Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Јас не знам што се замарате со останувањето на Мур кога имаме пред нас 4 најважни натпревари кои не делат од голема слава..дај кажете односно напишете некоја информација за играчите во каква состојба се за утакмиците кои ни претходат..Снајди ќе биди фит за финалето во ЛШ бидејќи читам се повредил салам овој пат..лусио ќе игра со Киево?..откако ќе заврши сезоната потоа ќе му ја мислиме за играчи,договори,домати,тротинети.....
 
M

mercenary

Гостин
Би требало:
Цезар
Маикон Самуел Киву Занети
Деки Камбиасо Мота
Пандев
Ето Милито

Нема потреба да се ризикува со Матрикс назад :pos:,знаеме дека Киву е исто така одличен(добро ај..солиден) како централен.
А ако Пандев не е 100% опоравен:
Камби Мота
Деки
Бало Милито Ето

Мислам дека Мур нема да си дозволи повторно да изгуби од Рома.
Оптимист сум.:eek:jea:

 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Марига-----Камби----Мунтари

Кварезма-Балотели-Арнаутович

Шо викате а?:tv:
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Не зезај па ти, нејќеме 5:0 да ги победиме, што ти е... :tv:
добра е бе Креативност нула,Визија Нула,Борбеност Нула(освен ѓупциве на средина ако се растрчаат),Напад Нула,Егзибиции 100%:pos2:
 
Член од
14 март 2010
Мислења
16.852
Поени од реакции
16.017
A може некој од „стручњаците“ да ми кажи у кој поглед ја сметаат утре Рома за фаворит, оти гледам веќе го отпишавте Интер од титула во купот(третокласно натпреварување, ама финале си е финале, никој не сака да загуби)..со кој состав ќе испадни Рома, а со кој Интер, каде ја гледаат разликата, дали дека ќе играме на гостински терен и дека нашите ќе се посерат од атмосферата( како што се посраа пред 100 илјади на Камп Ноу:pos2:) или :toe:
 
Член од
30 октомври 2008
Мислења
1.046
Поени од реакции
35
абе ај не тресете глупости ..ќе сме изгубеле утре :tapp::tapp:
уште интер и бранн ги чекам за 56 000:smir:
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
абе ај не тресете глупости ..ќе сме изгубеле утре :tapp::tapp:
уште интер и бранн ги чекам за 56 000:smir:
Дај боже да влезат двете и шеќер да ги јади парите(ако ги земиш)...не знам што ми се случува не сакам да ширам песимизам ама за утрешниот натпревар сум попесимист дури и кога игравме против Челзи на Стемфорд..едноставно сите околности ми кажуваат дека ќе изгубиме утре:toe: дај боже да грешам и со тешко срце го пишам ова:toe:
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.299
Поени од реакции
15.535
Дај боже да влезат двете и шеќер да ги јади парите(ако ги земиш)...не знам што ми се случува не сакам да ширам песимизам ама за утрешниот натпревар сум попесимист дури и кога игравме против Челзи на Стемфорд..едноставно сите околности ми кажуваат дека ќе изгубиме утре:toe: дај боже да грешам и со тешко срце го пишам ова:toe:
Исто како со Челзи :pos2:
Луѓе ставајте се што имате, чим он рекол дека е песимист, победуваме сигурно...
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.299
Поени од реакции
15.535
Мурињо: Не можам да кажам дека 100% останувам во Интер
Чудно,Морати би испаднал најголем дебил ако го пушти...
Морати не може да го врзе за Интер, како прво Мурињо не е тренер кој би седел само во еден клуб, второ не му се битни парите, трето не е Морати човек кој приморува некој да остане во клубот....
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.633
Поени од реакции
43.489
Преку '' најдобриот '' тим на Светот до Мадрид, part 2
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom