Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.
M

mercenary

Гостин
Гледајте на светлата стрна,барем крофната ќе биде избркан...
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.563
Поени од реакции
6.684
Ајде Бени,, мукла, Редно време беше да те снема.
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
Ne e tolku strasno ne znam zosto panicite.Realno ovoj duel trebase da zavrsi nereseno. Ima uste mnogu do krajot.Majkon nedostiga , a se nadevam deka Benitez konecno ke ja pronajde vistinskata igra.

Vikate deka ova e istiot tim od lani ama Murinjo go vodel , ne e potpolno tocno ova. Lani Milito bese vo vrvna forma sega nikade go nema.

Treba vreme se ke si dojde na mesto.Ne mu se dava poddrska na Coutinho od navivacite. Ima potencijal vo nego.
Kako go napisa ova? Ja ostae mackata nad tastatura i onaka ja ostae da tapka?
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
Ne e tolku strasno ne znam zosto panicite.Realno ovoj duel trebase da zavrsi nereseno. Ima uste mnogu do krajot.Majkon nedostiga , a se nadevam deka Benitez konecno ke ja pronajde vistinskata igra.

Vikate deka ova e istiot tim od lani ama Murinjo go vodel , ne e potpolno tocno ova. Lani Milito bese vo vrvna forma sega nikade go nema.

Treba vreme se ke si dojde na mesto.Ne mu se dava poddrska na Coutinho od navivacite. Ima potencijal vo nego.
Дај не заебавај пеер. Да имавте барем една 100% шанса да го пишеш ова али вака ... :)
 
Член од
14 март 2010
Мислења
16.879
Поени од реакции
16.091
Дај не заебавај пеер. Да имавте барем една 100% шанса да го пишеш ова али вака ... :)
Вие што имавте ?
Бар нешто повеќе да имавте ај да се јавуваш, ами не бевте и вие нешто поарни, да не беше пеналот не верувам дека ќе беше мечот во ваша полза.
 
Член од
4 декември 2008
Мислења
404
Поени од реакции
15
Ne e tolku strasno ne znam zosto panicite.Realno ovoj duel trebase da zavrsi nereseno. Ima uste mnogu do krajot.Majkon nedostiga , a se nadevam deka Benitez konecno ke ja pronajde vistinskata igra.

Vikate deka ova e istiot tim od lani ama Murinjo go vodel , ne e potpolno tocno ova. Lani Milito bese vo vrvna forma sega nikade go nema.

Treba vreme se ke si dojde na mesto.Ne mu se dava poddrska na Coutinho od navivacite. Ima potencijal vo nego.
Може и ќе завршеше нерешено ако шутневте на гол
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
Ja pojke ne go kritikuvam krofnarot, najozbilno. Tolku ima vo glava covekot, naj neracionalni izmeni pravi, naj nikakva formacija, sve NAJ za negativni raboti umee da pravi. Majkata da mu ja ebam.

:icon_lol:
 
P

PewDiePie

Гостин
Сериозно се надевате дека после утакмицава бенитез ќе добие отказ? Не се зезајте.
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
Вие што имавте ?
Бар нешто повеќе да имавте ај да се јавуваш, ами не бевте и вие нешто поарни, да не беше пеналот не верувам дека ќе беше мечот во ваша полза.
Пасот на Ибра до Фламини во 16ник кога во последна секунда ја извади некој од вашите.Имавме и 2-3 одлични контри + еден волеј на Ибра кога малку фалеше да биде постигнат евро гол.
 

Vlatko_Gjorce

Ѓубре
Член од
17 април 2009
Мислења
2.552
Поени од реакции
2.511
Се виде Бенитез која мизерија е...ајде кој сака нека не води до крај на сезона само овој да не го гледам...Хектор Купер нека се врати боље него овој
 
Член од
28 март 2010
Мислења
1.310
Поени од реакции
377
Па од тоа што се плашев (пораз на меаца) после две години, се случи.Како ја состави последната одбрамбена линија со 4 централни дефанзивци да ги игра два од нив како лев и десен бек.Ах ќе заборавев,дебелиов не сака да го копира на Мурињо.Матриксот прва постава,браво за Бенитез пенал 4 минута за ајкулата.Да не направиме една конкретна шанса 90 минути,од кои 30 минути со играч повеќе,невистина ова не личи на Интер на оној шампионски требле ИНТЕР!
Незнам навистина што се случува!
 
Член од
14 март 2010
Мислења
16.879
Поени од реакции
16.091
Пасот на Ибра до Фламини во 16ник кога во последна секунда ја извади некој од вашите.Имавме и 2-3 одлични контри + еден волеј на Ибра кога малку фалеше да биде постигнат евро гол.
Трите шута на Снајдер, еден посериозен.. коа ќе вииш ништо повеќе Милан не напраил, ама признавам пораз, каков таков :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom