportKlub
:nenene::drk:
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.733
Поени од реакции
11.191
Монопол, драги луѓе...
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Ќе биде борба за столче во кладилниците викендов :)
 

коментатор

Пингвин
Член од
25 февруари 2010
Мислења
3.546
Поени од реакции
9.457
Баш така. За повеќето во засега тоа би било единдтвен начин за да се гледа Премиер.
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
Ставете си телекабел имате спортклуб.
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
27.352
Поени од реакции
86.541
Mrazam sto ke gledam na tring sport (Albanskata) Ama jebiga koga se nema ke mora i so toa da se zadovolis:kesa:
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.566
Поени од реакции
14.338
Атлас телевизија ќе врши преноси, кој има сателитска ќе си ја најди, Eutelsat W2...слободна е програмата сега за сега .
http://www.rtvatlas.tv/
Гледам во цел викенд само еден натпревар ќе пренесуваат, Тотенхем - Сити, подобро нешто отколку ништо. :)
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
27.352
Поени од реакции
86.541
Na tring sport vikendov ke se davaat 5 natprevari.Ke namalam zvukot i ke :drk:
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.965
Поени од реакции
57.716
Атлас телевизија ќе врши преноси, кој има сателитска ќе си ја најди, Eutelsat W2...слободна е програмата сега за сега .
http://www.rtvatlas.tv/
Сеа уште и кога го укинаа DigiTv се надевам на оваа или на некој турски канали. :jaj:

Идиотизам! :tapp:

Главен виновник за ова не е Сител (или друга наша тв) туку СпортКлуб.
Па што к*р купуваат права и за кај нас кога не не покриваат бе !? Али пари се у прашање, си ги зеле правата и сеа ќе им бараат на нашиве утепани телевизии по милион и кусур евра.

Не знам ни како им ги дале правата у држава у која немаат телевизија. А и нашиве сироти, наместо да направат нешто во врска со тоа, се тепаат кој попрв ќе земе индиска серија... СРАМОТА!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom