Светско Првенство - Турција 2010

Кој ќе биде шампион?

  • САД

    Гласови: 44 33,8%
  • Шпанија

    Гласови: 8 6,2%
  • Србија

    Гласови: 34 26,2%
  • Грција

    Гласови: 1 0,8%
  • Турција

    Гласови: 26 20,0%
  • Литванија

    Гласови: 8 6,2%
  • Аргентина

    Гласови: 1 0,8%
  • Бразил

    Гласови: 1 0,8%
  • Порторико

    Гласови: 1 0,8%
  • некој што не е наведен

    Гласови: 6 4,6%

  • Вкупно гласачи
    130
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
M

Mario Gómez

Гостин
Абе српчиња кај сте бе? Македонија ја полнеше Германија лани, вие неможете...
 

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.660
Поени од реакции
9.960
^Цела македонија е со нив бе :wink:

Браво за швабите. Добро ги спуштиле. :)
Али пак,далеку ќе идат србите на светсково,реално е да се очекува.
 
Член од
28 јули 2008
Мислења
10.785
Поени од реакции
3.522
Боби[Мкд];3753481 напиша:
Абе српчиња кај сте бе? Македонија ја полнеше Германија лани, вие неможете...
Абе ти со сила се правиш наопаку? Што ја мешаш Македонија со Германија тука. Кај и да те читам по спортскиве теми ја мешаш Србија без потребно и бараш само причина да оставиш некој недоречен полу коментар. Размисли другпат за што служи темата. Ако имаш комплекс од Србија тоа е друга работа. Ако не остави разумни спортски коментари бидејќи за тоа е наменета темата.
 

Милојко

Идем Куме Кући
Член од
17 ноември 2008
Мислења
3.072
Поени од реакции
554
Tvrda utakmica blagodarejki na greskite koj gi pravea Srpskite kosarkari + promasenite sutevi za 3 poeni. Cestitki za Germanija fakt e deka tvrdata utakmica so Argentina ne bila za dzabe.
 
Член од
26 октомври 2009
Мислења
420
Поени од реакции
12
Opet silovajne :D :D Ali Joradn polesno pomina od Angola samo 42 :D Ajde od druagta i Krstic sa vrake takada kji bidme kompletni za so Argentina!

NAPRED SRBIJA!
 

Милојко

Идем Куме Кући
Член од
17 ноември 2008
Мислења
3.072
Поени од реакции
554
Лекција добре кошарке


Игра приказана против Јордана треба стално да краси репрезентацију истакао је плејмејкер "орлова" Милош Теодосић. Селектор азијске репрезентације Марио Палма похвалио је игру "орлова" и нагласио да је његова екипа добила кошаркашку лекцију од српских кошаркаша.
Убедљива победа над Јорданом вратила је самопоуздање репрезентацији Србије после пораза од Немачке у прошлом колу. Осим високог резултата утакмицу је обележио повратак у екипу првог плејмејкера Милоша Теодосића после суспензије.
Српски плејмејкер био је задовољан резултатом, и рекао да је таква игра стално треба и у будуће да краси његове саиграче.
"Мислим да смо одиграли квалитетно утакмицу, са доста трчања и мислим да оваква игра треба да краси нашу репрезентацију", рекао је Теодосић.
И селектор Душан Ивковић сагласан је са плејмејкером "орлова". Ивковић је рекао да је екипа играла добро и модерно и да је заслужено дошла до веома убедљиве победе против Јордана.

Српску кошарку враћа коренима: Душан Ивковић

"Цео тим је одиграо добро, нисмо били под притиском, а видео се наш таленат. Екипа је млада и гладна успеха. Са друге стране, Јорданци имају сјајног тренера и били су бољи од нас у офанзивним скоковима. Ипак, ово вече је било наше вече добре кошарке", рекао је Ивковић на конференцији за новинаре у Кајзерију.
Ивковић је истакао да жели да екипе покаже да је напредовала у игри у односу на прошлогодишње Европско првенство, када је освојила сребрну медаљу.
"Ово је талентована екипа, а још током припрема смо показали да желимо да имамо свој стил игре. Хоћемо да вратимо српску кошарку њеним коренима, да пробамо да играмо модерно. На овом СП надам се да ћемо до краја испунити обећање јавности да ћемо сигурно унапредити игру у односу на ЕП", навео је селектор Србије.

Поновити игру против Јордана: Милош Теодосић

Када је у питању повратак Теодосића у екипу, српски селектор је истакао да је то веома битан моменат на овом такмичењу.
"Велика је предност што се он вратио. Видело се како је предводио екипу. Играо је како се и тражи од једног таквог креатора. Теодосић је, без конкуренције, један од најбољих на свету", казао је Ивковић.
У уторак је у Групи А слободан дан, а Србија ће у среду играти против Аустралије.
"Многе их познајем, а неке њихове играче сам и тренирао. Имају искуство и квалитет, годинама играју заједно. Очекујем неизвесну утакмицу", поручио је Ивковић.

Од "орлова" добили кошаркашку лекцију

Селектор репрезентације Јордана Марио Палма био је фасциниран начином игре Србије. Србија је једна од најбољих екипа на свету. Честитам Ивковићу, не само зато што су добри, већ и због начина на који су играли. Ово је личило на лекцију кошарке. Српски играчи су били фантастични, иако смо и ми имали много грешака у одбрани", рекао је Палма.
 
Член од
28 октомври 2005
Мислења
8.293
Поени од реакции
1.646
колку м ие криво за бразил, немаа среќа да ги спуиштат на земја вештачките и ѓаволски американци н осе надевам и верувам дека америте ќе паднат во фазата на елиминација.
 

Милојко

Идем Куме Кући
Член од
17 ноември 2008
Мислења
3.072
Поени од реакции
554
Germanija izgubi 35 kosa od Australija. Izgleda gi napustila srekata sto ja imaa vcera protiv Srbija.
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.533
Поени од реакции
30.009
Најдобра утакмица до сега Америка-Бразил.
Првото полувреме беше лудница, трета малку забушаваа али четврта четвртина пак беше интересно и неизвесно до крај.
Одлична кошарка.
 
Член од
2 јануари 2008
Мислења
440
Поени од реакции
93
Наместо слободни на крајот пенали да шутираа ќе победеа.. :pos2:
 

RaZ-R

Артилерец
Член од
8 ноември 2009
Мислења
3.406
Поени од реакции
2.510
Одличен натпревар САД -Бразил..Бразилците требаше да победат,ама не беа сконцентрирани на крајот,па изгубија
 

Шота Буби

нотар
Член од
4 март 2009
Мислења
3.087
Поени од реакции
1.780
што е со шпанциве,изгубиле и од Литванија,не им се пишува добро..
Шпанија-Литванија 73-76
 
Член од
28 јули 2008
Мислења
10.785
Поени од реакции
3.522
Висока победа на Турција. Очекувам да се замеша во полуфинале.

ПС. Фали анкета на темава!!!!
 
Член од
3 декември 2007
Мислења
466
Поени од реакции
30
што е со шпанциве,изгубиле и од Литванија,не им се пишува добро..
Шпанија-Литванија 73-76
Почетокот на 4 четвртина водеа Шпанија 18 разлика или 61-43,како можеа да го испуштат водството,преродена Литванија,како загубени делуваа Шпанија,коментаторот мал милион пати,
само кажа,I LOVE THIS GAME,со еден збор,Фантастично првенство,со исклуцок сите екипи се израмнети,Брегот на Слонова коска,за малце да тепаше со Русија,се извлекоа Русите,Бразил е супер,
Словенија,Порторико,се одлични тука е Аргентина,во секој од тимовиве не играат главните мега супер светски познати играчи,а ако би играле ауууу тоа би било нешто невероватно а и вака е врв
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom