Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.748
Поени од реакции
44.062
Па стариот беше Руи Фарија, соработник на Мур уште од Порто, каде иде он таму и овој го следи.
Златната тројка, Жозе Мориас ( техничкиот асистент ), Фарија и Мурињо

 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.305
Поени од реакции
15.538
E да де, у 1 пост имаш две огромни случајности кои никад не биле случај со Интер, т.е. биле, со некарактертни и лоши тренери, алудирам на второто, за првото јас не памтам кога Интер бил со ваков проблем кога се во прашање повредите.
Коинциденција е и што фитнес тренерот е нов, соработник на Рафа, ко него, шпанец ...
Коинциденција е тоа што Мурињо си донесе најмалку 6 помошници :)

Не откриваме топла вода со ова, само потврдуваме практика на сите врвни тренери.

едит: ете ми го потврди мислењето :)
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.748
Поени од реакции
44.062
Да ама за разлика од овој Мигуел сега што е, со Фарија се беше перфектно, а сега ситуацијата е невиден хорор филм кој доживува премиера во Интер, уште една потврда за Рафа колку само Мурињо е светлосни години пред него во оваа работа.
А и не се 6 луѓе, помалце се, 2-3 се задолжени за тренинзите, Фарија за фитнесот, Лоуро за голманите ...

p.s. Во моментов, Рафа е се само не врвен тренер.
 
M

mercenary

Гостин
Кај кур е тој фан шоп у Аеродром! Се утепав од барање,го прошетав цел Аеродром,2 ПАТИ,и ни трага ни глас од фан шоп..
Дали е уствари тој истиот фан шоп после железничка што е? (и тоа баш денес затворено,дека ја отидов..)
Ахх Бенитез,племето твое...
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.748
Поени од реакции
44.062
^ Oвој па, цел пост за фејлот од барање за фан шопот, и на крај, '' Ахх Бенитез,племето твое...'' :pos:
Иначе, да, тоа е тој фан шоп.
 
M

mercenary

Гостин
OMFG!!!
Абе ДГрејт,па што не ми кажа дека за тој фан шоп кај железничка збориш..и уште еден прашав,и он ми рече дека во Аеродром имало фан шоп..2 саати идев натака-навака кај Бисер и прашував луѓе кај е фан шопот...умреввв....
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.412
Поени од реакции
6.556
OMFG!!!
Абе ДГрејт,па што не ми кажа дека за тој фан шоп кај железничка збориш..и уште еден прашав,и он ми рече дека во Аеродром имало фан шоп..2 саати идев натака-навака кај Бисер и прашував луѓе кај е фан шопот...умреввв....
па прашај ме мене бе или син сто пати имаме по форумов пишувано кај се наоѓа тој кај железничка! :)
п.с. не е лошо и вака, барем влеваш во форма :)
 
M

mercenary

Гостин
Абе ја знам за тој кај железничка ама затворено беше..и мислев дека у Аеродром има друг..си викам ај ќе идам у Аеродром и таму имало фан шоп... facepalm.gif

Аа..бтв,да не бил некој у скоро време у фан шопот..дали има поквалитетни дресови или само од тие чкарт од 700 денари..таков и во ГТЦ најдов ама глуп е многу...
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Абе ја знам за тој кај железничка ама затворено беше..и мислев дека у Аеродром има друг..си викам ај ќе идам у Аеродром и таму имало фан шоп...Прегледај го приврзокот 36686

Аа..бтв,да не бил некој у скоро време у фан шопот..дали има поквалитетни дресови или само од тие чкарт од 700 денари..таков и во ГТЦ најдов ама глуп е многу...
Тоа е, со Мурињо и дресовите беа боље.

Ах Бенитез, Бенитез...
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.305
Поени од реакции
15.538
Затоа денеска слушам низ маало во аеродром се изгубило некое дете, лутало како лудо и барало фаншоп покрај вардар :pos:

Штрафценегер, зашто не си нарачаш преку и-беј оргинал за некои 30тина долари максимум?
 
M

mercenary

Гостин
Затоа денеска слушам низ маало во аеродром се изгубило некое дете, лутало како лудо и барало фаншоп покрај вардар :pos:

Штрафценегер, зашто не си нарачаш преку и-беј оргинал за некои 30тина долари максимум?
Да бе,да чекам 1 година да ми стигне..до тогаш ќе искочат дресовите за 2011-2012 сезона..
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.508
Поени од реакции
58.926
Не знам, неам отидено, а од кога купувам дрес и никако да се одлучам, само новиве не ми се свиѓаат.
Среќа што во Италија камерите не се толку блиску до теренот како во Англија па не се приметува колку е за никаде дресот (зборувам за црно-синиот). Такви дресови се правеа на почетокот на 90-тите. Од далеку изгледаат како нормални риги и не се забележува...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom