Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
14 март 2010
Мислења
16.886
Поени од реакции
16.126
Тренер под дифолт си сноси одговорност, ама муабетите дека треба да си оди по евентуален неуспех се малоумни и само глупав човек може да ги напише, т.е., или неинтелигентна особа, или човек кој станал фан на Интер во 2005 . :wink:
Ова ако е за мене пишав од коа сум фан:wink:

И не збориме за сега да си дади отказ, туку на крај на сезона и тоа ако ја прокоцка оваа титула, а за ЛШ да не прајме муабет

Нема што повеќе да коментирам за тоа , се глеа вие сте стручњаци и фанови од пред 20години и знаете како одат работите во Интер:wink:
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Кој го води тимот?!

Тој што го води тимот треба да си ја превземи цела одговорност за екипата, ти од +14бода да се симниш на +1, а сеа и да се симнеш на втората позиција ...треба малце да ги стегни играчите, а не кој како ќе му текни така си ја пука, дисциплина 0, секоја утакмица мора некој играч да паузира:toe:

Ќе прајме муабет во Јуни, ко Мурињо самиот ќе си ги спакува куферите, а сеа со тебе неможам да ја тупам :wink:
Ај нов си на форумов,мање битно...

Значи...
ЗНАЧИ....Мурињо нема да дозволи ни под разно да ја изгуби титулата во Серија А,чисто како суза да ти е ова...не е Мурињо крив што цела Италија е против него и против Интер,од ФИГЦ до чистачи на стадионите низ Италија...ова ке изгледа како да плачам ама не е така...
ББилан утре не тепа,па што сака нека биде,најмногу што можат е да земат ебано бодче...

За болдот мора да си на некоја тешка дрога...:smir:

и Аманте луге,АМАНТЕ престанете со тие песимистички постови,како ја губиме титулата,како ке завршиме на второ место и разно разни срање постови,Мурињо нема да дозволи да изгуби титула,не од некој пацерски тим како што е ББилан...:smir:
 
Член од
30 јули 2008
Мислења
2.066
Поени од реакции
71
Кој го води тимот?!

Тој што го води тимот треба да си ја превземи цела одговорност за екипата, ти од +14бода да се симниш на +1, а сеа и да се симнеш на втората позиција ...треба малце да ги стегни играчите, а не кој како ќе му текни така си ја пука, дисциплина 0, секоја утакмица мора некој играч да паузира:toe:

Ќе прајме муабет во Јуни, ко Мурињо самиот ќе си ги спакува куферите, а сеа со тебе неможам да ја тупам :wink:
Јас често пати сум го критикувал Мурињо, но никогаш не сум рекол дека треба да биде сменет.
Мурињо треба да остане во Интер додека е жив.
И понатака ќе го критикувам, но никогаш нема да речем дека треба да си замине од Интер.
ПОДОБАР ТРЕНЕР ОД МУРИЊО НЕМАТЕ НА ПЛАНЕТАВА ЗЕМЈА.
ФОРЦА ИНТЕР !
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.797
Поени од реакции
44.291
Ова ако е за мене пишав од коа сум фан:wink:

И не збориме за сега да си дади отказ, туку на крај на сезона и тоа ако ја прокоцка оваа титула, а за ЛШ да не прајме муабет

Нема што повеќе да коментирам за тоа , се глеа вие сте стручњаци и фанови од пред 20години и знаете како одат работите во Интер:wink:
И добро, кажи ми достоен заменик со кого под дифолт Интер би атакувале на сите полиња.
2 поста напиша а не спомна име ... :toe:
И кога ке бараш на google некого, имај го во предвид фактот дека од летово, па и у наредни 3-4 години за Мурињо нема да најдеш достојна достапна замена. Или може Пеп или Ферги ке ги донесеме а ? :)
 
Член од
14 март 2010
Мислења
16.886
Поени од реакции
16.126
Јас често пати сум го критикувал Мурињо, но никогаш не сум рекол дека треба да биде сменет.
Мурињо треба да остане во Интер додека е жив.
И понатака ќе го критикувам, но никогаш нема да речем дека треба да си замине од Интер.
ПОДОБАР ТРЕНЕР ОД МУРИЊО НЕМАТЕ НА ПЛАНЕТАВА ЗЕМЈА.
ФОРЦА ИНТЕР !
Не сум рекол дека е тапа тренер никаде во постовите
Ај еве кажи ми ти на мене, ќе остани цел живот во Интер, а нема да напраи некои резултат во ЛШ, што прајме тогаш, или најдобар тренер е во светот па ќе си го задржиме во Интер, а резултатите ги нема никаде

:toe:
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.797
Поени од реакции
44.291
Не сум рекол дека е тапа тренер никаде во постовите
Ај еве кажи ми ти на мене, ќе остани цел живот во Интер, а нема да напраи некои резултат во ЛШ, што прајме тогаш, или најдобар тренер е во светот па ќе си го задржиме во Интер, а резултатите ги нема никаде

:toe:
Ферги 14 години ако не се лажам чекаше за првата титула во ЛШ, а имаше тим за истата и сезоните кои претходеа на тој успех. :wink:

п.с. Нека не бидат 14, али мислам дека се повеќе од 10 или рамно 10, сеедно.
 
Член од
30 јули 2008
Мислења
2.066
Поени од реакции
71
Не сум рекол дека е тапа тренер никаде во постовите
Ај еве кажи ми ти на мене, ќе остани цел живот во Интер, а нема да напраи некои резултат во ЛШ, што прајме тогаш, или најдобар тренер е во светот па ќе си го задржиме во Интер, а резултатите ги нема никаде

:toe:
Со вакви анти таленти играчи кој ги има Интер во средниот ред и оваа е многу од мурињо.
Браво за Лусио, Жулио Цезар, Мајкон и Снајдер.
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
Ферги 14 години ако не се лажам чекаше за првата титула во ЛШ, а имаше тим за истата и сезоните кои претходеа на тој успех. :wink:

п.с. Нека не бидат 14, али мислам дека се повеќе од 10 или рамно 10, сеедно.
Сречко Катанец или Мирсад Јонуз :raz:
баталете тоа дека мурињо ќе биде сменет :wink:
 
Член од
14 март 2010
Мислења
16.886
Поени од реакции
16.126
Ферги 14 години ако не се лажам чекаше за првата титула во ЛШ, а имаше тим за истата и сезоните кои претходеа на тој успех. :wink:

п.с. Нека не бидат 14, али мислам дека се повеќе од 10 или рамно 10, сеедно.
European Cup/ UEFA Champions League:
Winners (2): 1963–64; 1964–65

:wink:


Koлку години се тоа, дали се 14 или над 50години, ако гледаме така и ако чекаме од секој тренер толку години, не верувам дека некогаш ќе дочекаме титула во ЛШ
 
Член од
30 јули 2008
Мислења
2.066
Поени од реакции
71
Сречко Катанец или Мирсад Јонуз :raz:
баталете тоа дека мурињо ќе биде сменет :wink:
Мурињо е предобар, а Јонуз и катанец вас ќе ви требаат од септември, зашто и оваа сезона ќе бидете со Milan -ZERO TITULI
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.797
Поени од реакции
44.291
European Cup/ UEFA Champions League:
Winners (2): 1963–64; 1964–65

Koлку години се тоа, дали се 14 или над 50години, ако гледаме така и ако чекаме од секој тренер толку години, не верувам дека некогаш ќе дочекаме титула во ЛШ
Леелеееј, заборавив дека Мурињо е тука од 1954, извини. :(
После ова не мора да тераме дискусија, олабави малце. :wink:
 
Член од
14 март 2010
Мислења
16.886
Поени од реакции
16.126
Леелеееј, заборавив дека Мурињо е тука од 1954, извини. :(
После ова не мора да тераме дискусија, олабави малце. :wink:
Абе што ку* фактор е Мур, па да чекаме од него да донеси титула во наредните 10години, ко тие што го водат Интер(Морати и компанија) титула во ЛШ немаат видено над 50години, тоа да ми го објасниш, а не да збориш за Ферги или некој си трет

Али океј чекајте си вие:wink:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom