Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.

Goon

Pogback
Член од
16 март 2010
Мислења
1.848
Поени од реакции
1.480
Челзи изгледа не ја научиле лекцијата од нас како се игра против Шинтер:pos2:, инаку ајде сега Цска во 1/4 финале и послето готово ја враќаме титулата од 2008 кај што треба да биде.:tv:
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.797
Поени од реакции
6.784
Ајде сега ЦСКА да се падни :zlo:
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
544
Ај смачкавме една „голема“ екипа, сега сакам да ни се падне ЦСКА, ама осеќам ќе ни се падне некој тежок противник.
Сега Челзи ќе се насочи само кон првенството, па затоа сакам да ни се падне ЦСКА на пример.
Ама Челзи како очајно играат повеќе ме плаши Арсенал иако губат од големи тимови, барем малите ги тепаат како-така.
Сега овој период ќе ни разјасни многу работи, прво со Ливерпул дома, е сега МОРА да ги тепаме, 3 пати губиме по ред од нив, порано ни беа редовни пациенти, па работите се сменија, ај пак нека се сменат. И секако дербито на Олд Трафорд со Челзи... Нека заврши како лани.
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.706
Поени од реакции
11.129
Јас искрено (ако поминат вечер) ги сакам барселонците...да се обрачунамо :icon_lol:
 

hYstericAl

Front Bumper
Член од
10 март 2010
Мислења
338
Поени од реакции
335
Јас искрено (ако поминат вечер) ги сакам барселонците...да се обрачунамо :icon_lol:
Барса за у финале нека биде :smir: сега некоја полесна за и нашите да одморат и полесно да стигнат до финале па таму барса да го :pusk:
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.279
Поени од реакции
17.958
Јас искрено (ако поминат вечер) ги сакам барселонците...да се обрачунамо :icon_lol:
Eeeeeeeeeej има некој и со нас шо сака да игра у 1/4 финале:):pipi:
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.646
Поени од реакции
43.450
Не бе,Барса кога сака нека биде,само не во финале..Во финале сакам Ферги vs. Мурињо,ќе биде многу јако :)..Јас најмногу ги посакувам Баерн,оддамна не сме играле со нив,а ако не они тоаш ЦСКА или Бордо/Олимпијакос,ама ќе биде јако и со Барса :vozbud:
 

Donald Sikert

Jane Vitington
Член од
28 ноември 2008
Мислења
8.283
Поени од реакции
5.614
Челзи изгледа не ја научиле лекцијата од нас како се игра против Шинтер:pos2:, инаку ајде сега Цска во 1/4 финале и послето готово ја враќаме титулата од 2008 кај што треба да биде.:tv:

Во овој момент Манчестер е најслабиот противник од сите 1/8 финалисти. Кој и да биде противникот освен Арсенал ќе бидете елиминирани!!!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom