David Guetta @ Метрополис Арена - 9.5.2010

Статус
Затворена за нови мислења.

МадерФакер

Титл по моја желба
Член од
25 ноември 2009
Мислења
678
Поени од реакции
44
абе еве ја зашто не би се чудел да е цена 1000ка , па кој сака нека го носи.

еве кокс го нозеле иста компанија али кокс го слушаат определен тип луге.. т.е на журка ке дојдат само оние што го слушаат а тој број неможе да се рамња со гетта зашто го слушаат од 5 до 55 и не верувам дека ке биде пуно и да биде 1000ка карта ( пред да почнете да кењате.. не реков дека е боље од кокс.. само дека повеке го слушаат :) ) по искомерцијализиран е.. е то
Можеби не бил толку популарен меѓу позерите, ама типот си напуни минимум 7.000 луѓе кои навистина го слушаат. Картата тогаш и да беше 1000ка пак ќе беше преполно, а за Гејта ако лупнат 1000 голем број на луѓе ќе кажат, абе ови не се нормални, не давам 1000, многу ми се, за тие пари во кафана ќе се напраам стуб 2 викенда по ред, и нема да отидат. :)
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Јас ќе одам на типацов,ако е до 1000ка.
 

Ивица ЈМК

Forza Juve Per Sempre!!!!
Член од
28 март 2010
Мислења
1.399
Поени од реакции
270
Јас идам у секој случај.Вреди да се присуствува на овој евент,нормално ако слушаш клубска музика,макар и да не е твој стил.журка плус у животот со добар dj.

П.с. али едвај чекам 24 април Colosseum Gareth Emery!!!!!:vozbud::vozbud:
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
ај доста кењате и филозофирате, колку и да биде карта ке биде гс преку глава. ај поз
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Ок, значи не знам зошто на никој не му се верува дека ќе дојде. Еве денес пишува и во Вест, пишува и во утрешниот Дневник, така да и ако ова не ви е веродостоен извор, не знам што да ви кажам. :toe:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom