Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.299
Поени од реакции
15.535
Pupone дај не зезај... Што ако некој така му направил на Тоти кога имал 19 години, и се здобиел со повреда, и после ради повредата би можел да игра најмногу во Тревизо? Али на него не му текнало на тоа...
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.674
Поени од реакции
6.083
Глете го Пепе што направи лани на еден играч на Гетафе
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.299
Поени од реакции
15.535
Да да, беше казнет многу време...
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
10 натпревари мислам го казнија или 3 месеци не сум сигурен.
10 утакмици.....А после него му се случи ова

Па после речете ми дека не верувате во карма:):toe:
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.674
Поени од реакции
6.083
А кој се сеќава на овој старт на Каморанези врз Пеле(играч на Интер) пред 2 сезони во купот:tapp:-http://www.youtube.com/watch?v=TEISS7k7TB0
 

D-r-ot

од поликлиника
Член од
8 јануари 2009
Мислења
3.360
Поени од реакции
941
Не знам дали е пишано тука, но кој сака подетални информации за плаќање на маичкиве (ако не сте отвориле мејл), нека отвори на facebook групата.

Линк :smir:
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
5.539
Поени од реакции
4.066
^ Па тоа де, карма..Кој лошо прави, лошо му се враќа, и обратно.:wink:
 
K

KomitaMKD

Гостин
Син ако толку ти е жал за кутрото 19 годишно дете можеш слободно да си го земеш дома.Да не го знае некој Балотели и да чита на форумов ќе се распаче од жал за кутрото дете кое знае да провоцира на секого па дури и сопствените навивачи.И конечно некој во светов да измисли анти-фудбал.Тоа му успеа на Мурињо...
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.299
Поени од реакции
15.535
^ Па тоа де, карма..Кој лошо прави, лошо му се враќа, и обратно.:wink:
Еј другар, па ти жив си бил...

да те потсетам на нешто:

bobi777 напиша:
P.s. сега ми текна кој беше ти бе. Ти беше типот кој викаше дека Меси неможел да даде гол против јаки екипи, против јаки одбрани...
Сега се ми е јасно.
:helou: Не те видов после 2та меча да честиташ, па ич не ми текнуваше кој беше, али сеа ми текна... иначе колку шута имаше Меси на 2та натпревари?
- 2??? :zver:
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.541
Поени од реакции
14.674
Син ако толку ти е жал за кутрото 19 годишно дете можеш слободно да си го земеш дома.Да не го знае некој Балотели и да чита на форумов ќе се распаче од жал за кутрото дете кое знае да провоцира на секого па дури и сопствените навивачи.И конечно некој во светов да измисли анти-фудбал.Тоа му успеа на Мурињо...
do not feed the troll
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
5.539
Поени од реакции
4.066
Еј другар, па ти жив си бил...

да те потсетам на нешто:



:helou: Не те видов после 2та меча да честиташ, па ич не ми текнуваше кој беше, али сеа ми текна... иначе колку шута имаше Меси на 2та натпревари?
- 2??? :zver:
Честито победа момци, сосема заслужено.
Мхм, добар си за во театар, жими се...

Него, за честитките, еве го погоре првиот пост со кој ви ја честитав победата, вториот ме мрзи да го бара а и немам потреба тебе нешто да ти покажувам и докажувам, а за Меси, Меси и понатака ќе биде најдобриот во овој момент, без разлика дали ти тоа го признаваш или не, без разлика дали му дал гол на Интер или не.:wink:
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.630
Поени од реакции
43.485
Син ако толку ти е жал за кутрото 19 годишно дете можеш слободно да си го земеш дома.Да не го знае некој Балотели и да чита на форумов ќе се распаче од жал за кутрото дете кое знае да провоцира на секого па дури и сопствените навивачи.И конечно некој во светов да измисли анти-фудбал.Тоа му успеа на Мурињо...
Дефинирај антифудбал експерту ...

Или требаше 7 комада да примат ко Рома со Јунајтед и да бидат предмет на потсмевм, али битно не играле антифудал. :tv:

И да, жалосно е на 19 години фудбалер да заработи скршеница на нога, без разлика кој е, а Тоти со тој удар многу лесно можеше да го предизвика истото. :wink:
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.299
Поени од реакции
15.535
Хахаха, извини за честитките, имаше премногу па ете сум згрешил... или имавте уште еден боби, па може сум ве помешал...

Иначе Меси е најдобар во светот моментално, али не е вонземјанец како што сакате да го замислувате... не ти го сфатив делот со театар али нема везе...

како и да е...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom