David Guetta @ Метрополис Арена - 9.5.2010

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
20 август 2007
Мислења
2.252
Поени од реакции
312
ВРСКА НЕМААА Ајсберг и Лефанк
тие што дошле од 21ч - жал ми е



100% се согласувам
секој што барем малку ја прати сценава си знае
Па ваљда не се ин а рилејшншип за да имаат врска .
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
ВРСКА НЕМААА Ајсберг и Лефанк
тие што дошле од 21ч - жал ми е



100% се согласувам
секој што барем малку ја прати сценава си знае

A шо очекувате незнам за ворм ап? на секоја журка е по искулиран , не треба да се акаш од земја на ворм ап, тоа ти е повеќе дур се соберат луѓето и да се креми малку атмосфера.

ко прво немој одма да јадеш ( тоа што не се јаде ) за излезот и слично , неам намера да се правдам пошто знаеш дека не е така и само тоа го пиша за да изедеш гомна , али јади ако ти се јаде твое си е.

а диџејот да .. варм ап да те размрда малце АЛИ НЕ ДА УМРЕШ ОД ДОСАДА и проблемот дефинитивно ке да е у тебе , зашто цела сала ги свиркаше .. така да FUCK OFF

а со шо беше полна салата , најмногу со луѓе кој ретко или ич не одат на журки и незнат шо уствари се пушта за ворм ап.
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
A шо очекувате незнам за ворм ап? на секоја журка е по искулиран , не треба да се акаш од земја на ворм ап, тоа ти е повеќе дур се соберат луѓето и да се креми малку атмосфера.




а со шо беше полна салата , најмногу со луѓе кој ретко или ич не одат на журки и незнат шо уствари се пушта за ворм ап.
па да, али ја не сум некој што иде еднаш годишно или еднаш у 2 години на журка така да знам што е Warm Up и по катастрофален Warm у живот не сум слушнал , да беше ке чуеше ке кажеше
 
Член од
20 август 2007
Мислења
2.252
Поени од реакции
312
ко прво немој одма да јадеш ( тоа што не се јаде ) за излезот и слично , неам намера да се правдам пошто знаеш дека не е така и само тоа го пиша за да изедеш гомна , али јади ако ти се јаде твое си е.

а диџејот да .. варм ап да те размрда малце АЛИ НЕ ДА УМРЕШ ОД ДОСАДА и проблемот дефинитивно ке да е у тебе , зашто цела сала ги свиркаше .. така да FUCK OFF
Изи малце,не мора со гомна и со јебења.Научи се дека ова е форум и секој има право да си го каже своето мислење па дри и да не е во право. Убаво си пишав,вината ја бараш во сосем други луѓе.Значи еве пак ќе ти повторам и ќе те прашам. Што е крив Dj-от што загрева ради тоа што каснел главниот артист на вечерта. И крај краева свирежите не беа наменети на Лефанк и на Ајсберк туку беа наменети кон организаторите за да им текне дека време е да почне Гета. Ете и тука грешно си ја проценил ситуацијата.Значи пак е до тебе!
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
па да, али ја не сум некој што иде еднаш годишно или еднаш у 2 години на журка така да знам што е Warm Up и по катастрофален Warm у живот не сум слушнал , да беше ке чуеше ке кажеше
Па како шо гледам гуета ги пушти сите комерцијални траки, шо останва тогаш за ворм ап? да пуштат или друг стил на музика помалку познато за публиката и да чилат пред гуета :/
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
369
Поени од реакции
700
Па како шо гледам гуета ги пушти сите комерцијални траки, шо останва тогаш за ворм ап? да пуштат или друг стил на музика помалку познато за публиката и да чилат пред гуета :/
Беше?
Како виде тогаш шо пуштал?
 
Член од
13 декември 2008
Мислења
1.085
Поени од реакции
156
ова у стил као демек да бев расонет ќе видевте :tv:
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
369
Поени од реакции
700
На ју туб има еден тон клипчиња
20 клипчиња се, не се ни толку.
Има клип од warmup-от? Нема. И ти дојде у темава да не просветлуваш шо значи загревањето пред журка и сите тие ствари, за на крај да ја оценуваш и целата журка.
Немој. Pretty please.
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
20 клипчиња се, не се ни толку.
Има клип од warmup-от? Нема. И ти дојде у темава да не просветлуваш шо значи загревањето пред журка и сите тие ствари, за на крај да ја оценуваш и целата журка.
Немој. Pretty please.
Незнам дали ги прочита сите постови што ги напишав, напишав на почетокот како ја гледам од страна журката а муабетот за вормапот спонтано се разви.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom