Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.
S

StereoLove

Гостин
Со Германците тешко ни иде .. да се надеваме дека нема да има проблем со Баерн :)
Батали ти статистика сега,ова сезона се случија многу изненадувања.
Можеби имаме проблеми со Германциве но сепак Јунајтед може да ја сруши и таа традиција како многу пати досега.
Пример Милан.Многупати сме биле елиминирани од вој противник но оваа сезона буквално ги прегазивме.
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.097
Поени од реакции
893
Дечки чисто информативно одите и вие кај Филе во вторник? :salut:
 

devil!

weirdo
Член од
19 јули 2008
Мислења
1.047
Поени од реакции
462
Дечки чисто информативно одите и вие кај Филе во вторник? :salut:
Не му идете на тој шупак у емисија бе!

Иначе Струмичани 100% ли ќе доаѓате со Челзи ... ?
Дај не заебувајте овој пат :)
:manfan:
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.622
Поени од реакции
43.469
A шо се десило меѓу вас и Филе ? :)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.496
Член од
2 март 2007
Мислења
4.097
Поени од реакции
893
Доооообрууу...:icon_roll :lud: Баш ќе беше поинтересно со две навивачки групи во студио. Се имаме договорено со Филе ние прилично одамна и веќе 10тина души од внатрешноста рекоа доаѓаат тргната е работата јбг...

Па како и да е поздрав и со среќа :helou:
 

Кантона ис Бек

Mиљонерче
Член од
23 февруари 2010
Мислења
1.385
Поени од реакции
905
Ова може да го напише само исфрустриран кој навивал за Лацио и одма после тоа, по нивниот пропаст за Барса. Ако пропадне и Барса сигурно нареден клуб ќе е Арсенал итн.
Затоа не му одиме во студио, зошто може се таму да демолираме!

Колкку што средината на Баерн ги затвори играчите од нападот на Фиорентина, толку и од Јунајтед ќе ги затвори! е сега пак судиите ако судат за нив тогаш против тоа никој не може!
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.496
Ова може да го напише само исфрустриран кој навивал за Лацио и одма после тоа, по нивниот пропаст за Барса. Ако пропадне и Барса сигурно нареден клуб ќе е Арсенал итн.
Затоа не му одиме во студио, зошто може се таму да демолираме!
Како и за Аргентина која нема освоено светско од кога сум родена, дури и повеќе :vozbud: Нека не му оди никој наш во емисија подобро, и така ќе се поштедиме од одговарање првоодделенски прашања ко на Ѕвон.
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.857
Поени од реакции
1.232
Прочитав само една реченица каде што пишува дека Арсенал имал повеќе шанси со Барса него ние со Баерн и изгасив :)

Него пазете ова

The Manchester United Supporters’ Trust (MUST) will fans to contribute a symbolic £25 towards a summer bid for the club, emails to members revealed today. MUST ceo Duncan Drasdo sent the annual survey, which also asked season ticket holders if they are considering not renewing this summer, to 145,000 members....

Повеќе

Еве го линкот шо ми стигна мене преку меил

http://action.joinmust.org/OurFuture



He is back




Питер Шмајхел ја постел Куала Лумпур


 

SIRKO

Believe in Manchester United FC
Член од
8 јануари 2008
Мислења
287
Поени од реакции
18

INVINCIBLE

MUFC
Член од
9 декември 2007
Мислења
3.458
Поени од реакции
423
Не му идете на тој шупак у емисија бе!

Иначе Струмичани 100% ли ќе доаѓате со Челзи ... ?
Дај не заебувајте овој пат :)
:manfan:
Со Челзи играме мислам викендот кога е Велигден, така да тешко дека баш на Велигден ќе прават екскурзии до Скопје...:jaj:

Овај нека оди нека се прегледа на Доктор да не му фали нешто во умот.:uvo:
Не знаев дека е до толку против Јунајтед, го ценев како фудбалски работник, ама изгледа голем дебил е... :kesa:
 
B

BooBojan

Гостин
Батали ти статистика сега,ова сезона се случија многу изненадувања.
Можеби имаме проблеми со Германциве но сепак Јунајтед може да ја сруши и таа традиција како многу пати досега.
Пример Милан.Многупати сме биле елиминирани од вој противник но оваа сезона буквално ги прегазивме.
А шо мислите дека Швабите ке заминат поарно одколку пензионерите АУФ колку ке ми се напрае мерако ако и напраеме 2-2 и 1-1 ау.6:2 конечен резултат за Манчестер.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom