Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
30 јули 2008
Мислења
2.066
Поени од реакции
71
И што ако губат рогови ќе ти пораснат ?

Вечерва интер МОРА да тепа.Ништо чудно и ако дадат 4-5 гола :smir: А гледам и добар коефициент имаат :vozbud:
хахахаха...
Гледај вашиот Милан да го победи на Наполи, ќе мора и утревечер да ги имате на припомош и судиите, ќе ви треба некој пенал или да играт Наполи со 8 играчи.
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
хахахаха...
Гледај вашиот Милан да го победи на Наполи, ќе мора и утревечер да ги имате на припомош и судиите, ќе ви треба некој пенал или да играт Наполи со 8 играчи.
Јас викав интер ќе даде 4-5 гола тој ми кажува МИЛАН-наполи :tapp::tapp:
 
Член од
30 јули 2008
Мислења
2.066
Поени од реакции
71
Јас викав интер ќе даде 4-5 гола тој ми кажува МИЛАН-наполи :tapp::tapp:
Ти викаш, но јас добро те разбрав што викаш.
Интер неможе да и даде 4-5 гола на Палермо, но да се надеваме со два гола дека ќе ја завршиме работата, а вашиот Билан н ека му даде 5-6 гола на Наполи.
 

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.260
Поени од реакции
2.254
Ја имам 2че на 500! Мора да тепаме вечер и се освен победа ќе е големо разочарување!

Едит: Зошто пишувам работи кои сите ги знаеме :toe:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
Ти викаш, но јас добро те разбрав што викаш.
Интер неможе да и даде 4-5 гола на Палермо, но да се надеваме со два гола дека ќе ја завршиме работата, а вашиот Билан н ека му даде 5-6 гола на Наполи.
Чул те господ внучко :vozbud:

Не можеш ни да ги пофалиш, а? :pos:
Ќути еј а да ставам аватар од интер на псотот ќе го ставеше ова смајли :
:drk:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
изгледа не те дружаат на фан клубот Билан, па дојде овде да тропаш глупости.
Кој глупости бе златен ? :)
п.с прочиотај два пати пред да вратиш очигледно дека неможеш од прва да сватиш :icon_lol:
 
Член од
30 јули 2008
Мислења
2.066
Поени од реакции
71
Кој глупости бе златен ? :)
п.с прочиотај два пати пред да вратиш очигледно дека неможеш од прва да сватиш :icon_lol:
тебе и твојот Билан неможам и од сто пати да ве сватам, а и несакам.
Поздрав пријателе и нема потреба да дискутираме за резултати на натпревари кој не се одиграни, за резултатот Палермо - Интер ќе дискутираме околу 22:35 вечерва, а за Милан - Наполи утре.
 

superstarpizza

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
Јас мислев дека си посериозен фан на фудбалот, но небило така.
Што лошо прочита во мојот пост или кај најде песимизам.
Признавам бев песимист за двобојот со Челзи, но за наша среќа испадна Челзи дека во овој момент е паднат од формата, а Интер го одигра еден од подобрите натпревари кога најмногу беше потребно.
Јас несум некој стручњак, но голем дел од фудбалските критичари, стручњаци најголеми шанси за освојување на Лигата на Шампиони му дава токму на Челзи.
Интер го имаше најтешкиот противник во 1/8 финалето што можеше да му паднет, но за среќа испадна дека и небило толку лошо што го добивме Челзи.
Треба да знаеш дека фудбалот е интересен поради неизвесноста во натпреварите, за разлика од кошарката каде што поизвесно е дека посилните екипи имаат можност да се поправат во текон на натпреварот. Во фудбалот можно е Реал Мадрид да изгубет и од третолигаш, што незначи дека Реал е слаба екипа. Денеска за разлика од пред 20 години во фудбалската игра одлучуваат нијанси, и ништо не е чудно што секој секого может да го победет.

Чекај сега.......... каква кошарка, каков Реал, каква форма?
Ти беше најголемиот песимист на Интер пред натпреварот на Челзи, за после критикувањето од неколку други форумџии на овој фан клуб ти да кажеш дека доколку Интер го победи Челзи ти нема никогаш да спомнеш нешто песимистичко во врска со Интер.
Значи тука нема ништо нејасно.

И од целиот текст едно е интересно. Од каде сега дека Челзи бил вон форма на тој натпревар...... нели Интер беше тој тим кој е надвор од форма?:nesum:


ПС. Кошарка не гледам воопшто доколку не се работи за Македонскиот национален тим или пак нешто во врска со Македонија, а и не знам од каде па направи споредба кошарка со фудбал кога ја само те потцетив шо си ветил ти овде на форумот!:toe:
 

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
Eве го идиотот, се јави пак.
Не ми е јасно, како може Интер да не е екипа што игра италијански фудбал, а Милан да е? Имаме странци во екипа, ама Милан да не се подобри?

Не му личи...
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.901
Поени од реакции
23.296
Eве го идиотот, се јави пак.
Не ми е јасно, како може Интер да не е екипа што игра италијански фудбал, а Милан да е? Имаме странци во екипа, ама Милан да не се подобри?

Не му личи...

Што е у праву чуекот , у праву е :pos:
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.722
Поени од реакции
6.361
Дечки што е ова бе уште составите ги нема?
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.534
Поени од реакции
59.075
Eве го идиотот, се јави пак.
Не ми е јасно, како може Интер да не е екипа што игра италијански фудбал, а Милан да е? Имаме странци во екипа, ама Милан да не се подобри?

Не му личи...
Подобри се. Фавали, Инзаги, Гатузо, Бориело, Абате, Бонера, Амброзини... еден куп потрошени и wannabe играчи. Права Италијанска екипа со Италијански резултати.

Единствен Италијанец кој навистина заслужува да игра во Милан е Неста. Интер има 4 Италијани, 5-6 се сосема доволно. Не може да игра некој во Интернационале само затоа што е Италијанец и некогаш добро ја шутирал топката. Ранокиа и Бонучи и доста е...

Да не беше Интер цела европа ќе и се смееше на Италија во моментов. „Селекторот“ или не го знае тоа, или така му чини...
 

Il Fenomeno

non mollare mai
Член од
14 март 2007
Мислења
3.226
Поени од реакции
707
Inter: 12 Julio Cesar; 13 Maicon, 6 Lucio, 25 Samuel, 39 Santon; 5 Stankovic, 19 Cambiasso, 4 Zanetti; 10 Sneijder; 9 Eto'o 22 Milito.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom